URZĄDZANIE ŁAZIENKI Z GROHE: INDYWIDUALNIE I STYLOWO

Relaks i odpoczynek – z tym często kojarzy nam się łazienka. Aby pomieszczenie to sprzyjało relaksowi i było wygodne w codziennym użytkowaniu każdy element wykończenia musi do siebie idealnie pasować pod względem designu i funkcjonalności oraz odpowiadać stylowi życia właścicieli. Dzięki ceramice, armaturze i akcesoriom łazienkowym GROHE zyskujesz gwarancję, że znajdziesz idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

ODPOWIEDNI KONCEPT KOLORYSTYCZNY DO PROJEKTU TWOJEJ ŁAZIENKI

Klasyczna biała ceramika umywalek i mebli łazienkowych umożliwia wprowadzenie koloru do wnętrza na ścianach, podłodze i tkaninach. Jeśli preferujesz nowoczesne łazienki, możesz na przykład dobrać ciemne płytki granitowe lub surowy beton. Im większy kontrast kolorów, tym nowocześniej będzie wyglądać łazienka. Kolorowe tekstylia wzmacniają wizualną różnorodność. Jeśli natomiast wolisz, by Twoja łazienka była przytulna, wybierz delikatne kolory, które się uzupełniają na przykład – naturalne kolory Ziemi. Jasna zieleń lub brąz, stworzą delikatną ramę dla bieli ceramiki.

W GROHE skupiamy się na kolorystycznym wykończeniu naszych armatur. W serii Essence znajdziesz baterie, prysznice i akcesoria w różnych kolorach, ze szczotkowaną lub wysokopołyskową powłoką. Czy to chłodna elegancja chromu, czy też ciepłe odcienie złota – dzięki nim możesz wyrazić swój indywidualny styl w przestrzeni łazienkowej.

RÓŻNE KSZTAŁTY WYPOSAŻENIA ŁAZIENKI

Podczas gdy wyraźnie zarysowane linie dają minimalistyczny i nowoczesny efekt, okrągłe kształty sprzyjają relaksowi. To właśnie budowanie nastroju stało się wykładnią przy projektowaniu naszej serii ceramicznej GROHE. Kolekcja Essence pomoże stworzyć stonowany i spójny projekt łazienki. Zaokrąglone linie i miękkie kształty ceramiki pozwalają na zaprojektowanie komfortowej łazienki w klasycznym stylu. Seria ta, łącząc w sobie płynne piękno i funkcjonalność, sprawia, że wnętrze przemieni się w harmonijną przestrzeń. Nie mniej funkcjonalna, lecz nieco bardziej dynamiczna w stylu jest seria GROHE Euro Ceramic, dzięki której możesz stworzyć nowoczesne i ponadczasowe wnętrze łazienki.

MATERIAŁ DO URZĄDZENIA ŁAZIENKI

Trwałe materiały wysokiej jakości mają kluczowe znaczenie dla wyposażenia łazienek, ponieważ regularne użytkowanie, w połączeniu z wyższą temperaturą pomieszczenia i wysoką wilgotnością powietrza, są testem wytrzymałościowym dla każdej powierzchni. Naturalnie uwzględniamy te wymagania zarówno przy produkcji naszej ceramiki, armatury jak i akcesoriów. Projektując łazienkę zwróć uwagę aby materiały wykończeniowe były łatwe w pielęgnacji i wytrzymałe. Podczas gdy szklane ściany prysznicowe są praktyczne i dobrze wyglądają nawet w małych łazienkach, drewniane szafki nadają wnętrzu przytulności, ale nie sprawdzą się u każdego.

Pozwól, aby kształty, kolory i materiały zainspirowały Cię do stworzenia wnętrza Twojej idealnej łazienki, a następnie urzeczywistnij swoje pomysły dzięki doskonałym produktom GROHE.

AKCESORIA JAKO UZUPEŁNIENIE WYPOSAŻENIA ŁAZIENKI

Pełnią funkcję użyteczną i jednocześnie dekoracyjną – akcesoria to element wyposażenia każdej łazienki. Również tutaj GROHE oferuje różne serie w wielu kształtach oraz w kilku kolorach i powłokach. Najlepiej wybierać wieszaki na ręczniki, haczyki i inne akcesoria, które dopasowują się do kształtu , koloru i powłoki armatury. Stworzy to w Twojej łazience poczucie harmonii.

NOWOCZESNE DODATKI DO NOWOCZESNEGO WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK

Domowe spa jak za dotknięciem magicznej różdżki – oprócz wyposażenia wnętrza, to przede wszystkim perfekcyjnie wyregulowany strumień wody pod prysznicem i idealna temperatura podczas kąpieli zapewniają błogi relaks podczas codziennych zabiegów pielegnacyjnych. Z tego powodu do mebli łazienkowych należy dodać rozwiązanie, które jest równie proste, co innowacyjne: Grotherm SmartControl. Termostat umożliwia prostą i optymalną regulację przepływu wody, strumienia i temperatury w zaledwie kilku prostych krokach. Pragniesz jeszcze więcej komfortu w swojej łazience? Nasz system instalacyjny Rapid SLX do toalety ułatwia montaż oraz obsługę i sprawia, że Twoja łazienka będzie Ci służyła przez lata.

DUŻA ŁAZIENKA – NA CO NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

Dużo miejsca w łazience pozwala skorzystanie z niestandardowych rozwiązań w projekcie i umożliwia montaż wanny np. na środku pomieszczenia. Wolnostojące wanny są piękne i przyciągają wzrok, a jednocześnie stanowią oazę wellness. W dużym pomieszczeniu możesz również zaplanować przechodni prysznic, który maksymalnie wykorzysta przestrzeń i zachowa otwartą przestrzeń. W GROHE oferujemy również inteligentne rozwiązania w zakresie montażu toalety i umywalek niezależnie od ścian nośnych i muru, dzięki czemu możesz cieszyć się maksymalną swobodą projektowania.. Jasne kolory i naturalne materiały podkreślają charakter domowego spa dużej łazienki.

JAK URZĄDZIĆ MAŁĄ ŁAZIENKĘ?

Jeśli masz do dyspozycji jedynie niewielką ilość miejsca, wcale nie musisz rezygnować z oazy relaksu. Elementy wyposażenia łazienki w małych pomieszczeniach najlepiej jest montować na ścianie – pozwala to zaoszczędzić cenną przestrzeń, a jednocześnie ułatwia sprzątanie. Dzięki systemom do montażu narożnego można wykorzystać praktycznie każdy metr kwadratowy. W GROHE znajdziesz również wiele rodzajów ceramiki łazienkowej i baterii w różnych rozmiarach.

URZĄDZANIE ŁAZIENKI: WYJĄTKOWE POMYSŁY DLA WYJĄTKOWYCH POTRZEB

Kiedy z domu korzysta kilkupokoleniowa rodzina, łazienki muszą być dostosowane nie tylko do różnych gustów ale również do różnych potrzeb mieszkańców. Mamy na to rozwiązanie: umywalki w mniejszych rozmiarach mogą być zawieszone nieco niżej dla dzieci. Natomiast przechodni prysznic jest nie tylko nowoczesny, ale i pozbawiony barier, a więc idealny dla osób starszych, mieszkających w domu. U nas znajdziesz również armaturę do umywalek, pryszniców i wanien, która pozwala na nieskomplikowaną i bezpieczną regulację ilości i temperatury wody, a nawet może być obracana tak, aby można było indywidualnie określić kierunek wypływu. Nie ma więc ani mokrych niespodzianek, ani niepotrzebnego zużycia wody.