Masters of Technology

Inżynierowie GROHE są przez swoich kolegów z branży sanitarnej nazywani Mistrzami Technologii. Zasłużyli sobie na takie miano dzięki wprowadzanym przez siebie innowacjom, znakomitemu designowi i rozwiązaniom wielokrotnie nagradzanym w międzynarodowych konkursach.

Połączenie ich zaawansowanych umiejętności z nowoczesnym podejściem do efektywnej pracy zespołowej i procesu produkcji sprawiło, że Mistrzowie Technologii przodują w rozwoju, projektowaniu i wdrażaniu wyjątkowych kolekcji produktów. Każda, nawet najmniejsza ich część jest szczegółowo sprawdzana i testowana, by zapewnić klientowi najwyższy poziom satysfakcji.


Rezultatem jest ponadczasowy design i niezmiennie wysoka jakość, która przetrwa pokolenia. Produkty GROHE wciąż zaskakują swoich użytkowników funkcjonalnością i unikalnymi rozwiązaniami, które zgodnie z dewizą naszej firmy dostarczają "Pure Freude an Wasser" - czystą przyjemność z wody. Używając produktów GROHE poczujesz różnicę - za każdym razem.

Masters of Technology

Master of technology Melanie Papadias testuje w laboratorium akustycznym technologię wyciszającą GROHE Whisper®.

GROHE Whisper®

Master of technology Manfred Kuhn zmienia prysznic w prywatne SPA, korzystając ze słuchawki prysznicowejPower&Soul.

GROHE DreamSpray®

Master of Technology Theocharis Liolis podczas produkcji niebywale odpornych na uszkodzenia, chromowanych powłok z zastosowaną technologią GROHE StarLight®.

GROHE StarLight®

Master of Technology Martin Weiss testuje element termoczuły z głowicy termostatycznej GROHE TurboStat®, który momentalnie reaguje na zmiany ciśnienia i temperatury wody w instalacji, utrzymując ich stały poziom na wyjściu z baterii.

GROHE TurboStat®

Master of Technology Ruurd van Leeuwen testuje wbudowaną w baterię technologię GROHE CoolTouch®, która utrzymuje bezpieczną temperaturę jej powierzchni, niezależnie od przepływu gorącej wody.

GROHE CoolTouch®

Mistrz Technologii używa siłomierza, aby sprawdzić, jak mały nacisk wystarcza, by obrócić uchwyt wykonany w technologii GROHE SilkMove®.

GROHE SilkMove®

Master of Technology Julia Neumann mierzy temperaturę wody płynącej z baterii GROHE Red®, która podgrzewa ją do 100 °C . Powierzchnia baterii nigdy nadmiernie się nie rozgrzewa, dzięki zastosowaniu technologii GROHE CoolTouch®

GROHE Red®

Master of Technology Michel Niklas sprawdza twardość wody płynącej z baterii GROHE Blue®, która dostarcza przefiltrowaną, schłodzoną, gazowaną wodę prosto z baterii.

GROHE Blue®

Master of Technology Karoline Schonbrunn używa aplikacji GROHE SPA, żeby przetestować funkcje natrysku F-Digital Deluxe, który pozwala użytkownikowi stworzyć spersonalizowane doświadczenie SPA.

GROHE F-digital Deluxe

Master of Technology Janika Taschies używa spektrometru, żeby sprawdzić, czy próbka idealnie pasuje do ceramiki pokrytej powłoką GROHE Hygiene.

Master of Technology Georgios Vlachodimos pobiera próbkę stworzonego przez GROHE stopu GROHE Zero®, wolnego od ołowiu i pozwalającego utrzymać w przepływającej przez niego wodzie jak najniższy współczynnik zanieczyszczenia.

GROHE Light

Master of Technology Jan - Peter Tewes używa zdalnego sterowania, aby ustawić temperaturę i ciśnienie strumienia wody płynącej z toalety myjącej GROHE Sensia® IGS.

GROHE Sensia® IGS

Master of Technology Michael Potthoff używa tabeli pomiarowej 3-D, aby upewnić się, że ceramiczne elementy sanitarne i baterie idealnie do siebie pasują.

GROHE BestMatch™