Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

FREEDOM OF CHOICE

STWÓRZ ŁAZIENKĘ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB DZIĘKI GROHE

Idealna łazienka to miejsce, które pokazuje Ciebie w każdym elemencie, dokładnie tak, jak sobie to wyobrażasz. Dziś jest to przestrzeń, którą możesz zaaranżować zgodnie ze swoim gustem, by każda spędzona w niej chwila stawała się przyjemnością. W GROHE wierzymy w zapewnianie kompleksowych rozwiązań, w których forma idealnie łączy się z funkcją, dając Ci wolność tworzenia według własnej wizji. Dlatego stworzyliśmy starannie dopasowaną ofertę kolorów i powłok dla produktów do każdego miejsca w łazience.

Kolekcje kolorów GROHE

GROHE Perfect Match

Znalezienie idealnego połączenia nie jest łatwe, także w przypadku urządzania łazienki. Eksperci GROHE zestawili naszą ceramikę z bateriami, systemami prysznicowymi i sanitarnymi, by uzyskać idealną harmonię designu i funkcjonalności. Nie musisz przebierać w setkach opcji – od teraz wybór jest prostszy niż kiedykolwiek. Zaoszczędź czas i wybierz idealne połączenie.

Perfect Match

Armatura & rozwiązania łazienkowe

Wyszukaj za pomocą aplikacji

WKROCZ DO ŚWIATA PRYSZNICÓW GROHE

IDEALNY PRYSZNIC

Wykorzystaj wszystkie fizyczne właściwości wody, by codziennie cieszyć zmysły nowymi wrażeniami. Duży czy wręcz ogromny? Montowany na ścianie czy pod sufitem? Prysznice GROHE dostępne są w dowolnym kształcie i stylu. Każdy z nich stworzyliśmy z myślą o Twoim zadowoleniu i radości płynącej z kąpieli.

Znajdź idealny prysznic

GROHE SMARTCONTROL

Pomyśl o prysznicu, który bierzesz każdego dnia. To nie tylko spadające krople, prawda? To niezwykle zaawansowana technologia. Nie ma w tym żadnej filozofii. Musisz poczuć na własnym ciele, żeby zrozumieć, w jaki sposób GROHE SmartControl współpracuje z wodą. Nagle zwykły prysznic staje się zupełnie nowym doświadczeniem, które odczujesz tak, jakby było stworzone wyłącznie dla Ciebie.

Podkręć strumień doznań pod prysznicem