Prysznice do montażu podtynkowego

NIEWIDOCZNA, ZACHWYCAJĄCA FUNKCJONALNOŚĆ PODTYNKOWEJ TECHNOLOGII

Przestrzeń – każdy z nas chciałby mieć jej jak najwięcej. Instalacja podtynkowa zapewnia więcej przestrzeni pod prysznicem bez kompromisu w zakresie funkcjonalności i komfortu. Zaletą są również praktyczne korzyści takie jak szybkie i wygodniejsze czyszczenie.

CZYSTY MINIMALIZM: GROHTHERM SMARTCONTROL I RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Jeśli cieszysz się możliwością projektowania przestrzeni prysznicowej od podstaw, połączenie baterii termostatycznych Grohtherm do montażu podtynkowego z deszczownicą Rainshower SmartActive 310 jest idealnym rozwiązaniem. Instalacja podtynkowa i smukły design baterii Grohtherm SmartControl oferują więcej przestrzeni pod prysznicem.
Dodatkową zaletą są praktyczne korzyści w postaci szybkiego i łatwego czyszczenia. Dzięki deszczownicy RainshowerSmartActvie 310 prysznic staje się przyjemnością, na którą czekasz z utęsknieniem każdego dnia. Duże rozmiary deszczownicy, a także możliwość wyboru między miękkim i kojącym GROHE PureRain oraz stymulującym GROHE ActiveRain lub dwie te opcje jednocześnie, zapewniają wyjątkowe przeżycia.

IDEALNA POWŁOKA NA KAŻDY KSZTAŁT, OD OWALNEGO PO KUBISTYCZNY

SPŁUCZ STRES RAZEM Z SZAMPONEM

Wybieraj pomiędzy delikatnym, letnim deszczem i silną ulewą – wszystko za pomocą jednego przycisku. Centralny strumień GROHE ActiveRain jest tak intensywny, że doskonale nadaje się do spłukiwania szamponu, szybko i efektywnie, stymulując skórę głowy oraz dając natychmiastowe uczucie czystości. Strumień GROHE PureRain zapewnia relaks pod prysznicem, przywodząc na myśl odświeżajacy, letni deszcz.

BATERIE TERMOSTATYCZNE Z DWOMA UCHWYTAMI: NATYCHMIASTOWA PRZYJEMNOŚĆ

Nasze baterie termostatyczne z dwoma uchwytami zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie i zachowaniu większej ilości przestrzeni pod prysznicem. Zachwycą Cię swoim minimalistycznym designem, ale nie daj się zwieść ich prostocie. Niezwykle wąski profil rozety, która wystaje ze ściany jedynie na 10 mm, oraz smukła forma elementów sterujących sprawiają, że całkowita głębokość baterii wynosi jedynie 43 mm. Dzięki temu nasze baterie termostatyczne z dwoma uchwytami doskonale prezentują się w łazience i pozwalają oszczędzić cenne miejsce.

PRZEŁĄCZANIE MIĘDZY STRUMIENIAMI? NAWET
Z ZAMKNIĘTYMI OCZAMI

Baterie termostatyczne GROHE są tak intuicyjne w obsłudze, jak to tylko możliwe.

Uruchom słuchawkę prysznicową, delikatnie przekręcając górny przycisk w lewo. Aby zwiększyć objętość przepływu wody i cieszyć się silniejszym strumieniem, przekręcaj przycisk dalej w tym samym kierunku. Jeśli chcesz włączyć deszczownicę, przekręć przycisk w prawo i kontynuuj obrót, aby dopasować parametry kąpieli. Bateria jest dostępna również w wariancie do obsługi jednego wyjścia wody lub dwóch wyjść wody (np. prysznica i wylewki wannowej).

Poznaj Rainshower SmartControl 360

PŁYNNA OBSŁUGA: BATERIE JEDNOUCHWYTOWE

Nasze jednouchwytowe baterie łączą niezawodne działanie, komfort obsługi i intuicyjne sterowanie, a w parze z niezwykłą funkcjonalnością idzie również ich stylowy, smukły design. Rozeta wystaje ze ściany jedynie na 10 mm, a głębokość całej baterii wraz z dwudrożnym zaworem wynosi tylko 43 mm, niezależnie od głębokości instalacji.

BATERIE Z ZAWOREM TRÓJDROŻNYM – KĄPIEL JAKĄ UWIELBIASZ

Jednouchwytowe baterie z zaworem trójdrożnym wyróżnia piękny, subtelny design oraz niezwykła funkcjonalność.
Górny uchwyt może być ustawiony w trzech pozycjach, co pozwala wygodnie przełączać się pomiędzy dwoma strumieniami deszczownicy i słuchawką ręczną lub deszczownicą, słuchawką i wylewką wannową. Dolny uchwyt zapewnia wygodne sterowanie temperaturą i objętością przepływu. Wystarczy, że przekręcisz go w lewo, aby zwiększyć temperaturę, w prawo, aby ją zmniejszyć lub podniesiesz do góry w celu zwiększenia objętości strumienia.

Poznaj Rainshower SmartControl 360

Twoja opinia jest dla nas ważna!

Czy przetestowałaś/eś już systemy prysznicowe lub termostatyczne firmy GROHE? Chcielibyśmy poznać Twoją opinię.

Zostaw swoją opinię