Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Znajdź idealny zestaw za pomocą GROHE BestMatch™

Jedna łazienka, wiele możliwości

Kto kiedykolwiek szukał umywalki, ten wie: oferta produktów jest ogromna. Jeśli dodać do tego wybór baterii, pasującej do niej pod względem designu i parametrów technicznych, zadanie staje się jeszcze bardziej skomplikowane. Sytuacja niejednokrtonie kończy się niezadowoleniem z powodu rozpryskiwania się wody lub niewygodnej obsługi. Jak w takim razie znaleźć najlepszy zestaw umywalki i baterii?

Proste rozwiązanie: GROHE BestMatch™

Teraz znalezienie idealnego zestawu umywalki i baterii jest prostsze niż kiedykolwiek – za sprawą konfiguratora GROHE BestMatch™ dostępnego jako strona internetowa i aplikacja na systemy iOS i Android. Nieważne, czy szukasz umywalki pasującej do wybranej baterii GROHE, czy wyjątkowej baterii GROHE do konkretnej umywalki, dzięki aplikacji GROHE BestMatch™ masz pewność, że znajdziesz odpowiedni zestaw.

iPad jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Apple Inc., zarejestrowanym w USA i innych krajach. App Store jest znakiem usług firmy Apple Inc.
Android i Google Play są znakami towarowymi firmy Google, Inc.

Szukaj w domu, zadecyduj w sklepie

Za sprawą aplikacji GROHE BestMatch™ możesz w łatwy sposób przeglądać wszystkie sprawdzone zestawienia, korzystając z wygody własnego domu. Co myślisz o owalnej umywalce z baterią o nowoczesnym wzornictwie GROHE Essence? A może lepsza będzie prostokątna umywalka z elegancką baterią GROHE Allure? Wyboru możesz dokonać spośród popularnych umywalek sześciu czołowych marek oraz szerokiego asortymentu baterii mieszających firmy GROHE.

Dzięki sprawdzeniu 3500 osobnych zestawień i planowanym testowaniu kolejnych, zawsze masz pewność, że znajdziesz idealne połączenie. Ulubione konfiguracje możesz zapisywać, drukować lub przesyłać pocztą elektroniczną – ułatwi Ci to późniejsze omówienie planów łazienkowych z rodziną lub ze specjalistami w sklepie

Duravit
Villeroy & Boch
Laufen
Allia Paris
Burgbad
lfö
Catalano
Keramag
Alape
Kolo
Sphinx
Pozzi ginori
">

Postaw na GROHE BestMatch

Jakość ma dla inżynierów GROHE najwyższe znaczenie. W słynnym Laboratorium GROHE, stworzonym specjalnie pod kątem aplikacji BestMatch™, nasi eksperci dokładnie przyjrzeli się tysiącom zestawień armatury z ceramiką: Czy ta kombinacja pasuje do siebie technicznie? Czy woda nie rozpryskuje się podczas mycia rąk? Czy konsument będzie mógł cieszyć się najwyższym komfortem i przyjemną obsługą? Pod tymi wszystkimi kątami nasze projekty były wnikliwie analizowane.

Tylko najlepsze zestawienia, pasujące do siebie pod względem stylistycznym i technicznym, zostały zaprezentowane w naszej aplikacji GROHE BestMatch™. Możesz więc być pewien, że na 100% spełnią one Twoje oczekiwania!

Otwórz GROHE BestMatch