GROHE SMARTCONTROL PEŁEN MOCY, PRZYJEMNY PRYSZNIC, CAŁKOWICIE POD TWOJĄ KONTROLĄ

GROHE SmartControl to innowacyjny system prysznicowy, który umożliwia w prosty sposób regulować natężenie i temperaturę wody, a także pozwala na wybór preferowanego strumienia i przełączanie pomiędzy deszczownicą i prysznicem ręcznym. Wystarczy dotknąć pierścień GROHE ProGrip na uchwycie, aby zwiększyć strumień wody – z wariantu ekologicznego do pełnego przepływu – lub go zmniejszyć. Naciśnij ponownie, aby zatrzymać wodę. SmartControl posiada również funkcję zapamiętywania preferowanych ustawień.

GROHE SMARTCONTROL

Poznaj świat systemu SmartControl

Naciśnij przycisk, aby uruchomić prysznic.

Przekręć, aby stopniowo wyregulować objętość wody od Eko do pełnego przepływu.

Naciśnij ponownie, aby zatrzymać lub zastopować prysznic. Preferowana przez Ciebie objętość wody pozostaje taka sama po ponownym uruchomieniu prysznica.

Przyjemność kąpieli dzięki mocy trzech natrysków

Elastyczny

W prosty sposób zwiększ przepływ wody, by cieszyć się odpowiednią objętością strumienia. Od odprężająco delikatnego, po orzeźwiająco mocny – po prostu pełna elastyczność.

Silny

Pełna moc w zasięgu Twojej dłoni. Zacznij od intensywnego strumienia, by dokładnie spłukać szampon, a następnie zwiększ objętość przepływu, by uzyskać skoncentrowany, masujący strumień Jet, dzięki któremu odprężysz się po ciężkim i pełnym stresu dniu.

Relaksujący

Wszystko czego potrzebujesz do pełni relaksu – wybierz miękki i orzeźwiający deszcz lub zwiększ objętość przepływu, by cieszyć się doświadczeniem letniej ulewy.

Znajdź system GROHE SmartControl, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

ODKRYJ ŚWIAT PRYSZNICÓW GROHE SMARTCONTROL

GROHE SmartControl oferuje różne warianty instalacji oraz szereg kombinacji produktów do wyboru

ODKRYJ NASZE

Poznaj systemy prysznicowe GROHE Euphoria