WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE GROHE

SALUS PER AQUAM.
ZDROWIE DZIĘKI WODZIE.

Jesteś architektem, wnętrzarzem, a może zajmujesz się projektowaniem, bo piękne
i funkcjonalne wnętrza to Twoja pasja? A może studiujesz architekturę i myślisz
o projektowaniu?
Tworzysz wyjątkowe przestrzenie i chcesz się podzielić swoją koncepcją?

Weź udział w naszym konkursie, zaprojektuj idealną przestrzeń spa i wygraj wyjątkowe nagrody.

KATEGORIE KONKURSOWE

SPA W DOMU

Łazienka jest wyjątkowym miejscem w każdym domu. Kiedyś pełniła głównie funkcje związane z higieną. Dziś jest to także przestrzeń, w której możemy się zrelaksować. Domowe spa może być doskonałym sposobem na zadbanie o swój dobrostan w coraz bardziej zabieganym świecie. Czas dla siebie w zaciszu pięknie zaprojektowanej łazienki to nowa definicja luksusu.

SPA W OBIEKTACH PUBLICZNYCH

SPA to akronim Salus per Aquam, co w przełożeniu na język polski oznacza zdrowie dzięki wodzie. W obiektach publicznych o charakterze spa woda odgrywa istotną rolę. Łazienki w studiach spa to miejsca, w których zdrowie i komfort idą ze sobą w parze. Są to przestrzenie zaprojektowane tak, by zadbać w nich o wszystkie zmysły: od dotyku przez zapach po wzrok i słuch.

Jak wziąć udział w konkursie?

Wybierz jedną z kategorii konkursowych: łazienkę spa w prywatnym domu lub obiekcie publicznym. Następnie stwórz projekt według swojej wizji.

W swoim projekcie musisz uwzględnić armaturę GROHE. Możesz wybierać spośród bogatej oferty rozwiązań w różnych wzorach i kolorach – w tym nowości z portfolio GROHE SPA oraz w czerni GROHE Phantom Black. Dostępne kolekcje znajdziesz w katalogu GROHE 2024, zamieszczonym na stronie internetowej. Pliki 3D dostępne są na stronach produktowych oraz w bibliotekach CadProjekt i ArchiUp.

Opowiedz nam o swoim projekcie! Możesz napisać kilka słów, przygotować krótką prezentację lub film video. Wybierz formę prezentacji, która najbardziej Ci odpowiada.

Wypełnij formularz konkursowy i załącz w nim wizualizację swojej łazienki spa oraz opis projektu. Gotowe! Teraz możesz spokojnie czekać na wyniki konkursu.

Regulamin konkursu

FORMULARZ

Gotowe prace prosimy o przesłanie za pomocą formularza.

Wypełnij formularz

NAGRODY W KAŻDEJ KATEGORII

1 MIEJSCE

NAGRODY:

  • system kuchenny GROHE Blue Home w kolorze akstamitnej czerni - innowacyjne rozwiązanie zapewniające filtrowaną i gazowaną wodę prosto z baterii kuchennnej
  • zestaw akcesoriów do wody: elegancka karafka GROHE ze szklankami oraz stalowy bidon

2 MIEJSCE

NAGRODY:

  • system prysznicowy GROHE Euphoria SmartControl 310 Duo w kolorze Phantom Black - przyjemność kąpieli i intuicyjna obsługa dzięki technologii pokręteł GROHE SmartControl
  • zestaw akcesoriów do wody: elegancka karafka GROHE ze szklankami oraz stalowy bidon

3 MIEJSCE

NAGRODY:

  • system kuchenny GROHE Pure Minta w kolorze Phantom Black - pyszna i filtrowana woda prosto z baterii kuchennej
  • zestaw akcesoriów do wody: elegancka karafka GROHE ze szklankami oraz stalowy bidon

Nagroda publiczności

W 2025 roku firma GROHE powraca na międzynarodowe targi wnętrzarskie ISH we Frankfurcie. Wszystkie nagrodzone przez jury prace w obu kategoriach konkursowych wezmą dodatkowo udział w głosowaniu publiczności na platformie Instagram. Projekt, który zdobędzie najwięcej głosów nagrodzimy specjalnym wyróżnieniem. Będzie to możliwość spędzenia z nami dwóch dni na targach ISH - najważniejszym wydarzeniu w branży!

ZAINSPIRUJ SIĘ

Odkryj niesamowitą swobodę wyboru! Bogata oferta armatury ułatwia projektowanie łazienki zgodnie z indywidualnym gustem oraz wizją jej przyszłych użytkowników. Można zatem wybierać spośród klasycznych kolekcji takich jak GROHE Essence lub bardziej wyrafinowanych rozwiązań z portfolio GROHE SPA. Zarówno baterie łazienkowe, jak i prysznice dostępne są w atrakcyjnych i ponadczasowych kolorach. Dzięki technologii GROHE PVD powłoki w odcieniach złota czy grafitu wyróżniają się niezwykłą trwałością. Fani nieprzemijającego trendu związanego z czernią również znajdą coś dla siebie. Armatura i prysznice w powłoce GROHE Phantom Black to wybór głębokiej czerni i jednocześnie matowej powierzchni, na której odciski palców są niemal niewidoczne!

Sprawdź najnowsze broszury i katalog GROHE 2024

Stwórz projekt łazienki
z katalogiem GROHE

Zainspiruj się i sprawdź najlepsze oferty GROHE

PLIKI CAD

Przy projektowaniu z pewnością pomocne będą pliki CAD

Modele 3D znajdziesz również na kartach produktowych, wpisując w wyszukiwarkę na naszej stronie konkretny numer produktu.

Sprawdź Pliki CAD

masz pytania dotyczące konkursu?

Skontaktuj się z nami
adres e-mail: architects.PL@lixil.com