Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

GROHE w Twojej kuchni

Wielokrotnie nagradzany design i innowacyjna funkcjonalność

Tak jak doskonały posiłek jest połączeniem świeżych składników, zbalansowanych wartości odżywczych i eleganckiej formy podania, tak nasze produkty stanowią syntezę nowoczesnej funkcjonalności i stylowego designu. Dzięki zastosowaniu wyłącznie najwyższej jakości materiałów i innowacyjnych technologii, baterie kuchenne GROHE stanowią gwarancję niezawodnej wydajności na lata.

Akcesoria kuchenne

Sklep GROHE Blue

Szklanki, karafki, filtry i butle CO2 do systemów GROHE Blue®

Zobacz wszystkie produkty

Nagrodzone projekty

red dot award 2014 best of the best

Red Dot: Best of the Best 2014

Odbierając nagrodę „Red Dot Award: product design”, firma GROHE udowodniła, że jest liderem w dziedzinie eleganckiego wzornictwa armatury.

Z kolei kolekcja GROHE Minta Touch po raz piąty w ciągu siedmiu lat otrzymała nagrodę „Red Dot: Best of the Best”, co stanowi prawdopodobnie najwyższy wyraz uznania w społeczności projektantów.

Niezastąpieni pomocnicy w kuchni

K7 jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa

Tam, gdzie nowatorskie wzornictwo i znakomity kunszt wykonania spotykają niezwykłą ergonomię.

Trzy wysokości wylewek
Baterie są dostępne w trzech wariantach: z niską, średnią i wysoką wylewką. Niezależnie od wybranego rozmiaru, system GROHE ComfortHeight gwarantuje, że bez trudu zmieścisz pod wylewka nawet duże garnki.

Wyciągana końcówka prysznicowa
Wyciągany perlator z przełącznikiem strumienia, dostępny w części baterii GROHE, jest dla domowego szefa kuchni bardzo istotnym elementem. Pozwala on na łatwe płukanie owoców, warzyw i czyszczenie tłustych garnków.

Wygodna obsługa dźwigni nawet w małej kuchni
W niektórych bateriach zlewozmywakowych oś dźwigni, znajdującej się na boku korpusu, została przesunięta w taki sposób, że uchwyt odchyla się tylko o 30° do tyłu i o 70° do przodu. Pozwala to na komfortową obsługę armatury, nawet jeśli jest ona umieszczona blisko ściany.

Zaprojektowane, by służyć latami

GROHE SilkMove

Baterie kuchenne GROHE są zaprojektowane z myślą o wieloletniej eksploatacji. Podczas opracowywania nowego produktu, wszystkie materiały i podzespoły są testowane, dla upewnienia się, że spełniają nasze wysokie standardy jakości.

Nasze baterie kuchenne są poddawane intensywnym testom, które symulują długoletnie użytkowanie. To gwarantuje, że wszystkie nasze produkty są doskonale wydajne przez lata eksploatacji.

Armatura GROHE została wyposażona w głowice SilkMove®. Jej ceramiczne krążki i szeroki zakres obsługi dźwigni, zapewniają niezwykle łatwą kontrolę temperatury i ciśnienia wody, nawet przy mokrych lub natłuszczonych dłoniach.

Nasza polityka dotycząca części zamiennych gwarantuje, że jeśli produkt przestanie być wytwarzany, moduły zamienne do niego będą dostępne jeszcze przez 10 lat (w przypadku części wewnętrznych – 15 lat).