DESZCZOWNICE GROHE RAINSHOWER 310 MONO

DOSKONAŁY DESIGN, PERFEKCYJNE PROPORCJE

Z łatwością wprowadź do swojej łazienki nowoczesny styl, dzięki GROHE Rainshower 310 Mono. Deszczownice doskonale pasują do wszystkich nowych baterii prysznicowych GROHE oraz mogą być montowane do istniejących ramion prysznicowych. Dzięki temu możesz w prosty sposób zmodernizować wnętrze swojej łazienki lub cieszyć się niezwykłą swobodą podczas projektowania wymarzonej aranżacji. Wybierz okrągłą lub kwadratową formę deszczownicy oraz zdecyduj się na chromowaną tarczę natryskową lub białe, półprzezroczyste wykończenie. Smukły design i średnica 310 mm sprawiają, że to doskonały wybór do współczesnych łazienek, w których funkcjonalność idzie w parze z komfortem.

Duża tarcza natryskowa oferuje strumienie, które pozwalają doświadczyć głębokiego relaksu. Miękki, kojący strumień GROHE Pure Rain tworzą tysiące kropel, które otulają ciało niczym delikatny deszcz.

PERFEKCYJNE WYKOŃCZENIE KAŻDEJ DESZCZOWNICY

OD IDEALNEGO OKRĘGU DO GEOMETRYCZNEGO KSZTAŁTU KWADRATU

GROHE Rainshower 310 Mono są dostępne w dwóch różnych kształtach: OKRĄGŁYM i KWADRATOWYM, dzięki czemu z łatwością dopasujesz deszczownicę do wnętrza swojej łazienki.

WYBIERZ SWÓJ KOLOR

Wybierz pomiędzy klasycznym, lśniącym chromem, a eleganckim szkłem akrylowym MoonWhite.

IDEALNE DOPASOWANIE

GROHE Rainshower 310 Mono są idealnie dopasowane do naszych podtynkowych baterii mieszaczowych i termostatycznych.

Warianty produktów