Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Prysznice do montażu podtynkowego

UKRYTE ZALETY TECHNOLOGII PODTYNKOWEJ

Przestrzeń – każdy z nas chciałby mieć jej jak najwięcej. Instalacja podtynkowa zapewnia więcej przestrzeni pod prysznicem bez kompromisu w zakresie funkcjonalności i komfortu. Zaletą są również praktyczne korzyści takie jak szybkie i wygodniejsze czyszczenie.

CZYSTY MINIMALIZM: GROHTHERM SMARTCONTROL & RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Jeśli cieszysz się możliwością projektowania przestrzeni prysznicowej od podstaw, połączenie baterii termostatycznych Grohtherm do montażu podtynkowego z deszczownicą Rainshower SmartActive 310 jest idealnym rozwiązaniem. Instalacja podtynkowa i smukły design baterii Grohtherm SmartControl oferują więcej przestrzeni pod prysznicem. Dodatkową zaletą są praktyczne korzyści w postaci szybkiego i łatwego czyszczenia. Dzięki deszczownicy RainshowerSmartActvie 310 prysznic staje się przyjemnością, na którą czekasz z utęsknieniem każdego dnia. Duże rozmiary deszczownicy, a także możliwość wyboru między miękkim i kojącym GROHE PureRain oraz stymulującym GROHE ActiveRain lub dwie te opcje jednocześnie, zapewniają wyjątkowe przeżycia.

IDEALNA POWŁOKA
NA KAŻDY KSZTAŁT, OD OWALNEGO PO KUBISTYCZNY

SPŁUCZ STRES
RAZEM Z SZAMPONEM

Wybieraj pomiędzy delikatnym, letnim deszczem i silną ulewą – wszystko za pomocą jednego przycisku. Centralny strumień GROHE ActiveRain jest tak intensywny, że doskonale nadaje się do spłukiwania szamponu, szybko i efektywnie, stymulując skórę głowy oraz dając natychmiastowe uczucie czystości. Strumień GROHE PureRain zapewnia relaks pod prysznicem, przywodząc na myśl odświeżajacy, letni deszcz.

TO, CO NAJLEPSZE Z DWÓCH ŚWIATÓW:
GROHE SMARTCONTROL COMBI SYSTEM PRYSZNICOWY

GROHE SMARTCONTROL COMBI SYSTEM PRYSZNICOWY

Elastyczność jest najlepszym słowem, żeby opisać zalety wyboru systemu prysznicowego GROHE SmartControl w wersji Combi, który oferuje różne opcje instalacji i dużo możliwości połączeń.

Oznacza to na przykład, że możesz zamontować baterię termostatyczną w pozycji pionowej pod prysznicem górnym, albo wybrać opcję instalacji poza centralną osią systemu – na wet na jednej z bocznych ścian kabiny prysznicowej. Elastyczność produktu wyraża się również przez sposób, w który można zesta wić baterię termostatyczną z deszczownicą, prysznicem ręcznym i prysznicami bocznymi. Dodatkowo zyskujesz możliwość przemienienia swojej wanny w prysznic – łącząc baterię termostatyczną SmartControl z dopływem wannowym oraz prysznicem ręcznym.

Podobnie jak natynkowy system prysznicowy GROHE SmartControl, wersja Combi dostępna jest w dwóch opcjach: Duo oraz Mono wraz pojemną półką na kosmetyki. Brak drążka prysznicowego ułatwia dbanie o czystość –to kolejna zaleta nowego wariantu tego wyjątkowego systemu.

Deszczownice Rainshower 360 posiadają kilka rodzajów strumieni do wyboru: od cudownie orzeźwiającego GROHE PureRain do rewitalizujących strumieni Bokoma i Massage.

GROHE SmartControl łączy w sobie intuicyjną obsługę z dawaniem czystej radości z kąpieli pod prysznicem. Jedno pokrętło pozwala na sterowanie natężeniem i temperaturą wody. Wystarczy nacisnąć umieszony na nim przycisk, żeby wybrać rodzaj strumienia i cieszyć się prysznicem dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej na temat SmartControl do montażu natynkowego

Znajdź system prysznicowy GROHE SmartControl odpowiedni do twoich potrzeb Uruchom konfigurator

IDEALNY PRYSZNIC:
W ZASIĘGU TWOJEJ DŁONI