GROHE Blue Pure

czysta przyjemność

Baterie kuchenne GROHE Blue Pure to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają naturalny smak wody niegazowanej. Unikalna technologia filtra GROHE Blue oczyszcza zwykłą wodę kranową i usuwa z niej wszelkie substancje, które mogą pogarszać jej smak, zamieniając ją w świeżą wodę do picia.

Baterię pokrytą chromowaną powłoką GROHE StarLight wyposażono w dwa odseparowane kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do zwykłej wody kranowej. Oznacza to, że ich strumienie nigdy się ze sobą nie zmieszają, a Ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem wody niegazowanej, z którego słynie system kuchenny GROHE Blue.

Jeden wkład filtrujący GROHE Blue może przefiltrować aż do 3000 litrów wody, a jego wymiana odbywa się w kilku prostych krokach. Czysta, świeża przyjemność bez posmaku chloru i nieprzyjemnego zapachu prosto z Twojej baterii kuchennej!

MAGIA, KTÓRA DZIEJE SIĘ W FILTRZE

Tworząc system GROHE Blue, współpracowaliśmy z firmą BWT – europejskim liderem w branży filtrowania wody, aby zapewniać wodę o doskonałym smaku, która niesie orzeźwiające doznania z każdym łykiem. Wydajny filtr wykorzystuje wyjątkowy proces filtracji, aby usuwać nawet najdrobniejsze cząstki stałe z wody kranowej, pozostawiając w niej wszystkie ważne minerały.

Dowiedz się więcej

Świeża woda na wyciągnięcie ręki

Unikalna technologia sprawia, że każdy z systemów kuchennych GROHE Blue Pure dostarcza filtrowaną wodę o świeżym, doskonałym smaku, którą możesz czerpać prosto ze swojej baterii kuchennej. Zawsze wtedy, gdy masz na nią ochotę – 24 godziny dobę i przez 7 dni w tygodniu.

O konieczności wymiany filtra po roku jego pracy poinformuje Cię specjalny licznik, a wymienne wkłady filtrujące możesz w łatwy sposób zamówić w sklepie internetowym GROHE.

Wewnętrzne kanały wodne

Dwa odseparowane od siebie kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do zwykłej wody kranowej – oraz innowacyjny perlator dbają o to, aby przefiltrowana woda nigdy nie miała kontaktu z niczym, co mogłoby popsuć jej doskonały smak.

1. Filtrowana woda GROHE Blue

GROHE Blue i BWT

Najcenniejszy skarb w najbezpieczniejszych rękach

Woda to nie tylko najcenniejszy zasób naturalny na ziemi. To także podstawa życia na naszej planecie. Dlatego właśnie dla GROHE i BWT – europejskich liderów w branży rozwiązań związanych z wodą, największe znacznie ma bezpieczeństwo, higiena i zachowanie najwyższych standardów jakości. Dzięki połączeniu wiedzy naszych dwóch firm, możemy zaoferować rozwiązania, które zupełnie zmieniają podejście do korzystania z wody.

KAŻDY ZESTAW GROHE BLUE PURE ZAWIERA

Wybraną wylewkę

czasomierz sygnalizujący wymianę filtra

Głowicę filtra

Filtr z aktywnym węglem

SYSTEMY KUCHENNE GROHE PURE

GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30382000
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30382DC0
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30383000
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30387000