Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE Ceramics

Idealne połączenie
Przedstawiamy GROHE Ceramics

KIEDY FORMA ŁĄCZY SIĘ Z FUNKCJONALNOŚCIĄ

Znalezienie idealnego połączenia nie jest łatwe. Odnosi się to również do łazienki. Nasze produkty ceramiczne dostępne są w wielu zalecanych zestawieniach, dopasowanych do armatury, pryszniców i systemów sanitarnych GROHE, przez co uzupełniają się wzajemnie, zarówno pod względem designu, jak i technologii: wybór staje się łatwy. Idealnie połączenie jest w zasięgu ręki.

DĄŻYMY DO DOSKONAŁOŚCI W KAŻDYM DETALU – DLATEGO STWORZYLIŚMY NASZE IDEALNE POŁĄCZENIA
Dzięki GROHE CERAMICS nie ma już potrzeby stosowania metody prób i błędów podczas projektowania idealnej łazienki. Nasz zespół badawczy zestawił ze sobą każdy produkt, sprawdzając, która bateria i jaki kształt umywalki są do siebie dopasowane pod względem wizualnym, gwarantując spójną estetykę. Dodatkowo przetesowaliśmy nasze produkty, kierując się trzema kryteriami odnoszącymi się do kwestii technicznych, żeby mieć pewność, że sugerowane kombinacje istotnie stanowią idealne połączenie.

Kolekcje GROHE

Niezależnie od stylu życia, jaki prowadzisz, czy Twojego gustu, dzięki ofercie nowej ceramiki GROHE w trzech różnych stylach, zawsze znajdziesz idealne zestawienie produktów. Każda kolekcja posiada charakterystyczną jakość, dzięki której stworzenie wizualnie spójnej łazienki jest proste i przyjemne.

Cube Ceramic

Wyrażna deklaracja stylu

Odkryj Cube Ceramic

Euro Ceramic

W zgodzie z Twoim trybem życia

Odkryj Euro Ceramic

Bau Ceramic

W harmonii z nowoczesnym stylem życia

Odkryj Bau Ceramic