Wizja i wartości GROHE

GROHE

GROHE jest wiodącym na świecie producentem armatury sanitarnej, cenionym za wprowadzanie na rynek produktów innowacyjnych.

Jako globalna marka, Grohe opiera swoje wartości na technologii, jakości, designie i zrównoważonym rozwoju, żeby zagwarantować to, za czym stoi dewiza “Pure Freude an Wasser”. Miejscem kreowania innowacji i znakomitego designu są Niemcy, dlatego produkty GROHE noszą znak jakości „Made in Germany”, co umacnia pozycję marki w świadomości konsumentów. Wszystkie fabryki Grohe korzystają z niezwykle precyzyjnej inżynierii produkcji, żeby zapewnić jak najlepszą zgodność wyrobów z wysokimi standardami GROHE. Dzięki temu firma ma pewność, że jej produkty są w stanie sprostać najbardziej bezkompromisowym wymaganiom z zakresu jakości wykonania i funkcjonalności.

W ciągu ostatnich 10 lat sukces firmy GROHE został potwierdzony przez ponad 240 zdobytych nagród za design i innowacje oraz zajęcie miejsca w pierwszej trójce rankingu “Germany’s most sustainable major companies”. Produkty GROHE można odnaleźć w wielu prestiżowych projektach architektonicznych na całym świecie, co świadczy o uznaniu, jakim marka cieszy się wśród architektów, projektantów wnętrz oraz developerów.

GROHE jest częścią LIXIL Group Corporation, spółki publicznej notowanej na giełdzie w Tokio. LIXIL Group jest globalnym liderem na rynku wyrobów sanitarnych, który zarządza takimi znanymi markami jak GROHE, American Standard oraz INAX. To także wiodący japoński producent materiałów budowalnych, wyposażenia wnętrz, dostawca produktów oraz usług.

Kariera w GROHE

German Sustainability Award 2016/ CSR Award of the German Federal Government

Media - O GROHE

Odniesienia

Odniesienia

Odniesienia

GROHE Showers: Made in Germany

Przewidywanie i równowaga w produkcji

Wartości, które wyznajemy

Jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój. Cztery wartości naszej marki, które wyrażają wkład w tworzenie niezawodnych produktów. Ustanowiliśmy niezwykle wysokie standardy, abyś czuł różnicę, za każdym razem, gdy korzystasz z baterii lub prysznica GROHE.

GROHE Headquarter in Düsseldorf

Strona Grupy GROHE

Odwiedź stronę internetową Grupy GROHE, na której znajdziesz fakty i liczby dotyczące firmy oraz materiały dla mediów i inwestorów.

Odkryj nasze

Dowiedz się więcej o fabryce LIXIL w Hemer

Przeczytaj o Dniu Społeczności w LIXIL

Dowiedz się więcej o certyfikacie Cradle to Cradle

GROHE X - miejsce spotkań z architektami