Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

TWOJE ŻYCIE.
TWOJE ZASADY.

TWÓJ PRYSZNIC.
TWÓJ RUCH.

GROHE SMARTCONTROL

">

GROHE SMARTCONTROL
PEŁEN MOCY, PRZYJEMNY PRYSZNIC, CAŁKOWICIE POD TWOJĄ KONTROLĄ

GROHE SmartControl to innowacyjny system prysznicowy, który umożliwia w prosty sposób regulować natężenie i temperaturę wody, a także pozwala na wybór preferowanego strumienia i przełączanie pomiędzy deszczownicą i prysznicem ręcznym. Wystarczy pierścień GROHE ProGrip na uchwycie, aby zwiększyć objętość – z wariantu ekologicznego do pełnego przepływu – lub ją zmniejszyć. Naciśnij ponownie, aby zatrzymać wodę. SmartControl posiada również funkcję zapamiętywania preferowanych ustawień.

Naciśnij przycisk, aby uruchomić prysznic.

Przekręć, aby stopniowo wyregulować objętość wody od Eko do pełnego przepływu.

Naciśnij ponownie, aby zatrzymać lub zastopować prysznic. Preferowana przez Ciebie objętość wody pozostaje taka sama po ponownym uruchomieniu prysznica.

Przyjemność kąpieli dzięki mocy trzech natrysków

Elastyczny

W prosty sposób zwiększ przepływ wody, by cieszyć się odpowiednią objętością strumienia. Od odprężająco delikatnego, po orzeźwiająco mocny – po prostu pełna elastyczność.

Silny

Pełna moc w zasięgu Twojej dłoni. Zacznij od intensywnego strumienia, by dokładnie spłukać szampon, a następnie zwiększ objętość przepływu, by uzyskać skoncentrowany, masujący strumień Jet, dzięki któremu odprężysz się po ciężkim i pełnym stresu dniu.

Relaksujący

Wszystko czego potrzebujesz do pełni relaksu – wybierz miękki i orzeźwiający deszcz lub zwiększ objętość przepływu, by cieszyć się doświadczeniem letniej ulewy.

Znajdź system GROHE SmartControl, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Uruchom konfigurator pryszniców SmartControl