Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Galeria

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Dostępny w sześciu kolorach, GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection to łatwy i szybki sposób na odnowienie łazienki. GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection sprawia, że wielokrotnie nagradzany model prysznica Rainshower® Icon o kształcie pierścienia zyskuje nowy wymiar. Precyzyjna konstrukcja otworów wytryskowych i zastosowanie technologii DreamSpray GROHE® sprawia, że centralne strumienie zbiegają się i tworzą pełny natrysk, dzięki czemu uzyskano perefekcyjny strumienia typu Rain.

Rainshower® WaterColours Natural Collection

Rainshower® WaterColours Natural Collection

GROHE Rainshower® WaterColours Natural Collection to nowa edycja wielokrotnie nagradzanego modelu GROHE Rainshower® Icon. Począwszy od Sheer Marble po Misty Slate starannie dobraliśmy paletę sześciu naturalnych kolorów, które w połączeniu z popularnymi materiałami architektonicznymi pozwalają na uzyskanie harmonijnego wystroju łazienki.

">

Rodzaje strumieni

Rain Spray

Strumień Rain: szeroki i luksusowy – miękki, delikatny dotyk na Twojej skórze. To strumień przypominający ciepły, letni deszcz, który całkowicie pokrywa ciało.

Jet Spray

Strumień Jet: skupiony, cyrkulacyjny strumień o odświeżającym działaniu. Idealny do stymulowania skóry do regeneracji lub czyszczenia wanny bądź prysznica.

Pure Spray

Strumień Pure: miękki strumień czystej wody płynący prosto prysznica górnego jest odzwierciedleniem świeżego, górskiego strumyka.

Nagrody za design

Powiązane kolekcje