Prysznice GROHE

Poznaj kolekcje pryszniców GROHE

W GROHE oferujemy szeroki wybór rozwiązań prysznicowych, wśród których znajdują się zarówno systemy prysznicowe natynkowe, jak i podtynkowe, zestawy ze słuchawką prysznicową, a także wiele różnych rodzajów baterii termostatycznych. W ofercie znajdziesz rozwiązania idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Jeśli myślisz o zmianach w swojej łazience poniżej znajdziesz informacje o wielu kolekcjach i rodzajach pryszniców GROHE.

PRYSZNICE DO MONTAŻU NATYNKOWEGO

Montaż natynkowy to szybka droga to wymarzonego prysznica. Od planowania do cieszenia się przyjemną kąpielą pod prysznicem dzieli Cię jeden, prosty krok.

ZESTAWY PRYSZNICOWE & PRYSZNICE RĘCZNE

Nasza kolekcja pryszniców ręcznych łączy w sobie nagrodzony design oraz najnowszą technologię i najwyższej klasy wykonanie. Prysznice z technologią GROHE EcoJoy pokazują nasze zaangażowanie w ekologię, ponieważ za ich sprawą oszczędzanie wody każdego dnia staje się przyjemnością.

PRYSZNICE DO MONTAŻU PODTYNKOWEGO

Jeśli cieszysz się możliwością projektowania prysznica od podstaw, połączenie baterii termostatycznych Grohtherm do montażu podtynkowego z deszczownicami GROHE jest idealnym rozwiązaniem.

BATERIE TERMOSTATYCZNE

DESZCZOWNICE

PRYSZNICE NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE

Stwórz przestrzeń spa dopasowaną do Twoich potrzeb dzięki GROHE F-digital oraz Aquasymphony. Odkryj prysznic, który zadba o każdy zmysł i przeobrazi łazienkę w doskonałą przestrzeń do fizycznej, emocjonalnej i duchowej odnowy.

PRYSZNICE GROHE, RODZAJE STRUMIENIA

"WYBIERZ RÓŻNORODNOŚĆ – ORZEŹWIENIE CZY RELAKS?"

Prysznice GROHE, dzięki unikalnej budowie, dostarczają wodę pod równym ciśnieniem do każdej dyszy, gwarantując, że strumień wody będzie zawsze pełny i równy. Nieważne więc, jaki strumień pasuje do twojego nastroju – Champagne, Pure, Jet, Rain lub Massage – każda kąpiel będzie fantastycznym doznaniem dla całego ciała. Nowe strumienie prysznicowe, tj. GROHE PureRain Spray, GROHE Bokoma Spray i GROHE Rain O2 są przykładem dążenia do innowacji, której wyrazem jest technologia GROHE DreamSpray.

STRUMIEŃ RAIN

STRUMIEŃ RAIN

Szeroki i obfity strumień o delikatnych strugach, które koją skórę. Jest niczym ciepły deszcz latem, który starannie i równomiernie obmywa ciało.

STRUMIEŃ PURERAIN

STRUMIEŃ PURERAIN

Nowy, doskonalszy strumień Rain, którego krople są większe i delikatniejsze, wynosząc kąpiel pod prysznicem na wyżyny luksusu.

STRUMIEŃ ACTIVERAIN

STRUMIEŃ ACTIVERAIN

Innowacyjny strumień pozwalający na zmniejszenie napięcia mięśni, czy też spłukanie szamponu z w łosów.

STRUMIEŃ SMARTRAIN

STRUMIEŃ SMARTRAIN

Wszystkie cechy i zalety autentycznego strumienia GROHE Rain – w tym przypadku o mniejszym ciśnieniu. Przemyślany układ strug strumienia to niższe zużycie wody, a jednocześnie pełna radość z kąpieli pod prysznicem.

STRUMIEŃ JET

STRUMIEŃ JET

Skupiony, kolisty strumień, który uderza w c iało z o dświeżającą siłą. Idealny do stymulacji skóry, pomocny także w c zyszczeniu wanny lub kabiny prysznicowej.

STRUMIEŃ PURE

STRUMIEŃ PURE

Pure, czyli czysty. Nazwa mówi sama za siebie. Delikatny strumień wody bijący ze środka wylewki jest miękki niczym woda z górskiego źródła.

STRUMIEŃ WATERFALL

STRUMIEŃ WATERFALL

Niezwykle szeroki wylot wody odtwarza porywające uczucie stania pod wodospadem.

STRUMIEŃ DRIZZLE

STRUMIEŃ DRIZZLE

Odświeżająca chłodna mgiełka wodna działa jak świeża morska bryza.

STRUMIEŃ MASSAGE

STRUMIEŃ MASSAGE

Pulsujący strumień wody daje efekt pobudzającego masażu. Oto unikalny, ożywczy masaż całego ciała.

STRUMIEŃ TRIOMASSAGE

STRUMIEŃ TRIOMASSAGE

Połączenie znanego strumienia Bokoma i dwóch strumieni Massage w jeden łączony strumień masuje Twoją głowęi ramiona.

STRUMIEŃ BOKOMA

STRUMIEŃ BOKOMA

Osiem dynamicznych dysz stwarza efekt “oddychania” strumieni wody, które masują ciało dotykiem przypominającym relaksujący ucisk czubkami palców.

STRUMIEŃ CHAMPAGNE

STRUMIEŃ CHAMPAGNE

Strumień zmieszany z powietrzem, dzięki czemu daje większe i delikatniejsze krople wody. Gdy korzystasz z tego delikatnego, radosnego trybu prysznica, bąbelki powietrza w strumieniu wody mniejszają jej zużycie.