WKROCZ DO KRAINY MARZEŃ

Przedstawiamy niepowtarzalny system prysznicowy GROHE Aquasymphony

Wyobraź sobie, że możesz rozpoczynać każdy dzień od wycieczki do krainy swoich marzeń. Dzięki systemowi prysznicowemu GROHE AquaSymphony przeniesiesz się na moment do zupełnie innego świata. Woda zagra w nim koncert, który sprawi Ci radość i zapewni całkowitą odnowę. Odkryj przyjemność kąpieli w delikatnie kolorowym świetle, przy akompaniamencie kojących, relaksujących dźwięków. Stań się częścią prawdziwej wodnej symfonii dla wszystkich Twoich zmysłów.

AquaSymphony nie jest zwyczajnym systemem prysznicowym — to strefa wellness, której rytm wyznacza woda. AquaSymphony bawi się nią, tworząc ciągle zmieniającą się, płynną harmonię. Wyobraź sobie przyjemność, która czeka właśnie na Ciebie.

KONCERT WODNYCH INSPIRACJI

ODKRYJ NAJBARDZIEJ INSPIRUJĄCE MIEJSCA NA CAŁYM ŚWIECIE RAZEM

WYJĄTKOWY

EGZOTYCZNY.

EKSPRESYJNY

EKSKLUZYWNY

NIEZWYKŁY.

Początek nowej ery kąpieli pod prysznicem

Skomponuj własną wodną symfonię dzięki systemowi prysznicowemu GROHE AquaSymphony. Odkryj idealną kombinację, złożoną z najlepszych elementów – od delikatnej morskiej bryzy, po potężny, ożywczy wodospad. Stworzono ją, by rozpieszczać Twoje zmysły w każdy możliwy sposób.

Nieskończenie wiele sposobów, by cieszyć się wodą

Dzięki AquaSymphony możesz przeżyć niezwykłe chwile pod prysznicem. Inteligentny system sterowania pozwala wybrać i dostosować grę wody, świateł i dźwięku, dostrajając się do Twoich potrzeb każdego dnia.

Strumienie Rain

Zamknij oczy. Niech ciepły letni deszcz obsypie Cię drobnymi kropelkami. Czujesz, jak oczyszcza Twoje ciało i umysł, pozwalając na chwilę medytacji?

Strumienie AquaCurtain

Schowaj się za wodną kurtyną strumienia AquaCurtain. Delikatna zasłona czystej wody otuli Cię i przeniesie do cudownej przestrzeni jak ze snu. Fascynująca gra wody, która otacza cię welonem utkanym z tysięcy drobnych kropelek.

Strumienie Waterfall XL

Niech ta wyjątkowa ściana wody oddzieli Cię od trudów dnia, przynosząc odświeżenie i przyjemność w najczystszej postaci. Poszerzony wylot wody tworzy kaskadę wodną, wzorowaną na naturalnej formie wodospadu.

Strumienie Drizzle

Strumień Drizzle tchnie w Ciebie nowe życie niczym świeża morska bryza. Chłodna mgiełka będzie delikatnie wędrować po Twoim ciele, przynosząc orzeźwienie i regenerację.

Strumienie Bokoma

Zmyj z siebie trudy dnia. Rozluźnij mięśnie. Odpręż się i uruchom strumień Bokoma, który sprawi, że poczujesz się jak w trakcie rozluźniającego masażu opuszkami palców.

Strumienie Pure

Nazwa mówi wszystko. Miękki strumień czystej wody, która spada prosto z centralnej części deszczownicy, zupełnie jak świeża woda z górskiego źródła.

Inteligentna technologia i intuicyjna obsługa

Jedna aplikacja pozwala dyrygować doskonałym zespołem funkcji. Jednostka bazowa F-digital Deluxe oraz urządzenie mobilne z systemem Apple lub Android, na którym zainstalowano aplikację GROHE SPA App, umożliwiają doskonałe sterowanie światłem, dźwiękiem i parą, a także poszczególnymi modułami. Przedstawienie czas zacząć.

Misterna gra światła i kolorów

W jakim nastroju jesteś? Masz ochotę na kolor niebieski? Czy może tęczową ferię barw? Nasza zasłona ze świateł Light Curtain otoczy cię kolorami, tworząc scenerię, która inspiruje zmysły i poprawia samopoczucie dzięki kojącym efektom chromatycznym, odpowiednim do Twojego nastroju.

Niech Muzyka Poruszy Twoje Ciało

Niech dźwięki Twojej ulubionej muzyki współgrają z rozpryskującą się wodą. Niezależnie od tego, czy wolisz modny jazz czy podnoszące na duchu dźwięki symfonii, zawsze możesz cieszyć się koncertem, na k tóry masz ochotę.

Kąpiel parowa z korzyścią dla Twojego zdrowia

Znana z pozytywnych właściwości moc pary wodnej jest teraz dostępna w Twoim prysznicu.

Chromoterapia dla duszy

Doświadcz pełni doznań pod prysznicem, otaczając się wyjątkową kurtyną kolorowego światła.

NAGRODA ZA DESIGN

2015 Iconic Award

2016 iF DESIGN AWARD

2017 Interior Innovation Award

Stworzony przez GROHE

Zaprojektowany, wykonany i wyprodukowany w Niemczech.

Inżynierowie GROHE posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji zestawów prysznicowych klasy premium. Produkty tworzone w niemieckiej fabryce w Lahr znane są z niezawodności i najwyższej jakości wykonania. System prysznicowy AquaSymphony to synteza niezawodnych technologii i innowacyjnych rozwiązań na miarę XXI wieku. Gdy kunszt wykonania wychodzi naprzeciw nowoczesnym technologiom, efekt jest niezastąpiony – GROHE AquaSymphony.

Produkty

Rainshower F-Series 40" AquaSymphony
Deszczownica sufitowa z 6 rodzajami strumieni i oświetleniem
26373001
Rainshower F-Series 40"
Element montażowy
26376001
F-digital Deluxe
Obudowa do zabudowy podtynkowej
36367000
F-digital Deluxe
Jednostka bazowa 4.0 Bluetooth F-Series 40" (BCU V4.0)
26374000
F-digital Deluxe
Jednostka zasilająca
42429000
F-digital Deluxe
Urządzenie Bluetooth BT-01A dla systemów Apple i Android
36371000
F-digital Deluxe
Generator pary 6.6 kW z wylotem pary i czujnikiem temperatury
27934000
F-digital Deluxe
Zestaw do zabudowy podtynkowej
29074000
Grohtherm F
Kompletny zestaw termostatyczny do Rainshower F-series 40"
34634001
F-digital Deluxe
Zestaw dźwiękowy
36360000
F-digital Deluxe
Zestaw do zabudowy podtynkowej
29073000
Rapido C
Element podtynkowy do potrójnego zaworu odcinającego 26 880 000
35031000
Rapido C
Element podtynkowy do zaworu odcinającego
35028000
Grohtherm F
Element podtynkowy do ściennego przyłącza prysznicowego 27 621 000
35034000
Rapido T
Podtynkowy element termostatyczny
35500000

Instalacja

Obejrzyj video i dowiedz się, jak zamontować GROHE AquaSymphony

Pobierz broszurę.

Broszura Aquasymphony

Instrukcja montażu