GROHE Blue Pure

czysta przyjemność

Baterie kuchenne GROHE Blue Pure to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają naturalny smak wody niegazowanej. Unikalna technologia filtra GROHE Blue oczyszcza zwykłą wodę kranową i usuwa z niej wszelkie substancje, które mogą pogarszać jej smak, zamieniając ją w świeżą wodę do picia.

Baterię pokrytą chromowaną powłoką GROHE StarLight wyposażono w dwa odseparowane kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do zwykłej wody kranowej. Oznacza to, że ich strumienie nigdy się ze sobą nie zmieszają, a Ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem wody niegazowanej, z którego słynie system kuchenny GROHE Blue.

Jeden wkład filtrujący GROHE Blue może przefiltrować aż do 3000 litrów wody, a jego wymiana odbywa się w kilku prostych krokach. Czysta, świeża przyjemność bez posmaku chloru i nieprzyjemnego zapachu prosto z Twojej baterii kuchennej!

MAGIA, KTÓRA DZIEJE SIĘ W FILTRZE

Tworząc system GROHE Blue, współpracowaliśmy z firmą BWT – europejskim liderem w branży filtrowania wody, aby zapewniać wodę o doskonałym smaku, która niesie orzeźwiające doznania z każdym łykiem. Wydajny filtr wykorzystuje wyjątkowy proces filtracji, aby usuwać nawet najdrobniejsze cząstki stałe z wody kranowej, pozostawiając w niej wszystkie ważne minerały.

Dowiedz się więcej

Świeża woda na wyciągnięcie ręki

Unikalna technologia sprawia, że każdy z systemów kuchennych GROHE Blue Pure dostarcza filtrowaną wodę o świeżym, doskonałym smaku, którą możesz czerpać prosto ze swojej baterii kuchennej. Zawsze wtedy, gdy masz na nią ochotę – 24 godziny dobę i przez 7 dni w tygodniu.

O konieczności wymiany filtra po roku jego pracy poinformuje Cię specjalny licznik, a wymienne wkłady filtrujące możesz w łatwy sposób zamówić w sklepie internetowym GROHE.

Wewnętrzne kanały wodne

Dwa odseparowane od siebie kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do zwykłej wody kranowej – oraz innowacyjny perlator dbają o to, aby przefiltrowana woda nigdy nie miała kontaktu z niczym, co mogłoby popsuć jej doskonały smak.

1. Filtrowana woda GROHE Blue

GROHE Blue i BWT

Najcenniejszy skarb w najbezpieczniejszych rękach

Woda to nie tylko najcenniejszy zasób naturalny na ziemi. To także podstawa życia na naszej planecie. Dlatego właśnie dla GROHE i BWT – europejskich liderów w branży rozwiązań związanych z wodą, największe znacznie ma bezpieczeństwo, higiena i zachowanie najwyższych standardów jakości. Dzięki połączeniu wiedzy naszych dwóch firm, możemy zaoferować rozwiązania, które zupełnie zmieniają podejście do korzystania z wody.

KAŻDY ZESTAW GROHE BLUE PURE ZAWIERA

Wybraną wylewkę

czasomierz sygnalizujący wymianę filtra

Głowicę filtra

Filtr z aktywnym węglem

SYSTEMY KUCHENNE GROHE PURE

GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30382000
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30382DC0
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30383000
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30387000

ODKRYJ NASZE

Odkryj GROHE Blue