ODKRYJ WYJĄTKOWĄ PRZYJEMNOŚĆ KĄPIELI

Ciesz się przyjemnością kąpieli pod prysznicem. Niech codzienny rytuał stanie się unikalnym przeżyciem. Duże lub bardzo duże deszczownice - sufitowe lub montowane na ścianę; zestawy prysznicowe i baterie termostatyczne GROHE dostępne są w różnych kształtach, stylach i rozmiarach. Zaprojektowaliśmy je tak, żeby niosły radość i komfort z każdą kroplą.

Znajdź system, który sprosta Twoim oczekiwaniom

Uruchom konfigurator

KUP
PRODUKT
Online

WIĘCEJ

ZNAJDŹ SALON ŁAZIENKOWY W TWOJEJ OKOLICY

WIĘCEJ

VIDEO PORADNIK GROHE

Chcesz wybrać najlepszy zestaw prysznicowy idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, ale gubisz się w specjalistycznych nazwach, możliwościach konfiguracji i szczegółach technicznych?

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE …. bez problemu wybierasz rozwiązanie najlepsze dla siebie. To możliwe dzięki video-poradom GROHE, które krok po krok przeprowadzą Cię przez różne zagadnienia związane z wyborem idealnej baterii prysznicowej.

Dowiedz się więcej

Twoja opinia jest dla nas ważna!

Czy przetestowałaś/eś już systemy prysznicowe lub termostatyczne firmy GROHE? Chcielibyśmy poznać Twoją opinię.

Zostaw swoją opinię

TECHNOLOGIA TERMOSTATYCZNA GROHE
SERCE IDEALNEGO PRYSZNICA

Prysznice i baterie termostatyczne GROHE powstały z myślą o najbardziej wrażliwym termometrze na świecie - Twojej skórze. Rewolucyjna technologia termostatyczna, w którą wyposażono systemy prysznicowe marki GROHE, sprawia, że zanim zimna i gorącą woda dotkną Twojej skóry, najpierw zmieszają się w preferowanych przez Ciebie proporcjach. GROHE Turbostat reguluje temperaturę wody w ułamku sekundy i utrzymuje ją stałą przez cały czas trwania prysznica.

GROHE SMARTCONTROL
INTENSYWNY LUB DELIKATNY PRYSZNIC, CAŁKOWICIE POD TWOJĄ KONTROLĄ

GROHE SmartControl to nowoczesna technologia prysznicowa, która umożliwia zarówno precyzyjną regulację natężenia i temperatury wody, jak też intuicyjny wybór ulubionego rodzaju strumienia oraz szybkie przełączanie się z deszczownicy na prysznic ręczny. Wystarczy przekręcić uchwyt GROHE ProGrip, żeby dostosować przepływ wody - od eko do pełnego strumienia. W każdej chwili można też za jednym naciśnięciem zatrzymać prysznic bez obawy o konieczność ponownych ustawień. Armatura posiada funkcję zapamiętywania wybranych parametrów prysznica.

Naciśnij, żeby rozpocząć prysznic

Przekręć, żeby dostostosować strumień od eko do pełnego przepływu

Naciśnij ponownie, żeby wyłączyć lub zatrzymać na chwilę prysznic. Twoje preferowane ustawienia nie zmienią się, kiedy wznowisz kąpiel.

STRUMIENIE PRYSZNICOWE - ORZEŹWIENIE CZY RELAKS?

Unikalna konstrukcja rozprowadza wodę równomiernie do każdej dyszy, tworząc idealny strumień. Wybierz typ, który najlepiej pasuje do twojego aktualnego nastroju - Rain, SmartRain, Jet lub Massage - i ciesz się radością kąpieli. Strumienie TrioMassage oraz ActiveRain są najnowszym przykładem możliwości innowacyjnej technologii GROHE DreamSpray.

STRUMIEŃ
RAIN

Szeroki i obfity strumień o delikatnych strugach, które koją skórę. Jest niczym ciepły deszcz latem, który równomiernie obmywa ciało.

STRUMIEŃ
SMARTRAIN

Strumień, który posiada wszystkie cechy i zalety strumienia GROHE Rain, ale charakteryzuje się mniejszym przepływem wody. Przemyślany układ strug strumienia to niższe zużycie wody, a jednocześnie pełna radość z kąpieli pod prysznicem.

STRUMIEŃ
ACTIVERAIN

Innowacyjny strumień pozwalający na zmniejszenie napięcia mięśni, czy też spłukanie szamponu z włosów.

STRUMIEŃ
TRIOMASSAGE

Połączenie strumienia Bokoma i dwóch strumieni Massage w jeden strumień, który masuje Twoją głowę i ramiona.

Prysznice do montażu podtynkowego

PRYSZNICE DO
MONTAŻU PODTYNKOWEGO

Odkryj technologię podtynkową marki GROHE

Prysznice do montażu podtynkowego

Prysznice do montażu natynkowego

Prysznice do montażu natynkowego

Niezawodne działanie oraz łatwa instalacja

Prysznice do montażu natynkowego
Pełna oferta produktów

KOMPLETNA OFERTA ROZWIĄZAŃ PRYSZNICOWYCH

Wyszukaj wszystkie kolekcje prysznicowe GROHE

Pełna oferta pryszniców

ODKRYJ NASZE

Jak wymienić wąż prysznicowy?

Odkryj więcej na GROHE X

Poznaj funkcję FastFixation