PODKRĘĆ SWOJE DOZNANIA POD PRYSZNICEM

<b>ODKRYJ</b> SPOSÓB NA “MIKSOWANIE” WODY POD PRYSZNICEM

GROHE SmartControl sprawia, ze kąpiel pod prysznicem zmienia się w zupełnie nowe doświadczenie. Wyobraź sobie, że jesteś DJ-em, który rozgrywa wodny koncert, sterując wszystkimi aspektami prysznica.

Możesz wybrać nie tylko rodzaj strumienia, ale także temperaturę wody oraz natężęnie jej przepływu. Przygotuj się na zupełnie nowe doznania!

Za pomocą jednego pokrętła:

  • otoczysz się dużymi, miękkimi kroplami jak w trakcie letniego deszczu
  • odkryjesz wodny masaż, który ukoi Cię po ciężkim dniu
  • zwiększysz maksymalnie przepływ wody, by poczuć moc żywiołu lub uzyskasz przyjemny, delikatny strumień
  • wybierzesz idealną temperaturę dla każdej kropli

ZACZNIJ <b>KRĘCIĆ</b> POKRĘTŁEM!

Najpierw, naciśnij przycisk, żeby włączyć preferowany strumień wody i cieszyć się prysznicem. W międzyczasie wybieraj pomiędzy odświeżającym strumieniem GROHE PureRain / Rain O2, nowym TrioMassage do wodnego masażu głowy i ramion, czy też skorzystaj z prysznica ręcznego Power & Soul. Być może masz ochotę na dwa strumienie w tym samym czasie? Żaden problem! Użyj dwóch pokrętłeł.

Teraz najprzyjemniejsza część – obracanie pokrętłem GROHE ProGrip. Przekręć je w prawo, żeby zwiększyć przepływ wody, oraz w lewo, żeby go zmniejszyć. W każdej chwili możesz mieć pełną kontrolę nad natężeniem strumienia wody. To jeszcze nie koniec! Twoje ustawienie zostanie zapisane, więc kolejny prysznic rozpoczniesz tak, jak lubisz. Coż za wygodne rozwiązanie!

Naciśnij przycisk, żeby rozpocząć prysznic.

Przekręć pokrętłem, żeby ustawić natężęnie wody, od wariantu ekologicznego, do pełnego przepływu.

Naciśnij ponownie, żeby zatrzymać lub całkowicie zakończyć kąpiel. Wybrany przez Ciebie poziom natężenia wody pozostanie niezmieniowy.

TERAZ POZWÓL KROPLOM <b>SPADAĆ</b>!

Nasze deszczownice pozwalają na wybór różnych rodzajów strumieni wody. Możesz nawet cieszyć się więcej niż jednym z nich na raz. Wypróbuj połączenie strumienia GROHE PureRain ze stymulującym TrioMassage lub przełącz się na prysznic ręczny za pomocą jednego przycisku. Wszystko jest możliwe, dzięki temu intuicyjnemu systemowi prysznicowemu i technologii jego pokręteł. Dzięki systemowi prysznicowemu GROHE SmartControl odkryjesz przyjemność kąpieli stworzonej specjalnie dla Ciebie.

WYBIERZ SWÓJ <b>ULUBIONY</b>

System GROHE SmartControl dostępny jest z dwoma rodzajami powłok do wyboru: klasyczną chromowaną lub elegancką powłoką w kolorze księżycowej bieli.

3 KROKI, ŻEBY ZAPLANOWAĆ <strong>IDEALNE CHWILE POD PRYSZNICEM</strong>

GROHE daje Ci możliwość wyboru trzech sposobów na stworzenie doskonałego prysznica, a tym samym maksymalną wolność w planowaniu przestrzeni i radość tworzenia. Niezależnie od tego, czy myślisz o małej zmianie lub chcesz całkowicie przekształcić swoją przestrzeń.

SMARTCONTROL

GROHE SmartControl do montażu natynkowego składa się z imponującej deszczownicy Rainshower 360 oraz drążka prysznicowego. Niezywkle efektowna instalacja, efektowny wygląd.

Odkryj natynkowy system prysznicowy SmartControl

Natynkowy system prysznicowy SMARTCONTROL COMBI

Kompromisowe rozwiązanie – widoczna jest jedynie imponująca deszczownica Rainshower 360 oraz bateria prysznicowa GROHE SmartControl.

Odkryj SmartControl Combi

Podtynkowy system prysznicowy SMARTCONTROL

Zredukowany do maksimum. GROHE SmartControl do montażu podtynkowego zachwyca czystym, minimalistycznym wyglądem i zapewnia więcej przestrzeni pod prysznicem.

Odkryj podtynkowy system SmartControl
Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności