Prysznice do montażu natynkowego

NAJKRÓTSZA DROGA OD PROJEKTOWANIA DO CZYSTEJ RADOŚCI

Dzięki prysznicom do montażu natynkowego GROHE, osiągnięcie wymarzonego efektu w łazience jest możliwe szybciej, niż myślisz. Od planowania do prawdziwej radości z kąpieli dzieli Cię jeden, prosty krok.

Sercem wszystkich naszych termostatów jesttechnologia GROHE TurboStat. Pozwala ona na osiągnięcie poprawnej temperaturę kąpieliw ułamku sekundy, utrzymując ją na niezmiennym poziomie – gwarantując luksusową kąpielw idealnie kontrolowanej temperaturze. Termostatyczne baterie prysznicowe firmy GROHE są wyposażone w przycisk SafeStop ustawiony na 38°, co zapobiega przypadkowemu podniesieniu temperatury przez dziecko. Ergonomiczne uchwyty gwarantują wygodną obsługę nawet wtedy, gdy dłonie są mokre lub namydlone. Zmiana między ręcznym lub górnym prysznicem jest niezwykle prosta dzięki funkcji Aquadimme lub baterii SmartControl.

NATYNKOWE SYSTEMY PRYSZNICOWE GROHE RAINSHOWER SMARTCONTROL
WIDOCZNA FUNKCJONALNOŚĆ

Z pewnością już od dawna marzysz o tym, by zamienić swój tradycyjny prysznic w wyjątkową przestrzeń kąpielową. GROHE SmartControl to idealne rozwiązanie, jeśli projektujesz nową łazienkę lub remontujesz już istniejącą. System prysznicowy GROHE SmartControl do montażu ściennego jest prosty w instalacji, funkcjonalny i doskonale prezentuje się w łazience.

Produkt dostępny jest w dwóch różnych wariantach: w wersji Duo z trzema pokrętłami SmartControl, dwustrumieniową deszczownicą z prysznicem ręcznym oraz w wersji Mono z dwoma pokrętłami SmartControl, jednostrumieniową deszczownicą i prysznicem ręcznym. Dodatkowy element wyposażenia stanowi zintegrowana półka na kosmetyki. System prysznicowy SmartControl zachwyca ilością funkcji – od intuicyjnych w obsłudze pokręteł SmartControl, umożliwiających precyzyjną kontrolę natężenia i temperatury wody, do wyboru powłoki pokrywającej deszczownice, co gwarantuje jeszcze więcej przyjemności pod prysznicem.

Odkryj Rainshower SmartControl 360

Deszczownice Rainshower 360 dostępne są z dwoma różnymi rodzajami strumieni do wyboru: od cudownie orzeźwiającego GROHE PureRain do posiadających właściwości rewitalizujące strumieni Bokoma oraz strumieni Massage.

GROHE SmartControl do montażu natynkowego to technologia pozwalająca na intuicyjne sterowanie parametrami wody oraz gwarancja prawdziwej przyjemności płynącej z kąpieli. Za pomocą pokrętła umieszczonego na rozecie można regulować natężenie strumienia wody i jej temperaturę. Przycisk umożliwia również wybór rodzaju natrysku, pozwalając Ci doświadczyć kąpieli stworzonej idealnie dla Ciebie.

EUPHORIA SMARTCONTROL
TYLKO JEDEN KROK DZIELI CIĘ OD OSZAŁAMIAJĄCYCH DOZNAŃ POD PRYSZNICEM

Systemy prysznicowe GROHE Euphoria SmartControl oferują wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnych rozwiązań łazienkowych: stylowy design, niezawodną funkcjonalność i precyzyjną kontrolę.

