Rozpocznij swój biznes oparty na zabezpieczeniu przed wodą już teraz!

Od naprawy szkód spowodowanych przez wodę po system bezpieczeństwa

Naprawa szkód spowodowanych przez wodę jest integralną częścią pracy instalatora. To niezwykle ważne, ale prawdopodobnie nie najłatwiejsze zajęcie – można zostać wezwanym o każdej porze dnia, niezależnie od pogody i innych zajęć, by zająć się pilną awarią. Szkody spowodowane przez wodę to kłopot nie tylko dla domowników.

A gdyby tak zaproponować klientom system ostrzegania przed ryzykiem zalania jako dodatek do usług serwisowych? Zapewnić im spokój i ograniczyć wymiar koniecznych napraw do minimum?System bezpieczeństwa przed zalaniem GROHE Sense i GROHE Sense Guard wykrywa wycieki, zanim woda spowoduje poważne szkody. Daje czas na reakcję Tobie i Twoim klientom. W przypadkach, gdy przeciek zostanie wcześnie wykryty, możesz lepiej zaplanować swoją pracę i przestać spieszyć się do nagłych wezwań. To mniej szkód, mniej napraw, mniej bałaganu, nerwów i kłopotów.

Szkody spowodowane przez wodę to największy problem w domu!

54% gospodarstw domowych doświadczyło w swoich domach szkód spowodowanych przez wodę.*

Poznaj fakty na temat szkód spowodowanych przez wodę

Każdy może zainstalować GROHE Sense, inteligentny czujnik wody

Czujnik GROHE Sense to pierwszy krok ku stworzeniu systemu bezpieczeństwa w każdym domu. Instalacja jest tak prosta, jak sam zakup. Gdy klienci doświadczą już korzyści, jakie daje im bezpieczeństwo z GROHE Sense i aplikacją GROHE, mogą zapragnąć pełnej ochrony przed przeciekami, zalaniem i szkodami spowodowanymi przed wodą. I tu wkraczasz Ty – profesjonalny instalator.

Dowiedz się więcej o GROHE Sense

Tylko Ty możesz zainstalować GROHE Sense Guard, inteligenty sterownik

W przypadku GROHE Sense Guard, inteligentnego sterownika wody, użytkownicy muszą poprosić Ciebie – profesjonalnego instalatora – o bezpieczny i prawidłowy montaż. Dzięki innowacyjnej konstrukcji jest to praca, którą wykonasz bez trudu.

Dowiedz się więcej o GROHE Sense Guard

PRZEJDŹ SZKOLENIE I ZOSTAŃ EKSPERTEM BEZPIECZEŃSTWA!

Coraz większe rzesze konsumentów przekonują się do zalet, jakie niosą ze sobą inteligentne systemy w ich domach. Właśnie dlatego przeszkolenie w zakresie systemu bezpieczeństwa przed zalaniem GROHE Sense i GROHE Sense Guard pomoże zapewnić Twojej firmie zlecenia i wzbogaci Cię o dodatkową wiedzę i umiejętności.

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach GROHE smart home? A może chcesz poznać szczegóły techniczne, które czynią GROHE Sense i GROHE Sense Guard wyjątkowymi systemami bezpieczeństwa przed zalaniem? Zapraszamy na szkolenie online!

Dowiedz się więcej o GROHE Sense i GROHE Sense Guard podczas szkolenia online! Przejdź do szkolenia produktowego

KIERUJEMY DO CIEBIE POTENCJALNYCH KLIENTÓW – UPEWNIJ SIĘ, ŻE CIĘ ZNAJDĄ!

Klienci zainteresowani zapobieganiem szkodom spowodowanym przez wodę i instalacją GROHE Sense Guard są kierowani do Ekspertów Bezpieczeństwa w internetowym systemie lokalizacji, a także bezpośrednio z aplikacji GROHE Sense. Upewnij się, że jesteś widoczny dla potencjalnych klientów w Twojej okolicy!

Pokaż Ekspertów Bezpieczeństwa

Bądź na bieżąco z aktualnościami GROHE! Zapisz się do newslettera

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Inteligentny czujnik wody

Odkryj GROHE Sense

Inteligentny strażnik Twojego domu

Odkryj GROHE Sense Guard

Osobista aplikacja do zarządzania wodą

Odkryj GROHE Sense app

*Źródło: ConsumerView, styczeń 2017 r., ocena ilościowa w Europie.