<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE Fresh

Czystość i świeżość za naciśnięciem guzika.

GROHE szczyci się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań na problemy dnia codziennego. GROHE Fresh oferuje nowy rodzaj udogodnienia do łazienki. Dzięki niemu możesz mieć to, co najlepsze - prostotę stylu osiągniętą dzięki zabudowanemu zbiornikowi toalety oraz nieprzerwaną higienę i czystość dzięki kostkom czyszczącym.

Do tej pory, otworzenie zabudowanego zbiornika aby dodać kostkę czyszczącą było niemożliwe. GROHE Fresh posiada łatwą do otworzenia płytę aktywującą, umożliwiającą wsunięcie kostki po prowadnicy ślizgowej do zbiornika. Zajmuje to kilka sekund, dzięki płycie na zawiasach, która otwiera się jak drzwiczki.

GROHE Fresh pasuje do wszystkich zabudowanych zbiorników GROHE z mała płytą aktywującą – zarówno do nowych instalacji jak i modernizacji starych. Jest do kupienia w zestawie z wybraną płytą aktywującą , bądź osobno jako element do modernizacji twojego obecnego zbiornika i płyty. W przypadku starszych zbiorników, po prostu usuń ramę montażową, dodaj prowadnicę ślizgową do zbiornika i przymocuj nową ramę, następnie ponownie podłącz wąż pneumatyczny do płyty aktywującej. Dla zbiorników bez zaworu AV1, dostępny jest kompletny zestaw modernizujący.

Znajdź najbliższy salon sprzedaży

Standardowe kostki WC w zabudowanych spłuczkach? Z GROHE Fresh to nie problem!

1. Otwórz płytę zbiornika

2. Wybierz zapach kostki

3. Wsuń kostkę czyszczącą

4. Zamknij i spłucz!

Nova Cosmopolitan
Flush plate
38799000
Skate Air
Flush plate
38798000
Skate Cosmopolitan
Flush plate
38805000
Others
Retrofit set
38796000
Rapid SL
5-in-1 set for WC, 1.13 m installation height
38827000