CERAMIKA GROHE

STWORZONE, BY ŁĄCZYĆ DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

Pozycja GROHE jako lidera na rynku to zasługa innowacyjnego wzornictwa i najwyższej jakości, którymi możesz teraz cieszyć się w swojej łazience, dzięki kolekcji GROHE Ceramics. Gama, stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie inżynierów GROHE oraz wiedzę na temat systemów sanitarnych grupy LIXIL, oferuje elegancki styl, niezawodną funkcjonalność i trwałość. Dzięki temu pozwala w prosty sposób zaprojektować wymarzoną łazienkę, w której każdy element harmonijnie do siebie pasuje. W kolekcji ceramiki łazienkowej GROHE Ceramics znajdziesz umywalki, bidety i toalety w najróżniejszych wymiarach, które wykonano z najlepszych materiałów, a ich najwyższą jakość wykonania sygnuje logo marki GROHE.

Stwórz czystą harmonię w swojej łazience: dzięki GROHE Ceramics

Wybierz idealną umywalkę

Poznaj kolekcje GROHE Essence i Euro Ceramics, w których znajdziesz umywalki do montażu ściennego oraz ceramikę doskonale pasującą do nowoczesnych szafek podumywalkowych. Obydwie kolekcje obejmują bogatą gamę rozmiarów w zróżnicowanych przedziałach cenowych, co sprawia, że wybór odpowiedniego rozwiązania do Twojej łazienki będzie przyjemnie prostym zadaniem.

GROHE Essence

Zaprojektowane, by pasować do siebie pod względem formy i funkcji

Naszą ambicją jest doskonałość w każdym calu. To nazywamy idealnym połączeniem.

GROHE Perfect Match

Nasze urzekające technologie

Nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale nasza ceramika kryje w sobie zaawansowane technologie. Odkryj innowacyjne technologie GROHE.

Technologie GROHE

Kolekcja wanien Essence

Spraw, by każda kąpiel stała się wyjątkowa

Kolekcja wanien Essence

Kolekcje GROHE

Niezależnie od Twojego stylu życia i indywidualnych preferencji, możesz mieć pewność, że wśród czterech kolekcji ceramiki GROHE znajdziesz perfekcyjne rozwiązanie do Twojej łazienki. Każda z kolekcji wyróżnia się innymi, wyjątkowymi cechami, dzięki czemu z łatwością zaprojektujesz harmonijne wnętrze, w którym wszystkie elementy doskonale do siebie pasują.

Cube

Wyrazisty styl

Odkryj Cube Ceramic

Essence

Esencja piękna

Odkryj Essence

Euro

W rytm mojego stylu życia

Odkryj Euro Ceramic

Bau

Różnorodność współczesnego życia

Odkryj Bau Ceramic

Kolekcja brodzików prysznicowych

Odkryj brodziki prysznicowe