Łazienka urządzona w szarości, czerni i bieli z toaletą myjącą GROHE Sensia na pierwszym planie.

TOALETY MYJĄCE GROHE
NOWY WYMIAR HIGIENY

Poznaj wyższy poziom higieny i komfortu dzięki innowacyjnej toalecie myjącej GROHE - to inteligentne połączenie tradycyjnych funkcji toalety oraz bidetu.Zapewnia więcej higieny dzięki myciu wodą, która dokładnie oraz delikatnie oczyszcza ciało.W ofercie GROHE dostępne są nowe modele toalet myjących. Nowoczesne funkcje podnoszą jakość codziennej higieny. Wybór toalety myjącej GROHE to krok do zaawansowanej higieny i komfortu w łazience.

Zbliżenie na toaletę myjącą GROHE Sensia, ukazuje działanie ramienia prysznicowego.

HIGIENA NA ZAAWANSOWANYM POZIOMIE

Strumień tylny zapewnia dokładne oczyszczenie ciała. To doskonałe rozwiązanie do maksymalnej higieny okolic intymnych.Woda to najbardziej naturalny ze środków myjących. Myje i zapewnia uczucie przyjemnej świeżości.

Pilot zdalnego sterowania GROHE Sensia

OPTYMALNY KOMFORT

Ergonomiczny pilot zdalnego sterowania umożliwia wybór spośród wielu dostępnych funkcji, takich jak regulacja siły strumienia i temperatury wody. Podświetlenie nocne ułatwia bezpieczne dotarcie do toalety w nocy.

Cztery ręce tworzące okrąg wokół drzewka wyrastającego z ziemi.

EKOLOGICZNE ROZWIĄZANIE

Korzystanie z funkcji mycia w toaletach myjących zmniejsza zapotrzebowanie na papier toaletowy, promując przyjazne dla środowiska zwyczaje łazienkowe.

Zbliżenie na spłukiwaną toaletę myjącą GROHE Sensia.

DOSKONAŁA CZYSTOŚĆ

Bezkołnierzowa muszla WC zapobiegająca gromadzeniu się bakterii, antybakteryjne powłoki, automatycznie oczyszczające się ramiona prysznicowe oraz wydajne spłukiwanie zapewniają długotrwałą czystość toalety

POZNAJ TOALETY MYJĄCE GROHE SENSIA

SENSIA
PRAWDZIWA HIGIENA, CZYSTY DESIGN

Wiele funkcji ukrytych w minimalistycznej formie! Wiszący wariant toalety myjącej łączy w sobie tradycyjne funkcje z wygodą bidetu. Odmień swoje zwyczaje łazienkowe dzięki naturalnym właściwościom czyszczącym wody. Odkryj nowy wymiar higieny w przystępnej cenie dzięki GROHE Sensia.

SENSIA PRO
PRAWDZIWA HIGIENA, WIĘKSZY KOMFORT

Toaleta myjąca GROHE Sensia Pro zapewnia higienę dostosowaną do indywidualnych potrzeb dzięki innowacyjnym funkcjom mycia. Inteligentne rozwiązania wpływają na higienę oraz komfort korzystania z toalety. Ciesz się delikatną pielęgnacją skóry oraz funkcjami zwiększającymi komfort w przystępnej cenie.

POBIERZ BROSZURĘ

SENSIA ARENA
ZAAWANSOWANA HIGIENA I KOMFORT

Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena oferuje zaawansowaną higienę oraz szeroką gamę funkcji. Produkt łączy funkcje mycia z rozwiązaniami poprawiającymi komfort, takimi jak regulowane ramiona prysznicowe, ustawienia temperatury oraz pochłanianie zapachów, dzięki czemu zapewnia wyjątkowe doświadczenia w łazience. Elegancki, nowoczesny design idealnie pasuje do współczesnych łazienek.

