gwarancja GROHE

Twój zysk – nasza niezawodność

Produkty GROHE zostały zaprojektowane tak, by ich innowacyjny charakter współgrał z najwyższą jakością wykonania. Decyzja o ich zakupie to wybór rozwiązania, które w idealnie zbalansowanych proporcjach łączy wygodę użycia, elegancki design, nowoczesną technologię i zrównoważony proces produkcji.

Przed wprowadzeniem do sprzedaży, każdy produkt poddawany jest licznym kontrolom obejmującym wiele tysięcy cykli obsługi. Prowadzone testy dotyczą funkcjonalności, trwałości (cykl życia produktu), wytrzymałości zastosowanego materiału i jego jakości. Badania te pozwalają nam upewnić się, że każdy nasz produkt przez wiele lat będzie funkcjonował bez zarzutu.

W zależności od wybranego produktu, okres gwarancji* wynosi 10 lat, 5 lat lub 2 lata (z możliwością przedłużenia o rok).

* Okres gwarancji obowiązuje od dnia zakupu i zaczyna się maksymalnie rok od daty wyprodukowania.

Warunki gwarancji GROHE

GROHE gwarancja producenta wydłużona do 10 lat

Teraz możesz korzystać z rozszerzonej 10-letniej gwarancji na wybrane elementy podtynkowe Rapid SL, Uniset oraz Rapido.

W przypadku produktów przeznaczonych do zabudowy
w ścianie, niezawodność jest kwestią podstawową.
Abyś miał pewność dokonania właściwego wyboru, wybrane elementy podtynkowe i systemy instalacyjne objęliśmy rozszerzonym, 10 letnim okresem gwarancyjnym*.

*Dotyczy produktów wykonanych po 1 czerwca 2013 roku.

Sprawdź listę produktów

GROHE gwarancja producenta na 5 lat

Jesteśmy pewni najwyższej jakości i niezawodności naszych produktów, dlatego obejmujemy je 5 letnim okresem gwarancyjnym.

Dotyczy to całego asortymentu GROHE,
z wyłączeniem produktów oznaczonych etykietą „2+1” oraz wybranych elementów podtynkowych objętych rozszerzoną, 10 letnią gwarancją.

GROHE gwarancja producenta na 2 lata plus rok

Zgodnie z poniższym regulaminem, GROHE oferuje klientom 2 letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty oznaczone etykietą “GROHE gwarancja producenta na 2 lata plus rok”, z możliwością przedłużenia jej o rok**.

* Wydłużenie okresu gwarancyjnego o rok nastąpi po zarejestrowaniu produktu.
*Przedłużenie gwarancji o dodatkowy rok jest możliwe tylko przez 3 miesiące od daty zakupu. Wszystkie zgłoszenia w tej sprawie, które zostaną złożone po upływie wyznaczonego terminu, nie będą akceptowane.

Już teraz przedłuż gwarancję o rok!

Sprawdź listę produktów