GROHE Blue Pure

GROHE Blue Pure

Czysta przyjemność.

Baterie kuchenne GROHE Blue Pure to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają naturalny smak wody niegazowanej. Unikalna technologia filtra GROHE Blue oczyszcza zwykłą wodę kranową i usuwa z niej wszelkie substancje, które mogą pogarszać jej smak, zamieniając ją w świeżą wodę do picia. Baterię pokrytą chromowaną powłoką GROHE StarLight wyposażono w dwa odseparowane kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do zwykłej wody kranowej. Oznacza to, że ich strumienie nigdy się ze sobą nie zmieszają, a Ty możesz cieszyć się doskonałym smakiem wody niegazowanej, z którego słynie system kuchenny GROHE Blue Water. Jeden wkład filtrujący GROHE Blue może oczyścić aż do 3000 litrów wody, a jego wymiana odbywa się w kilku prostych krokach. Czysta, świeża przyjemność bez posmaku chloru i nieprzyjemnego zapachu prosto z Twojej baterii kuchennej!

BROSZURA - KOLEKCJE KUCHENNE

Nasze kolekcje baterii kuchennych, które przekroczą Twoje oczekiwania.

SYSTEMY KUCHENNE

GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30382000
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30382DC0
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30383000
GROHE Blue Pure
Zestaw startowy
30387000

POZNAJ GROHE BLUE PURE

Świeża woda na wyciągnięcie ręki

Unikalna technologia sprawia, że każdy z systemów kuchennych GROHE Blue Pure dostarcza filtrowaną wodę o świeżym, doskonałym smaku, którą możesz czerpać prosto ze swojej baterii kuchennej. Zawsze wtedy, gdy masz na nią ochotę – 24 godziny dobę i przez 7 dni w tygodniu.

O konieczności wymiany filtra po roku jego pracy poinformuje Cię specjalny licznik, a wymienne wkłady filtrujące możesz w łatwy sposób zamówić w sklepie internetowym GROHE.

Wewnętrzne kanały wodne

Dwa odseparowane od siebie kanały wodne – jeden do wody filtrowanej i drugi do zwykłej wody kranowej – oraz innowacyjny perlator dbają o to, aby przefiltrowana woda nigdy nie miała kontaktu z niczym, co mogłoby popsuć jej doskonały smak.

1. Filtrowana woda GROHE Blue

GROHE Blue i BWT

Najcenniejszy skarb w najbezpieczniejszych rękach

Woda to nie tylko najcenniejszy zasób naturalny na ziemi. To także podstawa życia na naszej planecie. Dlatego właśnie dla GROHE i BWT – europejskich liderów w branży rozwiązań związanych z wodą, największe znacznie ma bezpieczeństwo, higiena i zachowanie najwyższych standardów jakości. Dzięki połączeniu wiedzy naszych dwóch firm, możemy zaoferować rozwiązania, które zupełnie zmieniają podejście do korzystania z wody.

KAŻDY ZESTAW GROHE BLUE PURE ZAWIERA

Wybraną wylewkę

Wybraną wylewkę

Filtr z aktywnym węglem

Filtr z aktywnym węglem

Głowicę filtra

Głowicę filtra