POBIERZ BROSZURĘ

Toaleta myjąca GROHE Sensia w beżowej łazience i matowa czarna bateria prysznicowa, system prysznicowy i akcesoria
Toaleta myjąca GROHE Sensia w beżowej łazience ze złotym przyciskiem spłukujacym
Wielokrotnie nagradzana toaleta myjąca GROHE Sensia Arena w szarej łazience z chromowaną baterią, systemem prysznicowym i akcesoriami
Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena przymocowana do ciemnoszarej ściany nad błyszczącą, czarną podłogą, z dwiema lampami zwisającymi z sufitu.
Toaleta myjąca GROHE Sensia w jasnej łazience z przyciskiem spłukującym w chromie
Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena umieszczona nad drewnianą podłogą z wieloma akcesoriami GROHE przymocowanymi do ściany.
Toaleta myjąca GROHE Sensia PRO w beżowo-szarej łazience z drewnianymi szafkami.
Toaleta myjąca GROHE Sensia PRO widziana z boku, umieszczona w szarej łazience z rośliną.
Toaleta myjąca GROHE Sensia w beżowo-zielonej łazience

NAJWYŻSZA FUNKCJONALNOŚĆ

Odkryj różne korzyści, które zapewniają toalety myjące GROHE Sensia. Dzięki konfigurowalnym ustawieniom można dostosować temperaturę wody, ciśnienie strumienia oraz położenie dysz prysznicowych, aby uzyskać komfort dopasowany do indywidualnych potrzeb.

WSZYSTKIE FUNKCJE I ICH PORÓWNANIE

HIGIENA OSOBISTA

Zbliżenie na toaletę myjącą GROHE Sensia pokazujące działanie ramienia prysznicowego

PODWÓJNE RAMIONA PRYSZNICOWE

Toalety myjące GROHE Sensia są wyposażone w dwa oddzielne ramiona natryskowe zapewniające zaawansowaną higienę. Strumień dla kobiet jest szerszy i delikatniejszy, zapewnia doskonałą higienę okolic intymnych. Strumień tylny jest zapewnia precyzyjną higienę i uczucie świeżości.

Zbliżenie przedstawiające dysze natryskowe w toalecie myjącej

ANTYBAKTERYJNE I SAMOCZYSZCZAJĄCE SIĘ RAMIONA PRYSZNICOWE

Toalety myjące GROHE Sensia są wyposażone w zaawansowaną technologię, która zapewnia wysoką higienę. Zaletą są antybakteryjne i samooczyszczające się ramiona prysznicowe, które gwarantują czystość produktu przy każdym użyciu.

Zbliżenie na bok toalety myjącej ukazujące zakryte ramiona prysznicowe.

UKRYTE DYSZE NATRYSKOWE

Ramiona prysznicowe w toaletach myjących GROHE Sensia są wyposażone w antybakteryjną osłonę dla dyszy natryskowych. Sprawia to, że zarówno głowica natryskowa, jak i ramię są chronione przed rozwojem bakterii.

NIEZAWODNE DZIAŁANIE

Zbliżenie na moment spłukiwania toalety myjącej. Strzałki wskazują kierunek przepływu wody.

SPŁUKIWANIE TRIPLEVORTEX

System spłukiwania Triple Vortex tworzy silny wir wody z trzech otworów w muszli, dzięki czemu możliwe jest pokrycie całej jej powierzchni wodną powłoką oraz precyzyjne, kompleksowe oczyszczenie. Spłukiwanie to zostało zaprojektowane tak, aby było ono nie tylko wydajne, ale także ciche i skuteczne.

Zbliżenie na toaletę myjącą z powierzchnią AquaCeramic.

POWŁOKI AQUACERAMIC ORAZ HYPERCLEAN

Powierzchnia GROHE AquaCeramic pomaga zapobiegać nieestetycznemu osadzaniu się kamienia i zanieczyszczeń na ceramice. Powłoka HyperClean ma właściwości antybakteryjne.

Obraz przedstawiający jony dodatnie i ujemne inaktywujące bakterie.

PLASMACLUSTER*

Technologia PlasmaCluster zapobiega gromadzeniu się bakterii na powierzchni ceramiki. To innowacyjna metoda, która wykorzystuje jony dodatnie i ujemne w celu zapewnienia zaawansowanych standardów higieny toalecie myjącej Sensia Arena.

*PlasmaCluster i logo PlasmaCluster są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Sharp Corporation.

KOMFORT OSOBISTY

Otwieranie i zamykanie pokrywy deski sedesowej.

AUTOMATYCZNE OTWIERANIE I ZAMYKANIE DESKI SEDESOWEJ ORAZ POKRYWY*

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi ruchu pokrywa toalety prysznicowej GROHE Sensia otwiera się i zamyka automatycznie. Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena ma dodatkowe funkcje zaprojektowane z myślą o osobistym komforcie.