GROHE SMARTCONTROL

Wejdź do świata SmartControl

Elegancka, szeroka deszczownica Rainshower 310 SmartActive, której powierzchnię pokrywa lśniąca, chromowana powłoka, oferuje dwa różne strumienie do wyboru. Silna i skoncentrowana struga zapewnia pobudzające doznania, a delikatny i odświeżający strumień to doskonały wybór, gdy masz ochotę na chwilę relaksu. Dzięki w pełni regulowanemu uchwytowi prysznicowemu możesz dowolnie ustawić wysokość ręcznej słuchawki: idealne rozwiązanie, aby wziąć kąpiel bez zamoczenia włosów.

Perfekcyjna kontrola nad parametrami kąpieli to zasługa technologii Grohtherm SmartControl. Wystarczy, że przekręcisz pierścień, a następnie wciśniesz przycisk, aby cieszyć się spersonalizowanymi doznaniami. SmartControl pozwala w przyjemnie prosty sposób przełączać się pomiędzy dwoma strumieniami deszczownicy oraz słuchawką prysznicową, dzięki czemu możesz korzystać z wybranego wyjścia lub uruchomić dwa jednocześnie, jeśli masz na to ochotę.

Poznaj Grohtherm SmartControl

Funkcjonalność systemu prysznicowego GROHE Euphoria SmartControl została dokładnie przemyślana. Dzięki temu zapewnia niezwykły komfort i jest jeszcze wygodniejszy w obsłudze. Obrotowe ramię deszczownicy obraca się w zakresie 180°, co pozwala ustawić ją pod odpowiednim kątem, a w pełni regulowany uchwyt umożliwia ustawienie idealnej wysokości słuchawki. Aby zadbać o większą przestrzeń pod prysznicem, bateria Grohtherm SmartControl zyskała mniejszy, kompaktowy rozmiar. GROHE Euphoria SmartControl wyposażyliśmy także w system GROHE QuickFix, dzięki któremu możesz dopasować wysokość górnego uchwytu drążka prysznicowego do istniejących już otworów, a instalacja całego systemu będzie szybka i prosta..

EUPHORIA 260
WSZYSTKO, CZEGO PRAGNIESZ: OD RELAKSUJĄCEJ KĄPIELI DO POBUDZAJĄCEGO PRYSZNICA

Za każdym razem jak wchodzisz pod prysznic, przypominasz sobie, od czego wzięła się nazwa Euphoria. Po środku błyszczącej, chromowanej płyty natryskowej znajduje się specjalny przycisk. Pozwala on na wybór między różnymi strefami strumieni, dopasowując szerokość i siłę przepływu wody. STERFA 1 wytwarza skoncentrowany strumień o orzeźwiającym działaniu, idealny do tego, by zmyć nie tylko szampon, ale także napięcie po trudnym dniu. STERFA 2 łączy najlepsze elementy dwóch światów – strumień o większy zasięgu, który za działanie zarówno pobudzające, jak i relaksujące. STERFA 3 zapewnia strumień o największym zasięgu – okrywa wodą całe ciało, dając delikatny efekt odświeżenia.

OD L PO XXL
I Z POWROTEM

Przyjemność niesiona przez trzy strefy kąpieli jest na wyciągnięcie Twoich dłoni. Przenieś się z jednej strefy do drugiej, przekręcając pokrętło. To takie proste! Możesz cieszyć się silnym strumieniem Jet, potem swobodnie zmienić go na szerszy strumień SmartRain o pobudzającym i relaksującym działaniu, a następnie otoczyć się pełnym strumieniem Rain, który da Ci wrażenie delikatnego, letniego deszczu. By przejść jeszcze raz przez wszystkie trzy strefy, wystarczy kontynuować przekręcanie pokrętła.

