Twoja kuchnia

GROHE w Twojej kuchni

Zapraszamy do poznania najciekawszego portfolio produktowego w branży, w którym baterie kuchenne, systemy kuchenne i ich funkcje dopasowują się do potrzeb użytkowników, łącząc się w harmonijną całość z wyjątkowej klasy wzornictwem. Odkryj fascynujący świat kuchni GROHE.

KOLEKCJE KUCHENNE GROHE

Idealnie schłodzona woda gazowana bądź naturalna lub wrzątek prosto z baterii kuchennej? To możliwe z systemami kuchennymi GROHE. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Baterie kuchenne GROHE łączą nowoczesny design i funkcjonalność. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, które idą w parze z wyjątkowym wyglądem baterii, każde kuchenne zadanie stanie się przyjemnie proste do wykonania.

Zlewozmywaki kuchenne GROHE zaprojektowano aby uzupełniały wnętrze każdej kuchni. W kolekcji znajdziesz smukłe zlewozmywaki z twardej stali nierdzewnej, trwałe modele kompozytowe oraz odporne na zarysowania zlewozmywaki w technologii PVD.

Kolekcja akcesoriów kuchennych GROHE to m.in. butelki termoaktwne i szklane karafki. Znajdziesz tu także filtry i butle CO2 do naszych systemów kuchennych.

Niezastąpieni pomocnicy w kuchni

Systemy kuchenne i armatura GROHE zostały stworzone tak, by nie tylko odpowiadały potrzebom użytkowników, ale także wyróżniały się innowacyjnymi rozwiązaniami. Większy wybór, komfort i elstatyczność sprawiają, że nasze produkty są wyjątkowo przyjemne w obsłudze.

WYJĄTKOWE FUNKCJE NATRYSKÓW

Popraw dynamikę swojej codziennej pracy dzięki profesjonalnym, wyciąganym wylewkom GROHE. Ciesz się większym zasięgiem działania, zapewniającym wygodę obsługi. Dostępne są również modele umożliwiające przełączanie między dwoma rodzajami strumieni, co jeszcze bardziej poprawia jakość pracy w kuchni.

Odkryj wylewki Eurocube

SUPERSTEEL

Aby spełniała swoją funkcję, armatura kuchenna musi być odporna na zarysowania i uszkodzenia. Powierzchnie GROHE SuperSteel charakteryzują się wysoką odpornością. Innowacyjna powłoka PVD jest dziesięciokrotnie bardziej odporna na zarysowania niż chrom.

Odkryj Essence SuperSteel

GROHE ZERO

Woda nie ma kontaktu z ołowiem i niklem dzięki zastosowaniu osobnych, wewnętrznych kanałów wodnych. Technologia dostępna w kolekcjach: Eurosmart, Eurodisc Cosmopolitan, Europlus, Concetto, Essence New

Odkryj kolekcję Eurosmart z technologią GROHE Zero

GROHE EASYTOUCH

Baterie kuchenne z serii GROHE Easytouch uruchamiane są za pomocą dotknięcia powierzchni wylewki nadgarstkiem lub wierzchem dłoni.

Odkryj Minta Touch