Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

F-digital Deluxe

F-digital Deluxe

Uwolnij zmysły

Każdy człowiek jest niepowtarzalny. Spersonalizowane systemy prysznicowe GROHE są odpowiedzią na tę różnorodność i wyjątkowość jednostki. Pozwalają one zaprojektować prysznic kierując się własną wizją odpoczynku, relaksu, regeneracji, pielęgnacji ciała i komfortu. Aby twoje prywatne SPA było tak wyjątkowe jak Ty.

Korzystając z bezprzewodowego połączenia, GROHE F-digital Deluxe i aplikacja GROHE SPA, mogą pobudzić wszystkie Twoje zmysły – wystarczy jeden ruch ręką. Aplikacja dostępna już teraz na urządzeniach z systemami Android i Ios**.

Znajdź salon sprzedaży
GROHE SPA® Collections
Broszura
GROHE SPA® Collections

GROHE SPA® system natryskowy na miarę

GALERIA Galeria

gallery video
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image
gallery image

F-digital Deluxe

Podobnie jak wszystkie produkty z serii F, które reprezentują nieposkromioną swobodę projektowania przestrzeni, moduł F-digital Deluxe można bezproblemowo dostosować do osobistych preferencji lub istniejącego już systemu. Dzięki aplikacji F-digital Deluxe App, za pomocą zaledwie kilku ruchów będziesz mógł ustawić wszystkie funkcje modułu - kolorowe światła LED, ulubioną muzykę czy temperaturę i i intensywność wydobywającej się pary. F-digital Deluxe to rozwiązanie wyjątkowo wszechstronne i idealnie odzwierciedlające filozofię GROHE SPA.

Fascynujace efekty świtlne, ulubiona muzyka i czysty relaks w swojej osobistej kabnie parowej.

GROHE f-digital Deluxe Light Module

Moduł Świetlny

Użyj kolorowego światła, by zmienić atmosferę swojego prysznica. Użyj iPoda, aby włączyć moduły światła LED pod prysznicem i zmienić kolor i natężenie światła, według własnych aktualnych preferencji.

Rainshower F-Series zestaw dźwiękowy

Moduł dźwiękowy

Relaks lub pobudzenie? Wybierz listę odtwarzania lub album z biblioteki iTunes, aby móc słuchać ulubionej muzyki podczas korzystania z prysznica GROHE. Ta aplikacja pozwala na dostosowanie głośności głośników umieszczonych w Twojej kabinie.

Rainshower F-Series zestaw dźwiękowy

Para

Korzyści ze szczególnego działania pary są nam znane już od tysięcy lat. Mokre ciepło otwiera pory ciała, by pomóc detoksykacji ciała. Kabina prysznicowa z generatorem pary jest integralną częścią Twojego domowego SPA.

">

Zamień swój prysznic w domowe spa. Delikatne światło, relaksująca para i ulubiona muzyka – dzięki zestawowi prysznicowemu GROHE F-digital Deluxe z aplikacją GROHE F-digital Deluxe możesz stymulować wszystkie swoje zmysły jednym ruchem swojej dłoni – teraz dostępny z technologią Bluetooth® na smartfony z systemami iOS i Android.

Visit Shower Configurator

Oferta produktów

Nagrody za design

Iconic award

2014
Iconic award Best of the best

interior innovation award

2014
interior innovation award

Good Design USA

2013
Good Design USA

iF Product Design Award

2013
iF Product Design Award

red dot design award

2013
red dot design award