Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

ODKRYJ NOWY STANDARD NATYNKOWYCH BATERII TERMOSTATYCZNYCH
Grohtherm SmartControl

Z dumą prezentujemy nasz Grohtherm SmartControl: nowy, znaczący postęp w zakresie baterii termostatycznych. Dostępny jako osobny element w naszej kolekcji, łączy design GROHE oraz komfort użycia SmartControl.

Brochure
GROHE SMARTCONTROL

Explore the world of SmartControl

Bezpieczny, niezawodny design

Termostatyczna bateria wannowa Grohtherm SmartControl jest wyposażona w dwa przyciski SmartControl do sterowania wylewką wannową oraz obsługi słuchawki prysznicowej. Termostatyczna bateria prysznicowa Grohtherm została wyposażona w jeden przycisk SmartControl. Jest również dostępna w zestawie prysznicowym wraz z drążkiem o długości 600 mm lub 900 mm oraz parametrów przepływu Euphoria 110.

Precyzyjna kontrola, innowacyjne funkcje

Grohtherm SmartControl to innowacyjny system prysznicowy, który umożliwia w prosty sposób regulować natężenie i temperaturę wody, a także pozwala na wybór preferowanego strumienia i przełączanie pomiędzy deszczownicą i prysznicem ręcznym. Wystarczy pierścień GROHE ProGrip na uchwycie, aby zwiększyć objętość – z wariantu ekologicznego do pełnego przepływu – lub ją zmniejszyć. Naciśnij ponownie, aby zatrzymać wodę. Grohtherm SmartControl posiada również funkcję zapamiętywania preferowanych ustawień.

Tak, jak wszystkie baterie termostatyczne GROHE, Grohtherm SmartControl został wyposażony w ceramiczną głowicą TurboStat, gwarantującą precyzyjną kontrolę temperatury wody oraz technologię CoolTouch, która sprawia, że powierzchnia baterii nigdy nie stanie się zbyt gorąca w dotyku, dzięki czemu unikniesz przypadkowych oparzeń.

Smukły, praktyczny design

Kompaktowy kształt pozwala zyskać więcej przestrzeni pod prysznicem, a półka prysznicowa EasyReach to idealne miejsce na kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji. Przycisk termostatyczny został umieszczony z przodu, dzięki czemu gwarantuje dogodne ustawianie pożądanych parametrów przepływu. Dodaj do tego intuicyjne oznakowanie przycisków SmartControl, żeby zrozumieć jak bateria termostatyczna Grohtherm SmartControl w prosty sposób łączy elegancki wygląd z funkcjonalnością.

NATYNKOWE BATERIE TERMOSTATYCZNE

34721000
chrom
Dodaj do notatnika
2,224.33 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym
34720000
chrom
Dodaj do notatnika
2,197.27 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15 z zestawem prysznicowym
34719000
chrom
Dodaj do notatnika
1,710.19 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria prysznicowa z termostatem, DN 15
34718000
chrom
Dodaj do notatnika
1,877.96 PLN Sugerowana cena detaliczna z VAT
Bateria wannowa z termostatem, DN 15