Historie użytkowników GROHE Sense

Poznaj historie, w których system GROHE Sense zapobiegł wyciekowi wody i wszystkim związanym z nim problemom

Innowacyjna technologia czujników GROHE Sense i GROHE Sense Guard pomogła już wielu użytkownikom uniknąć stresu i wysokich kosztów związanych z wyciekiem wody. Od właścicieli domów, którzy chcą spędzić relaksujące wakacje bez obaw o wyciek w domowym gospodarstwie, po właścicieli firm, którzy monitorują swoje biura i obiekty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu - ogromna liczba osób odkryła już zalety systemów GROHE Sense. Jeśli planujesz wdrożenie inteligentnych technologii w swoim domu, znasz już koszmar związany z wyciekiem wody i nie chcesz przeżywać go ponownie lub po prostu ciekawi Cię jakie korzyści niosą ze sobą czujniki GROHE Sense, poznaj historie naszych Klientów. Każda z nich to dowód na to, że systemy bezpieczeństwa GROHE nie tylko pomogły oszczędzić ich cenny czas i pieniądze, ale również zapobiegły problemom, które może wywołać nawet najmniejszy wyciek wody.

„Bez GROHE Sense, szkody wyrządzone przez wyciek wody byłyby ogromne. To, co najmniej pięć dni nieustannego spływania wody do piwnicy.”

Nikolaus Klein, Niemcy

„GROHE Sense Guard wykrył mikrowyciek i natychmiastowo odciął dopływ wody, co pozwoliło uniknąć zalania i znacznie większych uszkodzeń w moim domu.”

Yvan Chevrat, Francja

„Na szczęście problem został wykryty na czas. W przeciwnym razie woda zalałaby całą podłogę, która właśnie została odnowiona.”

Oliver Black, Niemcy

„Zależało mi przede wszystkim na większym bezpieczeństwie, szczególnie, że mieszkamy w starym domu. Na wypadek, gdyby wystąpił jakiś problem.”

André Wefers, Niemcy

Czytaj więcej

Inteligentny czujnik wody

Poznaj GROHE Sense

Inteligentny strażnik Twojego domu

Poznaj GROHE Sense Guard

Aplikacja do zarządzania instalacją wodną

Poznaj aplikację GROHE Sense