IDEALNE POŁĄCZENIE FORMY I FUNKCJI

Zlewozmywaki GROHE

Napełnianie garnków, przygotowanie warzyw, mycie naczyń po dużym posiłku. Kuchenne czynności wykonujesz niezliczoną ilość razy w ciągu dnia. Dlaczego więc nie wybrać zlewozmywaka, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom pod względem jakości, wzornictwa i funkcjonalności?

Zlewozmywaki kuchenne GROHE zaprojektowano tak, aby perfekcyjnie uzupełniały wnętrze każdej kuchni. W naszej kolekcji znajdziesz smukłe zlewozmywaki z twardej stali nierdzewnej, trwałe modele kompozytowe w dwóch nowoczesnych odcieniach oraz odporne na zarysowania zlewozmywaki kuchenne wykonane w bezkonkurencyjnej technologii PVD, które czekają w trzech perfekcyjnie dopasowanych kolorach. Kolekcja GROHE obejmuje również kompaktowe modele z ociekaczem, imponujących rozmiarów zlewozmywaki dwukomorowe oraz eleganckie zlewozmywaki nablatowe, które z łatwością dopasujesz do zabudowy. Dzięki systemowi GROHE QuickFix oraz możliwości obustronnego montażu, nowy zlewozmywak GROHE możesz bez kłopotu zainstalować w ciągu kilku minut.

Jesteśmy również przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – takie jak automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Dzięki technologii GROHE Whisper możesz mieć pewność, że Twoja kuchnia stanie się tak cicha, jak nigdy dotąd. Materiał, z którego wykonano zlewozmywaki kompozytowe redukuje hałas tworzony przez przepływ wody, a w zlewozmywakach ze stali nierdzewnej funkcję tę pełni specjalna warstwa izolująca. Zlewozmywaki kuchenne GROHE to rozwiązanie, które pozwoli Ci odmienić Twoją kuchnię, a życie uczyni prostszym.

Odkryj zlewozmywaki GROHE

PEŁNE PORTFOLIO PRODUKTÓW W KAŻDYM SEGMENCIE CENOWYM

W naszych kolekcjach zlewozmywaków kuchennych czekają modele w najróżniejszych stylach, rozmiarach i cenach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz perfekcyjne rozwiązanie do Twojej kuchni. Wybierz solidny, elegancki zlewozmywak ze stali nierdzewnej, wytrzymały model kompozytowy wykonany w 80% z kwarcu lub zlewozmywak stworzony w bezkonkurencyjnej technologii PVD. W kolekcji zlewozmywaków kompozytowych znajdziesz modele w dwóch nowoczesnych kolorach - Granite Black i Granite Grey, a w gamie zlewozmywaków PVD czekają modele w trzech wykończeniach - Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise, Brushed Warm Sunset. Wybór należy do Ciebie, więc ciesz się pełną swobodą podczas aranżacji kuchni!

JAKOŚĆ, KTÓRĄ ZOBACZYSZ I DOŚWIADCZYSZ

Jakość wykonania naszych kolekcji nie ma sobie równych, dzięki powłoce wykorzystującej opatentowaną technologię ułatwiającą czyszczenie oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje najwyższą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

ZESTAWY ZLEWOZMYWAKÓW GROHE – WSZYSTKO W 1 PAKIECIE

Dokonaj wyboru jeszcze łatwiej, dzięki naszym zestawom – 4 zlewozmywakom i bateriom sprzedawanym razem, dopasowanymi do siebie pod względem designu i funkcjonalności.

NR 1 WŚRÓD SYSTEMÓW KUCHENNYCH – KOMPLETNE ROZWIĄZANIA OD GROHE

Jako numer 1 wśród marek kuchennych, GROHE zapewnia wszystko, czego tylko możesz potrzebować w swojej kuchni. Nasze baterie kuchenne, zlewozmywaki, akcesoria oraz systemy przyłączeniowe i odpływowe ułatwiają projektowanie nowoczesnego, komfortowego i funkcjonalnego wnętrza.

Zlewozmywaki kompozytowe GROHE

Poznaj wszystkie produkty

Znajdź perfekcyjny zlewozmywak kompozytowy do Twojej kuchni. Kolekcje GROHE K obejmują najróżniejsze modele zlewozmywaków kuchennych, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Wybierz odpowiednią liczbę komór: 1, 1,5 lub 2 oraz jeden z dwóch kolorów, a następnie zdecyduj się na standardową instalację lub montaż podblatowy. Kolekcja zlewozmywaków GROHE to bogata gama trwałych rozwiązań stworzonych z myślą o Twoim wnętrzu.

Odkryj wszystkie produkty

Poznaj wszystkie funkcje

Jesteśmy przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – od warstwy izolującej GROHE Whisper, która redukuje hałas, aż po automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Ze zlewozmywakiem GROHE z pewnością zauważysz różnicę, a codzienne czynności staną się mniej uciążliwe.

Odkryj Wszystkie Funkcje

Kolekcje zlewozmywaków ze stali nierdzewnej i PVD

POZNAJ WSZYSTKIE PRODUKTY

Znajdź perfekcyjny zlewozmywak ze stali nierdzewnej lub PVD do Twojej kuchni. Kolekcje ze stali nierdzewnej GROHE K obejmują najróżniejsze modele zlewozmywaków kuchennych, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Wybierz odpowiednią liczbę komór: 1, 1,5 lub 2, a następnie zdecyduj się na standardową instalację lub montaż podblatowy. Kolekcja GROHE to bogata gama trwałych rozwiązań stworzonych z myślą o Twoim wnętrzu.

A jeśli szukasz wyrazistych rozwiązań, dzięki którym Twoja kuchnia nabierze zupełnie nowych barw, zobacz naszą kolekcję K700 PVD do montażu podblatowego, w której znajdziesz zlewozmywaki kuchenne w trzech kolorach - Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise i Brushed Warm Sunset.

ODKRYJ WSZYSTKIE PRODUKTY

POZNAJ WSZYSTKIE FUNKCJE

Jesteśmy również przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – od warstwy izolującej GROHE Whisper, która redukuje hałas, aż po automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Ze zlewozmywakiem GROHE z pewnością zauważysz różnicę, a codzienne czynności staną się mniej uciążliwe.

ODKRYJ WSZYSTKIE FUNKCJE

Odkryj nasze

Dowiedz się więcej o zlewozmywakach GROHE

Jak zainstalować zlew kompozytowy