<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
Rainshower Next Generation Icon

Rainshower Next Generation Icon

Wyraz stylu absolutnego.

Prysznice GROHE Rainshower Icon, dostępne w palecie 12 kolorów, to szybki sposób na odmłodzenie łazienki. Nagradzana za swój wygląd głowica prysznica Rainshower Icon to nowy poziom sztuki designu. Po co trzymać się utartych konwencji, skoro stać cię na naprawdę inspirujące wzornictwo? Design GROHE kwestionuje normę i wyraża świeże spojrzenie na rolę prysznica w życiu ludzi. Ponadto uwzględnia technologię oszczędzania wody, której możesz użyć jednym ruchem palca. Umożliwia ona przełączanie strumienia prysznica z Rain na Smart Rain - ten sam fantastyczny rodzaj strumienia, lecz z mniejszym natężeniem. Wystarczy przesunąć przycisk EcoButton na uchwycie, aby zmniejszyć zużycie wody o 40%.

Warianty produktów

Kolory i radość w twojej łazience. Oto bardziej kreatywny wariant wielokrotnie nagradzanego prysznica ręcznego GROHE Rainshower Icon, słynnego dzięki kształtowi pierścienia. Kolekcja inspirowana kwiatami z łatwością wprowadzi radosną atmosferę do twojej łazienki. Możesz wybrać z palety sześciu żywych kolorów ten, który najbardziej ci odpowiada. Tym samym znajdziesz model, który doda smaku łazience w każdym stylu.

Nieważne, który „kwiatek“ sobie wybierzesz. Każdy model Rainshower Flower Collection rozpieści twe ciało miękkimi kroplami, tak jak każdy prysznic Rainshower z technologią GROHE DreamSpray. Wszystkie słuchawki wykończono chromem GROHE StarLight, który będzie lśnił przez całe lata.

Rainshower Flower Collection – idealny bukiet kwiatów dla każdego, kto chce ożywić świat odrobiną koloru.

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Dostępny w sześciu kolorach, GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection to łatwy i szybki sposób na odnowienie łazienki. GROHE Rainshower® WaterColours Spring Collection sprawia, że wielokrotnie nagradzany model prysznica Rainshower® Icon o kształcie pierścienia zyskuje nowy wymiar. Precyzyjna konstrukcja otworów wytryskowych i zastosowanie technologii DreamSpray GROHE® sprawia, że centralne strumienie zbiegają się i tworzą pełny natrysk, dzięki czemu uzyskano perefekcyjny strumienia typu Rain.

Rainshower® WaterColours Natural Collection

Rainshower® WaterColours Natural Collection

GROHE Rainshower® WaterColours Natural Collection to nowa edycja wielokrotnie nagradzanego modelu GROHE Rainshower® Icon. Począwszy od Sheer Marble po Misty Slate starannie dobraliśmy paletę sześciu naturalnych kolorów, które w połączeniu z popularnymi materiałami architektonicznymi pozwalają na uzyskanie harmonijnego wystroju łazienki.

Rainshower System

Rainshower System

Zobacz kolekcję