Stwórz łazienkę swoich marzeń przy pomocy GROHE Rapid SL

Niezliczone możliwości aranżacji

Niezależnie od tego, czy budujesz, czy remontujesz, stelaże montażowe Rapid SL do toalet oferują niezliczone możliwości aranżacji łazienki.

Opracowane z myślą o montażu pod- lub natynkowym stelaże ścienne GROHE Rapid SL pozwalają na szybkie i bezpieczne mocowanie klozetów, bidetów i zlewów. Dzięki Rapid SL rozmieszczenie armatury łazienkowej nie jest już ograniczone ścianami. Nasze stelaże mają taką nośność (400 kg dla klozetów, 150 kg dla zlewów), że można je stosować na pełnych i połówkowych ściankach działowych.

Mogą posłużyć do wydzielenia przestrzeni w łazience lub stworzenia ścianki działowej pomiędzy częścią łazienkową, a sypialną w pomieszczeniach typu open-space. Stelaże są dostępne w trzech wariantach wysokości, co pozwala na zawieszenie klozetów i bidetów w różnych miejscach, nawet pod oknami.

Cisza nocna - spłuczki zabudowane GROHE Whisper®

Czy to w hotelu, czy w mieszkaniu prywatnym, technologia GROHE Whisper® zapewnia wszystkim spokojny sen. Nawet jeśli ktoś spuści wodę w środku nocy, a łazienka znajduje się tuż obok sypialni, rozdzielone rury zapobiegają przenoszeniu się dźwięku do konstrukcji budynku gdy woda jest wypuszczana z zabudowanej spłuczki do muszli.

W połączeniu z płytką spłuczki NovaLight, wyposażoną w delikatne podświetlenie, nie ma potrzeby włączać światła w łazience.

Nova Light flush plate

Podwójne spłuczki dla skutecznego oszczędzania wody.

Wszystkie spłuczki zabudowane GROHE pozwalają na spłukanie pojedyncze, podwójne, rozpoczęcie/zatrzymanie spłukiwania lub uruchomienie zdalne, w zależności od wyboru płytki.Spłuczki są fabrycznie ustawione na spłukiwanie podwójne 6 litrami (spłukiwanie duże) i 3 litrami (spłukiwanie małe). W miejscu montażu można dostosować objętość spłukiwania, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami ceramiki i instalacji kanalizacyjnej. Możliwe są następujące kombinacje: 9 litrów i 4 litry, 4,5 litra i 3 litry lub 4 litry i 2 litry.

Dual Flush Cisterns

GROHE Fresh

Szeroki wybór typów płytek spłuczki pozwala na harmonijne połączenie wzornictwa z kranami i wystrojem łazienki. Płytki GROHE pozwalają także na szybki, bezpośredni dostęp do spłuczki w celach konserwacyjnych i są kompatybilne z technologią GROHE Fresh. Wprowadzona w roku 2009 technologia GROHE Fresh pozwala na zastosowanie kostek toaletowych w połączeniu ze spłuczką zabudowaną.

GROHE Fresh

Recommended product ranges

Rapid SL Installation System

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności