GROHE SilkMove®

Płynna obsługa baterii

GROHE SilkMove® umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody.

GROHE SilkMove® to wygodna i płynna obsługa baterii przez wiele lat. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Produkty przechodzą wiele testów, np. test niezwodności 200.000 cyklów uruchomień.

Wygodna i płynna obsługa baterii świadczy o jakości i przewadze marki GROHE. W głowicy baterii umieszczone są ceramiczne dyski, które podczas zmiany temperatury z gorącej na zimną z łatwością i absolutną precyzją przesuwają się względem siebie. Podczas tego ruchu dyski blokują wodę lub pozwalają jej przepływać. Niezawodna praca tych części wpływa na wysoką jakość działania baterii. GROHE SilkMove® zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

Firma GROHE jest jednym z wiodących producentów armatury na świecie, a przy tym jednym z niewielu, który produkuje własne głowice ceramiczne. Zostały one zaprojektowane z myślą o wieloletniej, niezawodnej obsłudze.

W teście wytrzymałości jednouchwytowych baterii, Niemiecka TUV SUD sprawdziła mechaniczne zużycie produktów 9 znanych, międzynarodowych producentów. Wśród testowanych aspektów znalazły się: siła potrzebna do użycia dźwigni, jej moment obrotowy po długim okresie nieużywania, precyzja obsługi oraz szczelność. Wynik: GROHE jest oczywistym zwycięzcą.

GROHE SilkMove

Specjalistyczne dyski ceramiczne i technologia Teflon® wykorzystane w trzonie produktów GROHE SilkMove® zapewniają trwalą i bezwysiłkową precyzje

GROHE SilkMove

GROHE SilkMove® kąt obrotu.

GROHE SilkMove

GROHE SilkMove® gwarantuje jednakową płynność ruchów zarowno pierwszego dnia jak i po 20 latach

Recommended product ranges

Allure

Eurostyle Cosmopolitan

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności