<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Power&Soul

Power&Soul

Najprawdopodobniej najbardziej innowacyjny prysznic Świata.

Na jaką kąpiel masz ochotę? Orzeźwiający strumień wody, który doda ci energii o poranku, oczyszczając ciało i budząc umysł? A może nieco więcej relaksu: delikatne, napowietrzone bąbelki, które miękko pieszczą twoją skórę, regenerując ducha i ciało?

Prysznice GROHE Power&Soul zostały stworzone z myślą o twoich nastrojach i potrzebach. Technologia GROHE DreamSpray, w połączeniu z dostępnymi 4 rodzajami strumieni: GROHE Rain O2, Rain, Bokoma Spray i Jet to gwarancja najwyższego komfortu kąpieli. Z funkcją One-Click Showering wybór strumieni i ich łączenie jest jeszcze prostsze niż przedtem.

Warianty produktów

GROHE Power&Soul – natural, fluid shapes and pure refreshment

Sprawdź szeroką paletę innowacyjnych rozwiązań. Wyobrażenie każdego człowieka o idealnym strumieniu wody jest inne, dlatego prysznice i deszczownice GROHE Power&Soul oferują aż do 4 ich rodzajów. Odżywczy czy relaksujący? Stymulujący czy kojący? Natryski Power&Soul spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

One-Click Showering

Firma GROHE wprowadza innowacje w celu zwiększenia zadowolenia klientów. Przełącznik One-Click Showering jest dogodnie umieszczony na tylnej części prysznica ręcznego lub na boku deszczownicy, co umożliwia szybkie ustawienie preferowanego rodzaju strumienia natrysku. Nigdy więcej nie będziesz musiał kręcić tarczą natrysku lub klikać kilka razy, aby ustawić preferowany rodzaj strumienia. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i czerpać radość z kąpieli.

Power&Soul słuchawka prysznicowa 160

GROHE Bokoma Spray®

GROHE Power& Soul™ oferuje bezkonkurencyjną regenerację z nowym urządzeniem GROHE Bokoma Spray®. Dzięki ruchomemu strumieniowi jest to doskonały ożywczy natrysk z funkcją masażu. Natrysk regularnie "pulsuje" i jest idealny do masażu głowy lub ramion. GROHE Bokoma Spray™ stymuluje skórę nie sprawiając bólu dzięki płynnym ruchom i jest rekomendowany przez najlepszych osobistych trenerów i fizjoterapeutów.

Power&Soul słuchawka prysznicowa 160

GROHE Rain O2

GROHE Power&Soul® jest pierwszym prysznicem ręcznym, który umożliwia wybór między standardowym systemem Full Face Rain Spray lub tym samym systemem ze strumieniem wzbogaconym powietrzem.
Powietrze jest dodawane w odpowiednich proporcjach do rozpylacza za pomocą zaworu i podciśnienia. Tak wzbogacone, miękkie, pojedyncze krople stają się większe i pełniejsze, co powoduje, że niezwykle delikatny, wzbogacony powietrzem GROHE Rain O2 Full Face Rain Spray ma ożywczą moc.

Spray Patterns

Power&Soul Cosmopolitan słuchawka prysznicowa 130

GROHE Rain O2

Miękki i delikatny natrysk zaprojektowany w oparciu o nasz podstawowy strumień Rain. Powietrze jest zasysane do głowicy prysznica i mieszane z wodą, przez co natrysk staje się szerszy i pełniejszy.

Power&Soul Cosmopolitan słuchawka prysznicowa 130

Rain

Skuteczny dla ujędrnienia skóry. Natrysk dający wrażenie ulewnego deszczu równomiernie obmywającego całe ciało.

Power&Soul Cosmopolitan słuchawka prysznicowa 130

GROHE Bokoma Spray®

Nie tylko pulsujący lecz także ruchomy okrągły natrysk dla stymulującego masażu, który nieprawdopodobnie ożywia ducha.

Power&Soul Cosmopolitan słuchawka prysznicowa 130

Jet

Skoncentrowany natrysk w kształcie koła, który zapewnia orzeźwiający strumień wody. Idealny do stymulacji skóry lub po prostu czyszczenia wanny i prysznica.

interior innovation award
2014 interior innovation award
designer kitchen & bathroom
2012 designer kitchen & bathroom
Gold Winner
Good Design Japan
2012 Good Design Japan
Good Design USA
2012 Good Design USA
Green Good Design
2012 Green Good Design
iF Product Design Award
2012 iF Product Design Award
red dot design award
2012 red dot design award