KOMPLETNA ŁAZIENKA: IDEALNE DOPASOWANIE FORMY
I FUNKCJI

KOMPLETNA ŁAZIENKA

Dzięki kompletnym rozwiązaniom łazienkowym GROHE łatwo jest stworzyć łazienkę, w której każdy element idealnie do siebie pasuje, zarówno pod względem formy, jak i funkcji. Aby uzyskać spójny, spójny projekt we wszystkich punktach styku – od wanien i umywalek po baterie i prysznice, aż po detale i akcesoria – tylko GROHE oferuje kompletne rozwiązanie.

PRZEDSTAWIAMY MARKĘ GROHE

Woda jest źródłem życia, przyjemności i rozrywki, dlatego stała się ważną inspiracją dla całego portfolio produktowego naszej firmy. Wszystkie nasze produkty opierają się na czterech kluczowych wartościach: jakości, technologii, designie i zrównoważonym rozwoju . Staranne wyważenie tych cech pozwala nam zapewnić klientom przyjemność z wody jak nigdy dotąd.

JAKOŚĆ

„Najbardziej zaufana marka w branży sanitarnej”Magazyn Wirtschaftswoche

Technologie

„Jedna z 50 wiodących firm zmieniających świat na lepsze”Magazyn Fortune

Design

Ponad 400 nagród zdobytych za wzornictwo od 2003 roku.

Zrównoważony rozwój

Laureat nagrody CSR przyznawanej przez rząd niemiecki.

INSPIRACJE ŁAZIENKOWE GROHE

GROHE QUICKFIX

ŁAZIENKA LINEARE

ŁAZIENKA WATERSAVING

ŁAZIENKA BAU

ŁAZIENKA BauEdge

ŁAZIENKA bauloop

ŁAZIENKA euro

HIGIENICZNA ŁAZIENKA

ŁAZIENKA ESSENCE

Zobacz także

GROHE PLUS – Doskonałość, która wykracza poza wzornictwo

Ciesz się zachwycającym, eleganckim wzornictwem i niezawodną funkcjonalnością, dzięki kolekcji nowoczesnych baterii GROHE Plus. Unikalny design i innowacyjne technologie pozwalają każdego dnia odkrywać zupełnie nowy poziom komfortu. Kolekcja obejmuje również baterie wyposażone w wyświetlacz temperatury LED, dzięki któremu przez cały czas dokładnie wiesz, jaka jest temperatura wody.

Dowiedz się więcej

GROHE Essence - piękno w najczystrzej postaci

Okryj umywalki GROHE z kolekcji Essence i Euro Ceramic. Zostały zaprojektowane z myślą o szybkim i prostym montażu a także dostępnych na rynku szafkach pod umywalki.

Dowiedz się więcej