IDEALNE POŁĄCZENIE FORMY I FUNKCJI

Zlewozmywaki GROHE

Napełnianie garnków, przygotowanie warzyw, mycie naczyń po dużym posiłku. Zlewozmywak to miejsce, przy którym różne czynności wykonujesz niezliczoną ilość razy w ciągu dnia, więc dlaczego nie wybrać rozwiązania, które przewyższa Twoje potrzeby pod względem jakości, wyglądu i funkcjonalności? Kolekcja zlewozmywaków GROHE została zaprojektowana tak, by pasować do każdej aranżacji i oferuje szereg innowacyjnych, nowoczesnych modeli, które perfekcyjnie uzupełnią wnętrze Twojej kuchni. Znajdziesz w niej kompaktowe zlewozmywaki ze zintegrowanymi ociekaczami, duże modele z dwiema komorami oraz eleganckie zlewozmywaki nablatowe, które z łatwością dopasujesz do zabudowy. Dzięki systemowi GROHE QuickFix oraz możliwości obustronnego montażu, nowy zlewozmywak GROHE możesz bez kłopotu zainstalować w ciągu kilku minut. Jesteśmy również przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – od warstwy izolującej GROHE Whisper, która redukuje hałas, aż po automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Ze zlewozmywakiem GROHE z pewnością zauważysz różnicę, a codzienne czynności staną się mniej uciążliwe.

Odkryj zlewozmywaki GROHE

NR 1 WŚRÓD SYSTEMÓW KUCHENNYCH – <br>KOMPLETNE ROZWIĄZANIA OD GROHE

Jako numer 1 wśród marek kuchennych, GROHE zapewnia wszystko, czego tylko możesz potrzebować w swojej kuchni. Nasze baterie kuchenne, zlewozmywaki, akcesoria oraz systemy przyłączeniowe i odpływowe ułatwiają projektowanie nowoczesnego, komfortowego i funkcjonalnego wnętrza.

JAKOŚĆ, KTÓRĄ ZOBACZYSZ I DOŚWIADCZYSZ

Jakość wykonania naszych kolekcji nie ma sobie równych, dzięki powłoce wykorzystującej opatentowaną technologię ułatwiającą czyszczenie oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje najwyższą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

ZESTAWY ZLEWOZMYWAKÓW GROHE – WSZYSTKO W 1 PAKIECIE

Dokonaj wyboru jeszcze łatwiej, dzięki naszym zestawom – 4 zlewozmywakom i bateriom sprzedawanym razem, dopasowanymi do siebie pod względem designu i funkcjonalności.

PEŁNE PORTFOLIO PRODUKTÓW W KAŻDYM SEGMENCIE CENOWYM

Rozwiązanie dla każdej kuchni – nasze kolekcje obejmują zlewozmywaki w najróżniejszym stylu, rozmiarze i cenie, dzięki czemu z pewnością znajdziesz wśród nich Twój idealny model.

POZNAJ WSZYSTKIE PRODUKTY

Znajdź perfekcyjny zlewozmywak do Twojej kuchni. Kolekcja GROHE K obejmuje modele o rozmiarach i designie pasujących do każdego wnętrza. Wybierz spomiędzy zlewozmywaków o różnej liczbie komór: 1, 1,5 lub 2, zdecyduj się na standardową instalację lub montaż podblatowy i stwórz wymarzoną przestrzeń, dzięki naszym praktycznym akcesoriom. Kolekcja zlewozmywaków GROHE to bogata gama trwałych i designerskich rozwiązań do Twojej kuchni.

ODKRYJ WSZYSTKIE PRODUKTY

POZNAJ WSZYSTKIE FUNKCJE

Jesteśmy również przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – od warstwy izolującej GROHE Whisper, która redukuje hałas, aż po automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Ze zlewozmywakiem GROHE z pewnością zauważysz różnicę, a codzienne czynności staną się mniej uciążliwe.

ODKRYJ WSZYSTKIE FUNKCJE
Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności