Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Minta Touch Elektroniczna jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15

31360DC1 - Minta Touch Elektroniczna jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15
  • stal nierdzewna
  • chrom
Numer produktu 31360DC1
Kod EAN 4005176343032

Opis produktu

Chcesz umyć dłonie nie brudząc przy tym korpusu baterii? Z baterią zlewozmywakową GROHE Minta Touch jest to możliwe! Wyposażona w specjalny czujnik EasyTouch, dzięki któremu uruchamianie przepływu wody aktywowane jest za pomocą delikatnego zbliżenia dłoni do korpusu. Jest to niezwykła funkcja zapewniająca sprawne działanie podczas kulinarnym wyzwań. Także obrotowa wylewka z możliwością wyciągania zapewni Ci swobodę ruchów. Umożliwia ona w wygodny sposób napełnić duże, nieporęczne garnki jak również z łatwością umyć całą powierzchnię zlewu. Z myślą o wieloletniej eksploatacji baterii w jej wnętrzu umieściliśmy ceramiczną głowicę SilkMove®. Dzięki niej obsługa dźwigni będzie lekka i płynna, a ustawienie odpowiedniej temperatury i ilości przepływu wody błyskawiczne niż dotychczas. Aby wygląd baterii był równie zadawalający jak technologie pokryliśmy jej powierzchnię powłoką ze stali nierdzewnej SuperSteel. Zapewnia ona ochronę przed uszkodzeniami oraz odciskami palców, które zwykle pozostawiane są na zwykłych powłokach. Z baterią zlewozmywakową GROHE Minta Touch staniesz się prawdziwym szefem kuchni i jednocześnie nadasz jej atrakcyjnego akcentu.

Najważniejsze cechy produktu

Przepływ wody uruchamiany dotykiem

Unikalna technologia dotykowa sprawia, że wystarczy delikatne dotknięcie korpusu lub wylewki baterii, żeby uruchomić przepływ wody. Teraz powierzchnia Twojej armatury będzie zawsze czysta - nawet gdy Twoje ręce są brudne.

Wyciągana wylewka dla jeszcze większej swobody wykonywania kuchennych prac

Dla większej swobody i wszechstronności użycia, bateria została wyposażona w wyciąganą wylewkę, która ułatwi mycie zlewu, płukanie warzyw, czy napełnianie dużych naczyń. Możesz także wybrać między strumieniem perlatora a prysznicowym, a po wyłączeniu przepływu, ustawienia wrócą do początkowych.

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

360° zakres obrotu wylewki gwarantujący wszechstronność użycia

Najwyższa funkcjonalność - super płynny ruch we wszystkich kierunkach zapewniający łatwą obsługę i oferujący dużą elastyczność (np. przesunięcie wylewki między dwoma zlewozmywakami).

SuperSteel - luksusowy design doskonale wykończonej powłoki

Ekskluzywny wygląd matowej stali, która zachwyca elegancją i odpornością na uszkodzenia, stanowi rezultat 75-letniego doświadczenia i przywiązywania uwagi do detalu. Połączenie stali nierdzewnej i idealnie gładkich powierzchni to gwarancja higienicznej czystości.

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Technologia SpeedClean zapobiegająca odkładaniu się osadów wapiennych

Z technologią SpeedClean, odkładanie się wapiennych osadów na twojej baterii, natrysku lub wyciąganej wylewce nigdy więcej nie będzie już problemem. Wszystkie końcówki natrysków i wylewek są wyposażone w elastyczne silikonowe dysze, które wystarczy delikatnie przetrzeć, żeby usunąć niechciane zanieczyszczenia. Pozbędziesz się ich szybko i bez monotonnego szorowania.

Łatwa instalacja, możliwa do przeprowadzenia od góry

Szybka i łatwa instalacja: z dołączonymi niezbędnymi narzędziami, bez wysiłku zamontujesz baterie od góry zlewozmywaka. Podłączysz ją w parę chwil i natychmiast będzie gotowa do użycia.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46015DC0
2 Cap 46025DC0
3 glowica 46048000
4 Pull out spray 46858DC0
4.1 Non-return valve 08565000
4.2 Mousseur 13967DC0
5 Shower hose 48293000
6 Shank fastening assembly 46345000
7 Non-return valve 08565000
8 Solenoid valve 48213000
8.1 Non-return valve 08565000
8.2 Dirt strainer 42395000
9 Control unit 48214000
10 Battery 42886000
11 Coupling piece 46338000
12 Minta lever 40684DC0*

Zlewozmywak

Elektroniczna jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15
31360DC1
stal nierdzewna
Dodaj do notatnika
Elektroniczna jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa, DN15
Minta Touch

Minta Touch

Miłość od pierwszego dotknięcia

Pokaż kolekcję