Minta Touch

Miłość od pierwszego dotknięcia

Nowoczesna, ponadczasowa i piękna. Odnosząca sukcesy kolekcja GROHE Minta staje się jeszcze bardziej wyjątkowa, dzięki naszej najnowszej innowacji. GROHE Minta Touch zyskała małą, ale niezwykle istotną różnicę: dzięki technologii EasyTouch natychmiastowo reaguje na najdelikatniejszy dotyk, pozwalając Ci uruchamiać i wyłączać baterię bez pozostawiania śladów na jej powierzchni. Nie musisz używać dźwigni, gdy Twoje dłonie są brudne podczas gotowania. Wystarczy dotknąć baterii nadgarstkiem lub przedramieniem, by cieszyć się pełną kontrolą przepływu. Ta praktyczna, higieniczna technologia została zintegrowana z baterią, dzięki czemu GROHE Minta nadal wygląda tak doskonale, jak wcześniej. Jest także dostępna z wyciąganą wylewką w dwóch kształtach – litery C i L, co pozwala perfekcyjnie dopasować ją do Twojej kuchni.

Idealna czystość i higiena

Twoja bateria pozostaje czysta, nawet jeśli Twoje ręce nie.
Uruchom baterię nadgarstkiem lub przedramieniem, by nie pozostawiać śladów na jej powierzchni i zachować idealną czystość.

Połączenie designu i technologii

Technologia, której nie widać i wyjątkowy design.

Po prostu dotknij wylewki lub korpusu, by uruchomić lub wyłączyć baterię.
Jeśli masz czyste ręce, przytrzymaj dłużej baterię. Za pomocą dźwigni możesz precyzyjnie regulować objętość przepływu i temperaturę strumienia. GROHE Minta Touch to hybrydowa bateria kuchenna, która w inteligentny sposób łączy dwa sposoby obsługi.

Nowoczesna, Ponadczasowa, Piękna, Innowacyjna

GROHE Minta – bestsellerowa kolekcja wśród rozwiązań kuchennych wykonuje kolejny krok na drodze do innowacji.

Wybierz baterię z idealną wylewką: zakrzywioną w kształcie litery C, obrotową w kształcie litery L lub wyciąganą z ruchomą głowicą natryskową.

Bezpieczna dla dzieci

Funkcja GROHE EasyTouch jest idealna, gdy korzystasz z zimnej wody. Prosta modyfikacja za pomocą termostatycznego zaworu mieszającego Grohtherm Micro pozwala uruchomić ciepły przepływ i kontrolować temperaturę wody bez ryzyka oparzenia.

Łatwa instalacja

Instalacja baterii jest zaskakująco łatwa. Zobacz naszą instrukcję video i wykonaj kilka prostych kroków, a GROHE Minta Touch będzie gotowa do użycia niemal natychmiast.

Porada: Aby wyświetlić tryb pełnoekranowy, uruchom video, a następnie kliknij przycisk obok regulacji głośności.

Warianty produktów