TEMPESTA 250
PO PROSTU WSPANIAŁE UCZUCIE POD PRYSZNICEM

Elegancka, błyszcząca deszczownica i cylindryczny profil baterii sprawiają, że Tempesta Cosmopolitan 210 jest idealnym wyborem do nowoczesnych łazienek. Prosty w instalacji system prysznicowy Tempesta Cosmopolitan 210 oferuje wszystkie zalety technologii firmy GROHE. Deszczownica i ramię prysznica mogą zostać obrócone tak, by uzyskać idealny kąt nachylenia. Drążek prysznica ma wewnętrzny kanał wodny, który chroni przed oparzeniem o jego powierzchnię, zaś bateria termostatyczna GROHE TurboStat pozwala cieszyć się kąpielą, która jest rozkosznie przyjemna, a woda nie zmieni wcześniej ustawionej temperatury.

POKRYTA
CZYSTYM CHROMEM

Elegancki i błyszczący, system Tempesta 210 przyciąga wzrok dzięki swojej minimalistycznej formie i pięknemu chromowanemu wykończeniu. Błyszcząca powierzchnia chromu i tańczące krople wody tworzą fascynujący obraz, który jeszcze bardziej zwiększa przyjemność z kąpieli.

Odkryj system prysznicowy Tempesta

GROHTHERM 2000
PRZYJEMNOŚĆ OBSŁUGI, TECHNOLOGIA GROHE COOLTOUCH I PÓŁKA EASYREACH

Elegancki design baterii termostatycznej Grohtherm 2000 harmonijnie uzupełni wnętrze Twojej łazienki, a wyjątkowy, szeroki strumień WaterFall w rozmiarze XL zapewni niezwykłe wrażenia. Dzięki półce GROHE EasyReach z łatwą w czyszczeniu powierzchnią, Twoje ulubione kosmetyki do kąpieli będą zawsze w zasięgu dłoni. Baterię wyposażyliśmy również w technologię GROHE CoolTouch, dzięki której solidna, metalowa forma armatury będzie zawsze bezpieczna w dotyku. Termostatyczna głowica GROHE TurboStat zadba o to, aby temperatura wody była na stałym poziomie przez cały czas trwania kąpieli, niezależni od skoków ciśnienia w instalacji. Grohtherm 2000 jest dostępna jako klasyczna bateria termostatyczna do montażu natynkowego oraz w wariancie z półką GROHE EasyReach.

Poznaj Grohtherm 2000

GROHTHERM 1000 NAJWYŻSZY KOMFORT I TECHNOLOGIA COOLTOUCH

Weź orzeźwiającą kąpiel i ciesz się niezwykłymi doznaniami. Bateria Grohtherm 1000 łączy nowoczesny design, kompaktową formę, którą zabezpiecza technologia GROHE CoolTouch, metalowe uchwyty o ergonomicznym kształcie, termostatyczną głowicę GROHE TurboStat oraz ekologiczne rozwiązania, które pomagają oszczędzać wodę.

Poznaj Grohtherm 1000

GROHTHERM 800 BEZPIECZEŃSTWO I ERGONOMIA

Odkryj funkcjonalność termostatycznej baterii prysznicowej w atrakcyjnej cenie. Bateria Grohtherm 800, której powierzchnię pokrywa chromowana powłoka GROHE StarLight, wykorzystuje technologię GROHE TurboStat zapewniającą stałą temperaturę wody podczas kąpieli. Przycisk SafeStop ustawiony na 38 ºC uniemożliwia przypadkowe uruchomienie zbyt gorącego przepływu przez dzieci, a EcoButton pozwala zmniejszyć zużycie wody. Ergonomiczne uchwyty gwarantują pełną kontrolę nad parametrami kąpieli nawet mokrymi lub namydlonymi dłońmi. Grohtherm 800 jest dostępna w dwóch wariantach: jako prysznicowa i wannowa bateria termostatyczna do montażu natynkowego.

Poznaj Grohtherm 800

Znajdż system SmartControl dostosowany do Twoich potrzeb

W ZASIĘGU TWOICH DŁONI

Twoja opinia jest dla nas ważna!

Czy przetestowałaś/eś już systemy prysznicowe lub termostatyczne firmy GROHE? Chcielibyśmy poznać Twoją opinię.

Zostaw swoją opinię