Technologie GROHE

Odkryj istotne technologie GROHE

Nasza ceramika sanitarna kryje w sobie zaawansowane technologie, których nie widać na pierwszy rzut oka. Misją GROHE jest zapewnienie najwyższego poziomu wygody dla wszystkich użytkowników łazienki.

TRIPLE VORTEX

POTRÓJNE SPŁUKIWANIE: CZYSTOŚĆ I CISZA

Innowacyjny system potrójnego spłukiwania firmy GROHE tworzy bardzo silny i jednocześnie cichy wir wody, który dokładnie spłukuje całe wnętrze muszli. Wir ze spłuczki, choć gwałtowny, nie powoduje rozpryskiwania wody na zewnątrz miski i zmniejsza jej zużycie. Spłuczka wykorzystuje technologię spłukiwania dwupojemnościowego, dzięki czemu użytkownik zużywa tylko 5 litrów wody w trakcie standardowego spłukiwania toalety oraz zaledwie 3 litry przy spłukiwaniu krótkim. W misce ustępowej z potrójnym spłukiwaniem znajdują się trzy wyloty wody, której przepływ skutecznie czyści toaletę, co sprawia, że muszla staje się idealnie czysta.

NASZE TECHNOLOGIE

PUREGUARD

Technolgia GROHE PureGuard sprawia, że kolekcje ceramiki Euro Ceramic oraz Cube Ceramic zachwycają wytrzymałymi, lśniącymi powłokami. Niezwykle trwałe jony
o działaniu antybakteryjnym zapobiegają rozwojowi bakterii i utrzymują Twoją toaletę
w higienicznej czystości. Gładka powłoka uniemożliwia przyleganie nieczystości oraz osadzanie się kamienia. Czyszczenie toalety nigdy nie było tak proste!

SPŁUKIWANIE TRIPLE VORTEX

Innowacyjny system potrójnego spłukiwania firmy GROHE tworzy bardzo silny
i jednocześnie cichy wir wody, który dokładnie spłukuje całe wnętrze muszli. Wir ze spłuczki, choć gwałtowny, nie powoduje rozpryskiwania wody na zewnątrz miski i zmniejsza jej zużycie. Spłuczka wykorzystuje technologię spłukiwania dwupojemnościowego, dzięki czemu użytkownik zużywa tylko 5 litrów wody w trakcie standardowego spłukiwania toalety oraz zaledwie 3 litry przy spłukiwaniu krótkim. W misce ustępowej z potrójnym spłukiwaniem znajdują się trzy wyloty wody, której przepływ skutecznie czyści toaletę, co sprawia, że muszla staje się idealnie czysta.

MUSZLA BEZ KOŁNIERZA

Ceramika sanitarna GROHE z muszlami bez kołnierza zapewnia łatwy dostęp do wszystkich zakamarków miski – czyści się ją bez problemu, nawet w miejscach, do których nie sposób zajrzeć. Kolonie bakterii kryjące się w załamaniach i zakamarkach to już przeszłość! Toalety GROHE z muszlami bez kołnierza są gwarancją czystości
i bezpieczeństwa.

WYPINANA I WOLNOOPADAJĄCA DESKA

Deski wyposażone są w specjalne zawiasy, które umożliwiają ich szybkie wypięcie.
Ułatwia to czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Zarówno deska, jak i jej pokrywa wyposażone są w mechanizm, umożliwiający ich wolne opadanie, co wpływa na większy komfort użytkowania. Został on wykonany w sposób, który zapewnia niezawodność działania i trwałość, czyniąc nasze toalety doskonałym wyborem do Twojej łazienki.

TECHNOLOGIE I OFERTA PRODUKTÓW

Kolekcje GROHE

Niezależnie od stylu życia i gustu, zawsze znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie w ofercie trzech kolekcji ceramiki GROHE, tworząc wizualnie jednolitą łazienkę.

Cube

Wyraz czystego stylu

Odkryj Cube Ceramic

Essence

Esencja piękna

Odkryj Essence

Euro

W zgodzie z Twoim stylem życia

Odkryj Euro Ceramic

Bau

Uniwersalność we współczesnym życiu

Odkryj Bau Ceramic