NOWOŚCI ESSENCE
10 KOLORÓW POWŁOK

Dzięki szerokiemu wyborowi rozmiarów, kolorów i wykończeń, nowa kolekcja GROHE Essence rozpieszcza mnogością rozwiązań. Bogaty wachlarz produktów – od baterii, poprzez prysznice, na akcesoriach kończąc – jest dostępny w 4 nowych odcieniach, każdy w wariancie połyskującym i szczotkowanym. Oprócz tego w ofercie znajdują się tradycyjne powłoki StarLight i SuperSteel. To jest właśnie wolność wyboru!

ODKRYJ NOWE, NIEZWYKŁE KOLORY

HARD GRAPHITE

Kontrast albo kamuflaż: odcień hard graphite jest doskonały do połączeń z czystą bielą lub ujednoliconym kolorystycznie wystrojem łazienki. Doskonale współgra ze stonowanymi odcieniami jasnego drewna i betonu.

Dostępny także w wersji szczotkowanej.

NICKEL

Baterię z niklowaną powłoką wykorzystasz wszędzie tam, gdzie umieszczono organiczne elementy, by dawały wrażenie czystego, naturalnego ciepła. Kolor ten harmonijne koresponduje z kamieniem, jasnym betonem i marmurem.

Dostępny także w wersji szczotkowanej.

WARM SUNSET

Odrobina przyjemnego luksusu dla indywidualistów. Powłoka w kolorze Warm Sunset akcentuje oryginalny, atmosferyczny design łazienki i dodaje mu efektywności. Wygląda doskonale w zestawieniu z ciemnym kamieniem, marmurem lub betonem.

Dostępny także w wersji szczotkowanej.

COOL SUNRISE

Podkreśl indywidualność swojej łazienki. Wysoki połysk przywołuje wrażenie klasycznego luksusu, natomiast wersja szczotkowana przywraca do łask dyskretny urok vintage. Odcień stworzony do wnętrz urządzonych zarówno w ciemnych jak i jasnych kolorach.

Dostępny również w wersji szczotkowanej.

SUPERSTEEL

Matowa powłoka podkreśli luksusowy wygląd pokoju kąpielowego. Doskonale wypada nie tylko w połączeniu ze stalą, ale także świetnie komponuje się z jasnym marmumrem, betonem i drewnem w pośrednich odcieniach.

CHROME

Baterie GROHE z powłoką StarLight® to gwarancja eleganckiego, wygladu, który nie zmieni się z upływem lat. Wybierz chromowane wykończenie powierzchni i ciesz się ponadczasowym designem.

TWARDA I ODPORNA NA ZARYSOWANIA POWŁOKA
GROHE PVD

Baterie GROHE zostały zaprojektowane z myślą o doskonałym wyglądzie przez lata. Recepta na sukces kryje się w jakości naszych powłok. GROHE wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do wytwarzania powierzchni swoich produkótw, które wyróżniają się bezkompromisową trwałością. Mechanizm tworzenia powłoki, polegajacy na osadzaniu jej z fazy gazowej przy wykorzystaniu zjawisk fizycznych, zwany PVD, gwarantuje, że będzie ona twardsza i bardziej odporna na zarysowania. Proces umożliwia również uzyskanie doskonale połyskującego złota czy wyrafinowanej powłoki ze stali nierdzewnej. Dzięki temu baterie GROHE zachwycają swoim wyglądem i solidnym wykonaniem.

GROHE StarLight® skład powłoki

Niezwykle trwałe powłoki: od szlachetnie matowej po błyszczącą jak diament

GROHE-surface-hardness

Twardość i odporność na zarysowania

3 razy twardsza powierzchnia i 10 razy bardziej odporna na zarysowania

GROHE Magazine - edycja specjalna WAF

Pobierz GROHE Magazine i dowiedz się więcej