Niech Twoja łazienka nabierze kolorów

Prysznice ręczne – Kolor & Design

Design GROHE jest wypadkową wiedzy zdobytej w trakcie prowadzonych przez wiele lat badań i prac projektowych.

Nowoczesna technologia i ciekawe wzornictwo naszych produktów sprawiają, że korzystanie z wody staje się prawdziwą przyjemnością.

Rainshower Eco

Prysznice ręczne - rozwiązanie dla przyszłości

Wybór pryszniców ręcznych GROHE Rainshower to idealne rozwiązanie pozwalające wyróżnić projekt łazienki. Nigdy wcześniej wprowadzenie stylowych elementów i wzbogacenie łazienki nie było prostsze. I to bez konieczności przeprowadzania uciążliwego remontu. Prysznice ręczne występują w naturalnych i energetyzujących kolorach.

Prysznic ręczny
Allure Brilliant Three-hole basin mixer | Antonietty Architects AG, Switzerland

Cosmopolitan – Deszczownice w minimalistycznym stylu

Wygląd stylowo urządzonych przestrzeni łazienkowych w nowoczesnych mieszkaniach doskonale podkreślą prysznice ręczne i deszczownice, które są połączeniem najnowocześniejszej technologii oraz dopracowanego designu. Niezwodne działanie i wydajność są kluczem do stworzenia łazienki w minimalistycznym stylu – współczesne prysznice ręczne i deszczownice powinny dziś dostarczać wyjątkowych przeźyć, wykraczających daleko poza oczekiwania użytkowników.

W celu uzyskania czystego, minimalistycznego wystroju warto wybrać kwadratową deszczownicę, umieszczoną w suficie albo wersję z ramieniem prysznicowym, zawieszoną pod sufitem.

Minimalistyczne rozwiązania prysznicowe
New Tempesta Shower set III

Contemporary – Deszczownice w nowoczesnym stylu

Pokrytem chromem i inspirowane kształtami natury, nowoczesne deszczownice, cechują się delikatniejszymi profilami, które umożliwiają zastosowanie w nich wielu różnych funkcji. Design w stylu Contemporary to połączenie możliwości wyboru rożnych strumieni oraz wygody gwarantowanej przez łatwo w pielęgnacji chromowaną powłokę.

Szeroki wybór rozmiaru, funkcji i stylów pozwala odnaleźćdeszczownicę, która spełni indywidualne oczekiwania użytkowników.

Deszczownice w stylu Contemporary

Polecane produkty

Euphoria

Euphoria Cube

Power&Soul

Rainshower Icon

Tempesta