*Dostępne w Sensia Arena i Sensia Pro

Toaleta myjąca GROHE Sensia w ciemności, aby podkreślić delikatne światło nocne

SUSZARKA*

Funkcja suszenia zapewnia uczucie czystości i suchości po skorzystaniu z toalety. Regulowana temperatura suszenia oznacza, że możesz wybrać idealne ciepło w danym momencie, dzięki czemu doświadczenie jest jeszcze przyjemniejsze.

*Dostępne w Sensia Arena i Sensia Pro

Toaleta myjąca GROHE Sensia w ciemności, aby podkreślić delikatne światło nocne

PODŚWIETLENIE NOCNE*

Podświetlenie nocne to funkcja, która zwiększa bezpieczeństwo i komfort korzystania z toalety w nocy. Ułatwia odnalezienie produktu w ciemności.

*Dostępne w Sensia Arena i Sensia Pro

Gdzie kupić

PROFESJONALNE DORADZTWO

Skontaktuj się z wybranym partnerem GROHE już dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat toalet myjących.

Gdzie kupić

POWIĄZANE PRODUKTY

SYSTEM INSTALACYJNY GROHE RAPID SLX

GROHE Rapid SLX to elastyczny i łatwy w instalacji system podtynkowy ze zintegrowanym przyłączem prądu do toalet myjących. Jest on jednocześnie kompatybilny z różnymi modelami misek WC. System GROHE Rapid SLX jest kompatybilny ze wszystkimi 3 toaletami myjącymi GROHE Sensia.

ZESTAW Z TOALETĄ MYJĄCĄ GROHE SENSIA

Zestaw GROHE Sensia składa się z toalety myjącej GROHE Sensia oraz systemu instalacyjnego GROHE Rapid SLX. Nie musisz kupować ich osobno, zyskując komfort i pewność, że to, co najważniejsze masz w jednym zestawie.

DOPASOWANE PRZYCISKI SPŁUKUJĄCE

Marka GROHE zapewnia bogaty wybór przycisków spłukujących w różnych kolorach oraz wzorach. Ułatwia to dopasowanie produktu nie tylko do toalety z kolekcji GROHE Sensia, a także do pozostałych elementów łazienki.

ZESTAW DO AUTOMATYCZNEGO SPŁUKIWANIA

Zestaw do automatycznego spłukiwania GROHE można opcjonalnie zastosować z systemem instalacyjnym GROHE Rapid SLX, a następnie połączyć z dowolną toaletą myjącą GROHE Sensia w celu obsługi opcji automatycznego i wstępnego spłukiwania.

GROHE Sensia
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
36507SH0
Rapid SLX
4-in-1 set for WC, 1.13 m installation height
36509SH0
GROHE Sensia Pro
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
36508SH0
Sensia® Arena
Shower toilet complete system for concealed flushing cisterns, wall-hung
39354SH1
Rapid SLX
Element for WC, 1.13 m installation height with integrated socket and shower toilet connection
39596000
Installation kit for automatic flush and pre-flush
46944001
Profesjonalni instalatorzy GROHE

PROFESJONALIŚCI W TWOJEJ OKOLICY

Znajdź certyfikowanych instalatorów w swojej okolicy, aby mieć pewność, że nasze innowacyjne toalety zostaną bezproblemowo i profesjonalnie zainstalowane. Oczekuj bezproblemowej i wydajnej konfiguracji, zapewniającej optymalną funkcjonalność Twojej łazienki.

ZNAJDŹ INSTALATORA

Deska myjąca przymocowana do toalety w beżowej łazience.

DESKA MYJĄCA GROHE

Deska myjąca GROHE to doskonały sposób na wzbogacenie toalety o dodatkową funkcjonalność bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu. Można ją łatwo dopasować do miski WC, ponieważ zaprojektowano ją z uwzględnieniem różnych modeli toalet. Dodatkowo produkt działa bez potrzeby zasilania elektrycznego. Rozwiązanie to w prosty i szybki sposób wprowadza nowoczesne standardy higieniczne do łazienki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

USŁUGI

Zapewniamy wiele usług, które będą odpowiedzią na twoje potrzeby.

ZAREJESTRUJ SWÓJ PRODUKT

Zarejestruj swój produkt i uzyskaj dodatkowy rok gwarancji.