VIDEO PORADNIK GROHE

Chcesz wybrać najlepszy zestaw prysznicowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, ale gubisz się w specjalistycznych nazwach, możliwościach konfiguracji i szczegółach technicznych? Nie wiesz czy bateria termostatyczna nadaje się do Twojej łazienki? Im więcej się dowiadujesz, tym więcej pojawia się nowych pytań?

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE …. oglądasz poradnik video i bez problemu wybierasz rozwiązanie najlepsze dla siebie. To możliwe dzięki video poradom GROHE, gdzie krok po kroku przeprowadzimy Cię przez różne zagadnienia, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru idealnego zestawu prysznicowego do zamontowania w swojej łazience. Armatura będzie Ci służyła przez lata więc warto dokonać świadomego wyboru.

Nie ważne czy jesteś miłośnikiem relaksujących kąpieli w wannie, czy wolisz brać odświeżający prysznic. Znajdziesz tu odpowiedzi na pytania, które pojawiają się podczas wyboru baterii prysznicowych. Chcemy pomóc Ci wybrać idealny prysznic.

Co to jest bateria termostatyczna i jak działa?

W tym filmie dowiesz się, co to jest prysznic z baterią termostatyczną i jak działa oraz czy warto kupić go do swojego domu. Pokazujemy, jak rozwiązać problem nagłych skoków temperatury wody podczas kąpieli i co zrobić, żeby korzystanie z baterii prysznicowej było bezpieczne dla dzieci. Dowiesz się, jak nigdy więcej nie oparzyć się o nagrzaną baterię wannową oraz jak oszczędzić na rachunkach za wodę. Zobaczysz też różnorodne baterie
z termostatem, które zostały zaprojektowane tak, by każdy mógł wybrać design odpowiedni dla siebie.

Jak wybrać prysznic dopasowany do Twojej łazienki i Twoich potrzeb?

W tym filmie podpowiadamy, jaką armaturę wybrać, żeby cieszyć się wyjątkowym komfortem kąpieli w łazience wyposażonej w wannę lub kabinę prysznicową.
Wskazując zalety poszczególnych rozwiązań wyjaśnimy, czym różni się bateria termostatyczna od zwykłej i natynkowa od podtynkowej. Dowiesz się także z czego powinien składać się system prysznicowy i czy warto kompletować go samodzielnie, czy lepiej zdecydować się na gotowy zestaw. Na koniec zapoznamy Cię z najpopularniejszymi w tym momencie liniami designu, pozwalając Ci wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej wymarzonej łazienki.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PRZY ZAKUPIE BATERII TERMOSTATYCZNEJ?

Korzystasz z pieca lub bojlera? Z tego filmu dowiesz się, jakie funkcje powinien posiadać Twój domowy podgrzewacz do wody, by zapewnić prawidłowe działanie baterii termostatycznej. Podpowiemy Ci także na co zwrócić uwagę podczas jej montażu, by obyło się bez przykrych niespodzianek.

Jak urządzić łazienkę, w której armatura i ceramika idealnie do siebie pasują?

W tym filmie powiemy Ci na co zwrócić uwagę, aby łazienka była nie tylko piękna, ale też funkcjonalna. Dowiesz się jak wybrać baterię idealnie dopasowaną do umywalki i czym się różnią wybrane modele. Poznasz koncept GROHE Perfect Match, który pomaga w urządzeniu harmonijnej i dopasowanej do Twoich potrzeb łazienki.

Prysznic: czy oszczędza wodę?

W tym filmie podpowiadamy co zrobić, aby zmniejszyć zużycie wody w łazience. Dowiesz się ile litrów wody możesz zaoszczędzić podczas każdej kąpieli oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze prysznica, aby był podwójnie eko – ekologiczny i ekonomiczny.

Jak oszczędzać wodę w łazience?

Z tego filmu dowiesz się jaką baterię umywalkową wybrać, aby zużywać mniej wody i jednocześnie nie tracić komfortu użytkowania. Poznasz rozwiązania, które w łatwy sposób pomagają oszczędzać wodę na co dzień, bez żadnych kompromisów.