<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Head Showers

DESZCZOWNICE RAINSHOWER

OKRĄGŁA CZY KWADRATOWA? CHROMOWANA CZY BIAŁA? WYBIERZ I ODKRYJ WIĘKSZĄ RADOŚĆ Z KĄPIELI POD PRYSZNICEM

Deszczownice GROHE znajdziesz w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taką, która spełni Twoje oczekiwania i doskonale uzupełni wnętrze łazienki. Każdą deszczownicę wyposażono w technologię GROHE DreamSpray, która zapewnia idealnie pełen przepływ i niesamowite doznania podczas kąpieli, podczas gdy dysze SpeedClean zapobiegają osadzaniu się kamienia.

Poznaj nasze najnowsze deszczownice, które dołączyły do kolekcji GROHE: Rainshower 310 SmartActive z silnym strumieniem ActiveRain, który doskonale spłukuje szampon i oferuje pobudzający masaż głowy, karku i ramion, elegancką i wyjątkową w swojej prostocie Rainshower 310 Mono oraz Rainshower 310 SmartConnect z możliwością zdalnego sterowania dwoma strumieniami.

KOLEKCJA GROHE RAINSHOWER

GROHE RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Przełączaj się pomiędzy miękkim, kojącym strumieniem GROHE PureRain
i pobudzającym GROHE ActiveRain lub połącz obydwa, by odkryć wyjątkowe doznania.

Dowiedz się więcej

GROHE RAINSHOWER 310 MONO

Wybierz okrągły lub kwadratowy kształt oraz chromowaną lub białą tarczę natryskową, by dopasować minimalistyczną deszczownicę do wnętrza łazienki i cieszyć się otulającym strumieniem GROHE PureRain.

Dowiedz się więcej

GROHE RAINSHOWER 310 SMARTCONNECT

Odkryj jeszcze większy komfort i niezwykłą przyjemność z kąpieli pod prysznicem, dzięki możliwości zdalnego sterowania dwoma rodzajami strumieni – idealne rozwiązanie, gdy modernizujesz łazienkę.

Dowiedz się więcej

POZNAJ CAŁĄ KOLEKCJĘ GROHE RAINSHOWER

Odkryj więcej kształtów i rozmiarów deszczownic w naszej pełnej kolekcji GROHE Rainshower.

Dowiedz się więcej