Prysznice do montażu natynkowego

DROGA NA SKRÓTY OD PLANOWANIA DO PRZYJEMNOŚCI

Dzięki prysznicom do montażu natynkowego GROHE, osiągnięcie wymarzonego efektu w łazience jest możliwe szybciej, niż myślisz. Od planowania do prawdziwej radości z kąpieli dzieli Cię jeden, prosty krok.

Sercem wszystkich naszych termostatów jesttechnologia GROHE TurboStat. Pozwala ona na osiągnięcie poprawnej temperaturę kąpieliw ułamku sekundy, utrzymując ją na niezmiennym poziomie – gwarantując luksusową kąpielw idealnie kontrolowanej temperaturze. Termostatyczne baterie prysznicowe firmy GROHE są wyposażone w przycisk SafeStop ustawiony na 38°, co zapobiega przypadkowemu podniesieniu temperatury przez dziecko. Ergonomiczne uchwyty gwarantują wygodną obsługę nawet wtedy, gdy dłonie są mokre lub namydlone. Zmiana między ręcznym lub górnym prysznicem jest niezwykle prosta dzięki funkcji Aquadimme lub baterii SmartControl.

RAINSHOWER SMARTCONTROL
DO MONTAŻU NATYNKOWEGO WSZYSTKIE KORZYŚCI ODKRYTE

Z pewnością już od dawna marzysz o tym, by zamienić swój tradycyjny prysznic w wyjątkową przestrzeń kąpielową. GROHE SmartControl to idealne rozwiązanie, jeśli projektujesz nową łazienkę lub remontujesz już istniejącą. System prysznicowy GROHE SmartControl do montażu ściennego jest prosty w instalacji, funkcjonalny i doskonale prezentuje się w łazience.

Produkt dostępny jest w dwóch różnych wariantach: w wersji Duo z trzema pokrętłami SmartControl, dwustrumieniową deszczownicą z prysznicem ręcznym oraz w wersji Mono z dwoma pokrętłami SmartControl, jednostrumieniową deszczownicą i prysznicem ręcznym. Dodatkowy element wyposażenia stanowi zintegrowana półka na kosmetyki. System prysznicowy SmartControl zachwyca ilością funkcji – od intuicyjnych w obsłudze pokręteł SmartControl, umożliwiających precyzyjną kontrolę natężenia i temperatury wody, do wyboru powłoki pokrywającej deszczownice, co gwarantuje jeszcze więcej przyjemności pod prysznicem.

Odkryj Rainshower SmartControl 360

Deszczownice Rainshower 360 dostępne są z dwoma różnymi rodzajami strumieni do wyboru: od cudownie orzeźwiającego GROHE PureRain do posiadających właściwości rewitalizujące strumieni Bokoma oraz strumieni Massage.

GROHE SmartControl do montażu natynkowego to technologia pozwalająca na intuicyjne sterowanie parametrami wody oraz gwarancja prawdziwej przyjemności płynącej z kąpieli. Za pomocą pokrętła umieszczonego na rozecie można regulować natężenie strumienia wody i jej temperaturę. Przycisk umożliwia również wybór rodzaju natrysku, pozwalając Ci doświadczyć kąpieli stworzonej idealnie dla Ciebie.

EUPHORIA 260
OD RELAKSU PO ORZEŹWIENIE

Za każdym razem jak wchodzisz pod prysznic, przypominasz sobie, od czego wzięła się nazwa Euphoria. Po środku błyszczącej, chromowanej płyty natryskowej znajduje się specjalny przycisk. Pozwala on na wybór między różnymi strefami strumieni, dopasowując szerokość i siłę przepływu wody. STERFA 1 wytwarza skoncentrowany strumień o orzeźwiającym działaniu, idealny do tego, by zmyć nie tylko szampon, ale także napięcie po trudnym dniu. STERFA 2 łączy najlepsze elementy dwóch światów – strumień o większy zasięgu, który za działanie zarówno pobudzające, jak i relaksujące. STERFA 3 zapewnia strumień o największym zasięgu – okrywa wodą całe ciało, dając delikatny efekt odświeżenia.

OD L PO XXL
I SPOWROTEM

Przyjemność niesiona przez trzy strefy kąpieli jest na wyciągnięcie Twoich dłoni. Przenieś się z jednej strefy do drugiej, przekręcając pokrętło. To takie proste! Możesz cieszyć się silnym strumieniem Jet, potem swobodnie zmienić go na szerszy strumień SmartRain o pobudzającym i relaksującym działaniu, a następnie otoczyć się pełnym strumieniem Rain, który da Ci wrażenie delikatnego, letniego deszczu. By przejść jeszcze raz przez wszystkie trzy strefy, wystarczy kontynuować przekręcanie pokrętła.

TEMPESTA 210
PO PROSTU DOSKONAŁE UCZUCIE

Elegancka, błyszcząca deszczownica i cylindryczny profil baterii sprawiają, że Tempesta Cosmopolitan 210 jest idealnym wyborem do nowoczesnych łazienek. Prosty w instalacji system prysznicowy Tempesta Cosmopolitan 210 oferuje wszystkie zalety technologii firmy GROHE. Deszczownica i ramię prysznica mogą zostać obrócone tak, by uzyskać idealny kąt nachylenia. Drążek prysznica ma wewnętrzny kanał wodny, który chroni przed oparzeniem o jego powierzchnię, zaś bateria termostatyczna GROHE TurboStat pozwala cieszyć się kąpielą, która jest rozkosznie przyjemna, a woda nie zmieni wcześniej ustawionej temperatury.

POKRYTA
CZYSTYM CHROMEM

Elegancki i błyszczący, system Tempesta 210 przyciąga wzrok dzięki swojej minimalistycznej formie i pięknemu chromowanemu wykończeniu. Błyszcząca powierzchnia chromu i tańczące krople wody tworzą fascynujący obraz, który jeszcze bardziej zwiększa przyjemność z kąpieli.

Odkryj system prysznicowy Tempesta

Znajdż system SmartControl dostosowany do Twoich potrzeb

W ZASIĘGU TWOICH DŁONI

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności