Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

TWOJE ŻYCIE.
TWOJE ZASADY.

TWÓJ PRYSZNIC.
TWÓJ RUCH.

GROHE SMARTCONTROL

">
GROHE Euphoria SmartControl konkursie

Niezależnie od tego, jak zaczynasz swój dzień: GROHE Euphoria SmartControl sprawia, że nawet ten najbardziej wyjątkowy, może stać się jeszcze lepszy. Chcesz tego doświadczyć? Weź udział w naszym konkursie, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 10 systemów natryskowych GROHE Euphoria SmartControl.

Teraz Twoja kolej!

GROHE SMARTCONTROL
PEŁEN MOCY, PRZYJEMNY PRYSZNIC, CAŁKOWICIE POD TWOJĄ KONTROLĄ

GROHE SmartControl to innowacyjny system prysznicowy, który umożliwia w prosty sposób regulować natężenie i temperaturę wody, a także pozwala na wybór preferowanego strumienia i przełączanie pomiędzy deszczownicą i prysznicem ręcznym. Wystarczy pierścień GROHE ProGrip na uchwycie, aby zwiększyć objętość – z wariantu ekologicznego do pełnego przepływu – lub ją zmniejszyć. Naciśnij ponownie, aby zatrzymać wodę. SmartControl posiada również funkcję zapamiętywania preferowanych ustawień.

Brochure
GROHE SMARTCONTROL

Explore the world of SmartControl

Przyjemność kąpieli dzięki mocy trzech natrysków

Elastyczny

W prosty sposób zwiększ przepływ wody, by cieszyć się odpowiednią objętością strumienia. Od odprężająco delikatnego, po orzeźwiająco mocny – po prostu pełna elastyczność.

Silny

Pełna moc w zasięgu Twojej dłoni. Zacznij od intensywnego strumienia, by dokładnie spłukać szampon, a następnie zwiększ objętość przepływu, by uzyskać skoncentrowany, masujący strumień Jet, dzięki któremu odprężysz się po ciężkim i pełnym stresu dniu.

Relaksujący

Wszystko czego potrzebujesz do pełni relaksu – wybierz miękki i orzeźwiający deszcz lub zwiększ objętość przepływu, by cieszyć się doświadczeniem letniej ulewy.

Znajdź system GROHE SmartControl, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Uruchom konfigurator pryszniców SmartControl