IDEALNE POŁĄCZENIE FORMY I FUNKCJI

Zlewozmywaki GROHE

Napełnianie garnków, przygotowanie warzyw, mycie naczyń po dużym posiłku. Kuchenne czynności wykonujesz niezliczoną ilość razy w ciągu dnia. Dlaczego więc nie wybrać zlewozmywaka, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom pod względem jakości, wzornictwa i funkcjonalności?

Zlewozmywaki kuchenne GROHE zaprojektowano tak, aby perfekcyjnie uzupełniały wnętrze każdej kuchni. W naszej kolekcji znajdziesz smukłe zlewozmywaki z twardej stali nierdzewnej, trwałe modele kompozytowe w dwóch nowoczesnych odcieniach oraz odporne na zarysowania zlewozmywaki kuchenne wykonane w bezkonkurencyjnej technologii PVD, które czekają w trzech perfekcyjnie dopasowanych kolorach. Kolekcja GROHE obejmuje również kompaktowe modele z ociekaczem, imponujących rozmiarów zlewozmywaki dwukomorowe oraz eleganckie zlewozmywaki nablatowe, które z łatwością dopasujesz do zabudowy. Dzięki systemowi GROHE QuickFix oraz możliwości obustronnego montażu, nowy zlewozmywak GROHE możesz bez kłopotu zainstalować w ciągu kilku minut.

Jesteśmy również przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – takie jak automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Dzięki technologii GROHE Whisper możesz mieć pewność, że Twoja kuchnia stanie się tak cicha, jak nigdy dotąd. Materiał, z którego wykonano zlewozmywaki kompozytowe redukuje hałas tworzony przez przepływ wody, a w zlewozmywakach ze stali nierdzewnej funkcję tę pełni specjalna warstwa izolująca. Zlewozmywaki kuchenne GROHE to rozwiązanie, które pozwoli Ci odmienić Twoją kuchnię, a życie uczyni prostszym.

Odkryj zlewozmywaki GROHE

NR 1 WŚRÓD SYSTEMÓW KUCHENNYCH – KOMPLETNE ROZWIĄZANIA OD GROHE

Jako numer 1 wśród marek kuchennych, GROHE zapewnia wszystko, czego tylko możesz potrzebować w swojej kuchni. Nasze baterie kuchenne, zlewozmywaki, akcesoria oraz systemy przyłączeniowe i odpływowe ułatwiają projektowanie nowoczesnego, komfortowego i funkcjonalnego wnętrza.

JAKOŚĆ, KTÓRĄ ZOBACZYSZ I DOŚWIADCZYSZ

Jakość wykonania naszych kolekcji nie ma sobie równych, dzięki powłoce wykorzystującej opatentowaną technologię ułatwiającą czyszczenie oraz wysokiej jakości stali nierdzewnej, która gwarantuje najwyższą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

ZESTAWY ZLEWOZMYWAKÓW GROHE – WSZYSTKO W 1 PAKIECIE

Dokonaj wyboru jeszcze łatwiej, dzięki naszym zestawom – 4 zlewozmywakom i bateriom sprzedawanym razem, dopasowanymi do siebie pod względem designu i funkcjonalności.

PEŁNE PORTFOLIO PRODUKTÓW W KAŻDYM SEGMENCIE CENOWYM

W naszych kolekcjach zlewozmywaków kuchennych czekają modele w najróżniejszych stylach, rozmiarach i cenach, dzięki czemu możesz mieć pewność, że znajdziesz perfekcyjne rozwiązanie do Twojej kuchni. Wybierz solidny, elegancki zlewozmywak ze stali nierdzewnej, wytrzymały model kompozytowy wykonany w 80% z kwarcu lub zlewozmywak stworzony w bezkonkurencyjnej technologii PVD. W kolekcji zlewozmywaków kompozytowych znajdziesz modele w dwóch nowoczesnych kolorach - Granite Black i Granite Grey, a w gamie zlewozmywaków PVD czekają modele w trzech wykończeniach - Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise, Brushed Warm Sunset. Wybór należy do Ciebie, więc ciesz się pełną swobodą podczas aranżacji kuchni!

Kolekcje GROHE

Poznaj wszystkie produkty

Znajdź perfekcyjny zlewozmywak kompozytowy do Twojej kuchni. Kolekcje GROHE K obejmują najróżniejsze modele zlewozmywaków kuchennych, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Wybierz odpowiednią liczbę komór: 1, 1,5 lub 2 oraz jeden z dwóch kolorów, a następnie zdecyduj się na standardową instalację lub montaż podblatowy. Kolekcja zlewozmywaków GROHE to bogata gama trwałych rozwiązań stworzonych z myślą o Twoim wnętrzu.

Odkryj wszystkie produkty

Poznaj wszystkie funkcje

Jesteśmy przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – od warstwy izolującej GROHE Whisper, która redukuje hałas, aż po automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Ze zlewozmywakiem GROHE z pewnością zauważysz różnicę, a codzienne czynności staną się mniej uciążliwe.

Odkryj Wszystkie Funkcje

Kolekcje zlewozmywaków ze stali nierdzewnej i PVD

POZNAJ WSZYSTKIE PRODUKTY

Znajdź perfekcyjny zlewozmywak ze stali nierdzewnej lub PVD do Twojej kuchni. Kolekcje ze stali nierdzewnej GROHE K obejmują najróżniejsze modele zlewozmywaków kuchennych, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Wybierz odpowiednią liczbę komór: 1, 1,5 lub 2, a następnie zdecyduj się na standardową instalację lub montaż podblatowy. Kolekcja GROHE to bogata gama trwałych rozwiązań stworzonych z myślą o Twoim wnętrzu.

A jeśli szukasz wyrazistych rozwiązań, dzięki którym Twoja kuchnia nabierze zupełnie nowych barw, zobacz naszą kolekcję K700 PVD do montażu podblatowego, w której znajdziesz zlewozmywaki kuchenne w trzech kolorach - Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise i Brushed Warm Sunset.

ODKRYJ WSZYSTKIE PRODUKTY

POZNAJ WSZYSTKIE FUNKCJE

Jesteśmy również przekonani, że pokochasz nasze wyjątkowe rozwiązania – od warstwy izolującej GROHE Whisper, która redukuje hałas, aż po automatyczny zestaw odpływowy, dzięki któremu już nigdy więcej nie zanurzysz dłoni w brudnej wodzie. Ze zlewozmywakiem GROHE z pewnością zauważysz różnicę, a codzienne czynności staną się mniej uciążliwe.

ODKRYJ WSZYSTKIE FUNKCJE
Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności