KOMFORT I HIGIENA, DZIĘKI CZYSTEJ WODZIE

BEZ PODŁĄCZENIA DO PRĄDU – DESKA MYJĄCA GROHE

Zamień swoją łazienkę w miejsce, w którym higiena, świeżość i komfort idą ze sobą w parze, dzięki desce myjącej GROHE. Woda, w porównaniu z papierem toaletowym, jest znacznie bardziej naturalnym, higienicznym i łagodniejszym rozwiązaniem dla Twojej skóry. Dzięki temu po każdym skorzystaniu z toalety możesz czuć się pewnie i świeżo.

Deska myjąca GROHE została zaprojektowana tak, aby idealnie pasować do Twojej toalety, a najwyższy poziom higieny osobistej pozwalają zachować dwa odseparowane od siebie głowice natryskowe. Innowacyjny spray nie powoduje rozchlapań, dzięki czemu podłoga w Twojej łazience będzie zawsze czysta i sucha. Strumień możesz dopasować do swoich wymagań, a o odpowiednią higienę zadba funkcja mycia.

Deska myjąca GROHE zamienia łazienkę w komfortowe miejsce, w którym higiena staje się relaksującym i dopasowanym do Ciebie doświadczeniem. Przekonaj się, jakie to proste!

PEŁEN KOMFORT, NAJWYŻSZA HIGIENA

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz naszą broszurę

ZOBACZ JAK DZIAŁA DESKA MYJĄCA GROHE

TYLNY STRUMIEŃ

  • Precyzyjne działanie dla najwyższej higieny
  • Regulowana siła strumienia

STRUMIEŃ DO KOBIECEJ HIGIENY INTYMNEJ

  • Odseparowane ramię natryskowe do kobiecej higieny intymnej
  • Regulowana siła strumienia

CICHA DESKA SOFT CLOSE

  • Deska i pokrywa wyposażone w cichy mechanizm Soft Close

WYSUWANE DYSZE

  • Dla jeszcze większej higieny dwa ramiona natryskowe są schowane za specjalną osłoną

FUNKCJA CZYSZCZENIA RAMION NATRYSKOWYCH

  • Dysze natryskowe są za każdym razem czyszczone przed i zaraz po użyciu
  • Ramiona wykonano z antybakteryjnego materiału

INTUICYJNE STEROWANIE

Panel sterujący umieszczono tuż obok deski myjącej, dzięki czemu znajduje się w zasięgu Twojej dłoni. Pozwala on wybrać rodzaj strumienia oraz ustawić jego ciśnienie, aby dopasować wszystkie parametry do Twoich oczekiwań. Wciśnij lub podnieś dźwignię do połowy, aby uruchomić czyszczenie dysz. W celu uruchomienia tylnego natrysku, naciśnij dźwignię maksymalnie w dół, a podniesienie jej maksymalnie do góry uruchomi strumień do kobiecej higieny intymnej.

DO POŁOWY – FUNKCJA CZYSZCZENIA

DŹWIGNIA NA DOLE: STRUMIEŃ TYLNY

DO POŁOWY – FUNKCJA CZYSZCZENIA

DŹWIGNIA W GÓRZE: STRUMIEŃ DO KOBIECEJ HIGIENY INTYMNEJ

INSTALACJA

Deska myjąca może być łatwo zainstalowana z różnymi punktami przyłączenia wody.

Podłączenie z zaworu zasilającego spłuczkę

Podłączenie z wewnętrznego zasilenia spłuczki

Podłączenie bezpośrednie z zaworu ściennego

Podłączenie z zaworu zasilającego prysznic bidetowy

Podłączenie z zaworu zasilającego baterię umywalkową

ZAPROJEKTOWANA DLA TWOJEGO KOMFORTU

Deska myjąca GROHE to sposób na to, aby Twoja łazienka stała się komfortowym miejscem, gdzie higiena osobista i czystość idą ze sobą w parze. Przeznaczona do montażu do ceramicznych toalet, nie wymaga podłączenia do prądu – sterowanie strumieniem myjącym odbywa się za pomocą umieszczonej z boku dźwigni, która działa dzięki ciśnieniu wody w instalacji. To oznacza, że delikatny strumień, który gwarantuje najwyższą higienę, jest w zasięgu Twojej dłoni. Bez bałaganu, rozchlapań i żadnych kłopotów. Deskę myjącą GROHE wykonano z trwałego Duroplastu, a jej design sprawia, że stanowi nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki element w łazience. Sprawdź, jak bardzo komfortowa i czysta może być Twoja łazienka, dzięki GROHE!

PERFEKCYJNE DOPASOWANIE

W GROHE wierzymy, że serce idealnie urządzonej łazienki stanowi harmonijna aranżacja. Taka, w której każdy element perfekcyjnie ze sobą współgra zarówno pod względem formy, jak i funkcjonalności. Dzięki kolekcjom GROHE możesz mieć pewność, że wszystko będzie idealnie do siebie pasować – od ceramiki i baterii, aż po najmniejsze akcesoria. Perfekcyjnie dopasowane rozwiązania do łazienki pozwolą Ci stworzyć wnętrze, które będzie tak wyjątkowe, jak Ty.

BAU CERAMIC – KOLEKCJA DOPASOWANA DO NOWOCZESNEGO STYLU ŻYCIA

Deska myjąca GROHE jest dopasowana do szerokiej gamy toalet z naszej oferty. Dzięki temu w przyjemnie prosty sposób zamontujesz ją do istniejącej miski WC i równie łatwo podłączysz do wejść wody.

Jeśli jednak zależy Ci na perfekcyjnym dopasowaniu, przekonaj się, jak doskonale prezentuje się w połączeniu z kolekcją GROHE Bau Ceramic. To atrakcyjna, nowoczesna gama, która zawiera wszystko, czego potrzebujesz, by zaaranżować wymarzoną łazienkę – w tym także umywalki oraz toalety. Smukła linia ceramiki idealnie komponuje się z estetyczną formą deski myjącej, gwarantując Ci komfort, funkcjonalność i atrakcyjny design.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CZY DESKA MYJĄCA GROHE PASUJE DO TWOJEJ TOALETY?

Szczegóły produktu

Bau Ceramika
Myjąca deska sedesowa
39648SH0