System bezpieczeństwa przed zalaniem dla każdego domu

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM DOMU LUB NAJEMCĄ?

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem domu czy najemcą. GROHE oferuje rozwiązania, które zwiększą bezpieczeństwo Twojego domu i pozwolą uniknąć kosztownych szkód spowodowanych przez wodę.

Bez względu na to, skąd pochodzi przeciek – z AGD, prysznica, toalety, umywalki, pękniętych na mrozie rur czy awarii u sąsiada – może stać się przyczyną poważnych szkód.

Najgorsze w przypadku przecieków jest to, że te najmniejsze mogą pozostać niezauważone nawet przez kilka miesięcy. Stopniowo uszkadzają ściany i powodują problemy z wilgocią, zanim w ogóle dasz sobie sprawę, że coś jest nie tak.

Dlatego ochrona domu z wykorzystaniem systemu smart home, który monitoruje zużcycie wody i poziom wilgotności powietrza, jest tak przydatnym rozwiązaniem. Dzięki GROHE Sense i Sense Guard możesz zainstalować w domu kompletny system bezpieczeństwa przed zalaniem. System, który zapewnia kontrolę i informacje gdziekolwiek jesteś.

Inteligentny czujnik wody GROHE Sense – wykrywanie przecieków w domu

GROHE Sense – zasilany bateriami inteligentny czujnik wody można umieścić w dowolnym miejscu. Nie ważne, czy jesteś właścicielem domu, czy najemcą. Jeśli czujnik wykryje przeciek, zostaniesz o nim poinformowany, by zdążyć zareagować zanim coś się stanie.

Elegancki, subtelny design czujnika Sense sprawia, że prezentuje się on w każdym pomieszczeniu. Dyskretnie wpasuje się w miejsce, w którym może wystąpić przeciek – a z zestawem przedłużającym sięgnie nawet najdalszych zakamarków. Doskonały do kuchni, łazienek, piwnic i wszystkich innych miejsc podatnych na uszkodzenia spowodowane przez wodę.

Dowiedz się więcej o GROHE Sense

KONTROLA WODY Z GROHE SENSE GUARD – INSTALACJA NA GŁÓWNYM DOPROWADZENIU WODY

GROHE Sense Guard – inteligentny sterownik, który automatycznie odcina dopływ wody w przypadku wykrycia przecieku i monitoruje poziom przepływu – należy zainstalować na głównej rurze doprowadzającej wodę. Urządzenie przeznaczone jest do instalacji na rurze z wodomierzem, dlatego konieczny jest dostęp do głównej rury doprowadzającej wodę.

Zalecamy najemcom, by przed montażem urządzenia uzyskali zgodę właściciela nieruchomości, ponieważ montaż urządzenia powoduje stałą zmianę w instalacji wodnej.

Dowiedz się więcej o GROHE Sense Guard

HISTORIE WYCIEKÓW WODY, KTÓRE ZOSTAŁY WYKRYTE NA CZAS

„Zależało mi przede wszystkim na większym bezpieczeństwie, szczególnie, że mieszkamy w starym domu. Na wypadek, gdyby wystąpił jakiś problem.”

André Wefers, Niemcy

Poznaj prawdziwe historie użytkowników