GROHE TurboStat®

Zawsze odpowiednia temperatura oznacza komfort i bezpieczeństwo.

Innowacyjna technologia GROHE TurboStat® umożliwia ustawienie odpowiedniej tempratury w ułamku sekundy i utrzymuje ją na stałym poziomie podczas trwania kąpieli.

Baterie termostatyczne GROHE zostały wyposażone w wykonaną z największą precyzją głowicę sterującą temperaturą. Dla poprawienia przepływu wody, skrócono czas reakcji elementu termostaycznego, znajdującego się wewnątrz baterii. Dzięki temu reakcja na zmiany ciśnienia wody następuje natychmiastowo.

W celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa baterie termostatyczne GROHE wyposażone zostały w technologię GROHE TurboStat® . Dzięki wysokiej czułości głowicy, baterie termostatyczne GROHE błyskawicznie reagują na nagłe zmiany ciśnienia wody i są dokładniejsze od wiodących produktów konkurencji. Pożądana temperatura wody osiągana jest już po chwili i utrzymuje się przez cały czas użytkowania.

GROHE TurboStat®

Dokładna kompensacja zmian temperatury i ciśnienia skutkuje niezmiennym komfortem przez cały czas używania prysznica.

GROHE TurboStat®

Element GROHE TurboStat® stanowi serce termostatów GROHE.

Without TurboStat: 0,6 Sec. WithTurboStat: 0,3 Sec.

Zaskakująco szybka reakcja na wahania cieśnienia wody.

GROHE TurboStat®

Zwycięzca prestiżowego, niezależnego testu pośród 17 konkurencyjnych, europejskich produktów.

Rekomendowane produkty

Grohtherm 1000

Grohtherm 1000 Cosmopolitan

Grohtherm 2000 New

Grohtherm 3000 Cosmopolitan

Grohtherm F

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności