<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE SENSE GUARD INTELIGENTNY STEROWNIK WODY

Przejmij całkowita kontrolę nad systemem wody w swoim domu dzięki GROHE Sense Guard. To doskonałe rozwiązanie do monitorowania zużycia wody, wykrywania przecieków i pękniętych rur** oraz odcinania dopływu wody – nawet, jeśli jesteś poza domem.

GROHE Sense Guard to połączony z Wi-Fi inteligentny sterownik umieszczony na głównym doprowadzeniu wody do budynku. Nieustannie monitoruje jej przepływ, a gdy wykryje przeciek – automatycznie odcina jej dopływ, by nie dopuścić do poważnych zniszczeń. Ciesz się przyjemnymi chwilami z bliskimi, podczas gdy GROHE Sense Guard czuwa nad bezpieczeństwem Twojego domu.

ZMINIMALIZUJ RYZYKO ZNISZCZEŃ SPOWODOWANYCH USZKODZENIEM RUR!

SZEROKI WACHLARZ FUNKCJI DLA BEZPIECZEŃSTWA TWOJEGO DOMU

Wykrywa pęknięcia rur** i automatycznie odcina dopływ wody

Pomyśl o najgorszym, co może się stać: pęka rura, piwnica zostaje zalana, pleśń pokrywa ściany, meble przemakają i... dość tego!

Dzięki GROHE Sense Guard moment wykrycia pęknięcia rury jest jednocześnie momentem odcięcia dopływu wody. Wystaczy zajrzeć do aplikacji GROHE Sense, by dowiedzieć się tego, czego potrzebujesz – że woda została zatrzymana, a Ty nie musisz się niczym przejmować.

Wykrywa mikroprzecieki*

Kapiący kran, niedokręcony wąż ogrodowy, nieszczelna toaleta i przeciekająca rura w ścianie – wszystkie brzmią jak błahostki, ale w rzeczywistości przyczyniają się do marnowania ogromnych ilości wody oraz dużych sum pieniędzy.

Co więcej, mikroprzecieki w ścianach najczęściej wychodzą na jaw dopiero po kilku miesiącach, gdy zdążą już poważnie uszkodzić ściany i podłogi. GROHE Sense Guard wykrywa większość mikroprzecieków pochodzących z instalacji zimnej wody i informuje Cię o nich, dając czas na działanie.

Ciągły pomiar ilości wody, jej ciśnienia i temperatury

W celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony przed szkodamy spowodowanymi uszkodzeniem rur, GROHE Sense Guard mierzy aż 3 istotne parametry: przepływ wody, jej ciśnienie oraz temperaturę instalacji wodnej. Ciągły monitoring oraz samouczący się algorytm umożliwiają zidentyfikowanie przecieku lub innego problemu na tyle szybko, by udało się zapobiec zalaniu.

Przez cały czas możesz sprawdzać aktualne wartości pomiarów w aplikacji GROHE Sense – gdziekolwiek się znajdujesz. Dzięki aplikacji masz również możliwość zdalnego odcięcia dopływu wody.

Automatycznie odcięcie dopływu wody przez czujnik GROHE Sense w przypadku wykrycia przecieku

Wyższy poziom ochrony dzięki zestawowi urządzeń. Gdy woda zostaje wykryta przez czujnik GROHE Sense, główny dopływ wody może zostać automatycznie odcięty przez GROHE Sense Guard.

JAK DZIAŁA GROHE SENSE GUARD?

SZKODY SPOWODOWANE PRZEZ WODĘ: NAJWIĘKSZE RYZYKO DLA DOMU!

54% gospodarstw domowych doświadczyło szkód spowodowanych przez wodę.***

Poznaj fakty na temat szkód spowodowanych przez wodę

HISTORIE WYCIEKÓW WODY, KTÓRE ZOSTAŁY WYKRYTE NA CZAS

„GROHE Sense Guard wykrył mikrowyciek i natychmiastowo odciął dopływ wody, co pozwoliło uniknąć zalania i znacznie większych uszkodzeń w moim domu.”

Yvan Chevrat, Francja

Poznaj prawdziwe historie użytkowników

SPRAWDŹ WYMAGANIA INSTALACYJNEI ZNAJDŹ KONTAKT DO PROFESJONALNEGO INSTALATORA!

Zobacz, jak zainstalować GROHE Sense Guard

Znajdź kontakt do Eksperta Bezpieczeństwa w swojej okolicy i zabezpiecz swój dom już teraz!

WIELOKROTNIE NAGRADZANE ROZWIĄZANIE DLA INTELIGENTNEGO DOMU

WYJĄTKOWY DESIGN I PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA

GROHE Sense Guard został wielokrotnie nagrodzony w licznych, prestiżowych konkursach z dziedzin innowacji, technologii i designu.

Wiodące firmy ubezpieczeniowe pomagają w dostarczanu do Twojego domu niezawodnych systemów GROHE do wykrywania przecieków, zarządzania wodą i odcinania jej dopływu.

Sprawdź, które firmy ubezpieczeniowe współpracują z GROHE

Warianty produktów

Inteligentny moduł sterujący do wody
GROHE Sense Guard
Inteligentny moduł sterujący do wody
22500LN0
1x GROHE Sense Guard + 3 x GROHE Sense
Zestaw GROHE Sense
1x GROHE Sense Guard + 3 x GROHE Sense
22502LN1
Inteligentny czujnik wody
GROHE Sense
Inteligentny czujnik wody
22505LN1
Inteligentny moduł sterujący do wody
GROHE Sense Guard
Inteligentny moduł sterujący do wody
22500LN0
1x GROHE Sense Guard + 3 x GROHE Sense
Zestaw GROHE Sense
1x GROHE Sense Guard + 3 x GROHE Sense
22502LN1
Inteligentny czujnik wody
GROHE Sense
Inteligentny czujnik wody
22505LN1

DODATKOWE INFORMACJE O GROHE SENSE GUARD

Czy potrzebujesz pomocy dotyczącej używania lub instalacji produktów?

Przejdź do centrum pomocy GROHE Sense

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Poznaj lepiej GROHE Sense i GROHE Sense Guard

Otwórz broszurę

Inteligentny czujnik wody

Odkryj GROHE Sense

Osobista aplikacja do zarządzania wodą

Odkryj GROHE Sense app

* Test mikroprzecieków jest wykonywany co 24 godziny. Materiał, z które zostały wykonane rury, ich objętość, a także inne systemy rur mogą wpływać na wynik testu. Wykrywanie mikroprzecieków w większości przypadków ogranicza się do monitorowania wyłącznie dopływu zimnej wody. W połączeniu z GROHE Sense monitoruje także wzrost wilgotości powietrza.

** Za pęknięcie rury GROHE uznaje dziurę lub pęknięcie w instalacji wodnej, które skutkują niezamierzonym odprowadzaniem wody o natężeniu zbliżonym do maksymalnego. Wykrycie pęknięcia rury jest uzależnione od ogólnego poziomu zużycia wody, dlatego moment odcięcia dopływu wody może się znacznie różnić w każdym przypadku. Do momentu odcięcia dopływu, woda będzie odprowadzania przez otwór powstały na skutek uszkodzenia. Aby uzyskać krótszy czas reakcji, należy podłączyć w kluczowych miejscach czujniki GROHE Sense.

*** Źródło: The ConsumerView, styczeń 2017, ocena ilościowa w Europie.