Podwójna korzyść – gwarancja GROHE Professional

GROHE gwarancja producenta na 2 lata plus rok

Produkty GROHE zostały zaprojektowane tak, by były zarówno wizjonerskie i innowacyjne, jak też zachwycały jakością, która zawsze jest gwarantowana. Zakup produktów GROHE oznacza inwestycję doskonale zbalansowaną pod względem jakości wykonania, technologii, designu i zrównoważonego procesu produkcji.

GROHE oferuje klientom indywidualnym gwarancję zgodnie z regulaminem umieszczonym poniżej na wszystkie produkty funkcjonujące pod nazwą GROHE, które oznaczone są etykietą “GROHE gwarancja producenta na 2 lata plus rok” *

* Wydłużenie okresu gwarancyjnego o rok nastąpi po zarejestrowaniu produktu

Twój zysk – nasza niezawodność

Wysoka jakość produktów GROHE, ogromne doświadczenie, doskonałe materiały oraz najnowocześniejsze metody produkcyjne, wiążą się zawsze z udzielaną naszym klientom gwarancją długoletniego użytkowania i niezawodności. Inwestując w produkty Grohe, masz pewność, że każdy z nich to efekt idealnego balansu pomiędzy jakością, technologią a designem.

Teraz możesz korzystać z rozszerzonej 10-letniej gwarancji na wybrane elementy podtynkowe Rapid SL, Uniset oraz Rapido.

Na produkty zakupione po 1 czerwca 2013 otrzymujesz nową, rozszerzoną gwarancję GROHE

W przypadku produktów, które zabudowywane są w ścianie, a których funkcja jest kluczowa, gwarancja obejmująca niezawodność ich działania jest kwestią podstawową. Gwarancja daje pewność, że dokonany wybór był właściwy, jeśli chodzi o jakość, technologię oraz innowacyjność danego produktu. Dlatego też na wybrane elementy podtynkowe rozszerzyliśmy naszą gwarancję do 10 lat.

Pięć lat gwarancji GROHE

Udzielany 5-letni okres gwarancyjny obejmuje wszystkie produkty stworzone pod marką GROHE, które muszą być trwałe i najwyższej jakości. Zanim produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży, jest poddawany licznym kontrolom obejmującym wiele tysięcy cykli obsługi. W zależności od wymogów prowadzone testy dotyczą funkcjonalności, trwałości (okresu życia produktu), wytrzymałości zastosowanego materiału i jakości zastosowanych materiałów. Badanie te pozwalają nam mieć pewność, że każdy nasz produkt na rynku będzie funkcjonował bez zarzutu przez cały okres użytkowania.

Nasza konsekwencja w koncentrowaniu się na jakości i długotrwałym użytkowaniu pozwoliła nam na objęcie funkcjonalności i niezawodności naszych produktów długoletnim okresem gwarancyjnym. Nasza 5-letnia gwarancja obowiązuje na wszystkie produkty, które już zostały lub będą wyprodukowane pod marką GROHE.

Za każdym razem kiedy korzystasz z funkcjonalnych produktów GROHE, czujesz się komfortowo, gdyż wiesz, że na produktach GROHE możesz po prostu polegać

10 lat gwarancji

Przedłużona gwarancja producenta do 10 lat

Korzyść – zarówno dla Ciebie jak i Twoich klientów – dzięki Przedłużonej gwarancji producenta do 10 lat (dotyczy produktów wyprodukowanych po 1 marca 2013) na wybrane elementy podtynkowe takie jak zbiorniki (solo) i zbiorniki w systemach instalacyjnych Rapid SL, Uniset oraz Rapid Pro, jak też elementy podtynkowe Rapido i Non-Rapido.

W szczególności w odniesieniu do produktów, które stanowią elementy kluczowe do działania produktów i które następnie znikają za ścianą. Dlatego zabezpieczenie ich gwarancją producenta ma znaczenie elementarne. Dzięki temu zyskujesz pewność podjęcia właściwej decyzji w odniesieniu do jakości, innowacji i technologii GROHE.

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności