Rainshower F-Series

Rainshower F-Series

Płaskie panele doskonale komponujące się z otoczeniem

Rewitalizujący prysznic z rana czy relaksujący masaż wodny po długim dniu w pracy - kolekcja Rainshower F-Series pozwoli zamienić Twoją łazienkę w strefę odpoczynku. Wyrafinowany design super płaskich paneli prysznicowych będzie się doskonale prezentował w Twojej przestrzeni łazienkowej. Od wodnych kaskad spadających wprost z sufitu, po boczne panele prysznicowe, kolekcja Rainshower F-Series zachwyca możliwością aranżacji łazienki według własnych potrzeb. Dla tych, którzy są w pełni świadomi odżywczych właściwości kąpieli, Rainshower F-Series to najlepszy wybór.

Showroomy i instalatorzy
Concetto New

Concetto New

Warianty produktów

Rainshower F-Series Multi Spray

Rainshower® F-Series Multi Spray 15'' nadaje zupełnie nowy wymiar domowej strefie spa. Nowe metalowe prysznice górne i sufitowe stanowią przykład niezawodnej, niemieckiej technologii, łącząc w sobie trzy rodzaje wyjątkowych, relaksujacych strumieni: klasyczny Rain Spray o szerokosci 300 mm, zintegrowane cztery redukujące stres i masujące strumienie Bokoma Sprays™ oraz podwójnie odświeżający strumień XL Waterfall o efekcie wodospadu, dobrze znany i stosowany w luksusowych saunach.GROHE Rainshower® F-Series Multi Spray 15“, zgodnie z koncepcją modułową GROHE F-Series, może być zestawiany w idealnie dobranych kombinacjach z innymi produktami GROHE F-Series, Grohtherm F, F-Digital Deluxe lub innymi prysznicami F-Series.

Good Design USA
2013 Good Design USA
Rainshower® F-Series Multi Spray 15"
red dot design award
2013 red dot design award
Rainshower® F-Series Multi Spray 15"
iF Product Design Award
2010 iF Product Design Award
iF Product Design Award
2009 iF Product Design Award
Good Design USA
2008 Good Design USA

Power&Soul Cosmopolitan

Power&Soul Cosmopolitan

Zobacz kolekcję
Grohtherm F

Grohtherm F

Zobacz kolekcję
F-digital deluxe

F-digital deluxe

Zobacz kolekcję
Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności