SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA PRZED ZALANIEM DLA TWOJEGO BIZNESU I NIERUCHOMOŚCI

Prowadzenie firmy i posiadanie nieruchomości wiąże się z wieloma obowiązkami i długą listą rzeczy, którymi można się martwić. Z inteligentnym systemem bezpieczeństwa przed zalaniem możesz skreślić jedną pozycję z tej listy. Zainwestuj w spokój i chroń swoje biura, magazyny oraz inne budynki przed niszczycielskim działaniem wody.

Szkody spowodowane przez wodę mogą negatywnie wpłynąć na kondycję firmy. Zalane sprzęty i uszkodzony towar to jedno – do tego należy dodać też czas potrzebny na osuszenie i remont, a także narażenie zdrowia i życia pracowników czy lokatorów. Wszystko to składa się na potrzebę szukania tymczasowej siedziby czy mieszkań zastępczych, a czasem także dużo poważniejsze konsekwencje.

Co gorsza, wycieki nie trzymają się standardowych godzin pracy i mogą zaskoczyć w każdej chwili. Z tego powodu każdy przedsiębiorca i właściciel nieruchomości powinien rozważyć inwestycję w inteligentny system bezpieczeństwa przed zalaniem, który ostrzeże przed niezbezpieczeństwem i pozwoli zdalnie odciąć dopływ wody, zanim przeciek zmieni się w katastrofę.

Małe przedsiębiorstwa, sklepy, restauracje – nigdy więcej przestoju w biznesie z powodu szkód wywołanych przez wodę

Przeciek może kosztować Cię więcej niż towar i remont biura. Może wymusić zamknięcie firmy na kilka dni, a nawet dłużej! Z systemem bezpieczeństwa GROHE możesz uniknąc nieprzyjemności – przeciek zostanie wykryty na czas, a dopływ wody automatycznie odcięty, zanim spowoduje poważne szkody.

To, czy czujnik GROHE Sense oraz GROHE Sense Guard są dobrym rozwiązaniem dla środowisk biznesowych, uzależnione jest od liczby łazienek i wyposażenia kuchni.

Nieruchomości o umiarkowanej liczbie urządzeń sanitarnych:

  • Sklep
  • Biuro
  • Restauracja
  • Gabinet lekarski
  • i tym podobne

Osoba kontrolująca przepływ wody może podjąć decyzję o odcięciu dopływu wody bez żadnych negatywnych konsekwencji biznesowych. System kontrolowany jest za pomocą dedykowanej aplikacji na smarton.

Skontaktuj się z nami w celu wybrania rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania

PLAC BUDOWY – NIGDY WIĘCEJ SZKÓD SPOWODOWANYCH PRZEZ WODĘ, KTÓRE WYNIKAJĄ Z NIEPRAWIDŁOWEGO MONTAŻU

Gdy plac budowy zostaje opuszoczny na noc, rośnie ryzyko wystąpienia szkód spowodowanych przez wodę. Wystarczy błąd w montażu rur, by kilkugodzinny przeciek zniszczył materiały budowlane i opóźnił odbiór projektu. Dzięki GROHE Sense Guard możesz zminimalizować ryzyko – dopływ wody zostanie odcięty, zanim wyrządzi poważne szkody.

GROHE Sense Guard zapewnia ochronę w przypadku pęknięcia rury i wycieku – wykrywa problem i automatycznie odcina dopływ wody. Urządzenia zapewnia podstawową funkcjonalność po podłączeniu do prądu i instalacji wodnej, nawet bez łączności z Wi-Fi.

Skontaktuj się z nami w celu wybrania rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania

WŁAŚCICIELE NIERUCHOMOŚCI – CHROŃCIE NIERUCHOMOŚĆ PRZED SPADKIEM WARTOŚCI MINIMALIZUJĄC RYZYKO SZKÓD SPOWODOWANYCH PRZEZ WODĘ

Jesteś właścicielem firmy lub nieruchomości mieszkalnej? Być może już wyposażyłeś ją w czujniki dymu, aby zapobiec ewentualnemu pożarowi. Może pójdziesz więc o krok dalej i zdecydujesz się na instalację systemu bezpieczeństwa przed zalaniem? Gdy woda cieknie przez wiele godzin lub dni, może mieć negatywny wpływ na budynek – również w odległej perspektywie czasowej. Dzięki inteligentnemu systemowi bezpieczeństwa GROHE, możesz liczyć na automatyczne odcięcie dopływu wody, zanim dojdzie do nieodwracalnych szkód.

Należy pamiętać, że system bezpieczeństwa GROHE obecnie można zainstalować jedynie w obiektach, w których wielkość instalacji sanitarnych jest podobna do tych w domach jednorodzinnych.

Skontaktuj się z nami w celu wybrania rozwiązań, które spełnią Twoje oczekiwania