<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

GROHE FOOTCONTROL

Uwolnij swoje ręce. Aktywuj baterię stopą.

W kuchni, gdzie czas i wygoda są najważniejsze, warto mieć wolne ręce. Nowe baterie kuchenne GROHE FootControl mogą być uruchamiane i wyłączane, za pomocą dotknięcia stopą podstawy szafki, co sprawia, że Twoje dłonie będą wolne, a bateria idealnie czysta. W tę innowacyjną technologię wyposażyliśmy trzy z naszych najpopularniejszych baterii, ale możesz dodać ją do dowolnej baterii GROHE z wyciąganą wylewką. Zapomnij o zarazkach, bałaganie i problemach podczas wykonywania kuchennych zadań!

Znajdź salon sprzedaży

POBIERZ I PRZEJRZYJ BROSZURY GROHE

BROSZURA

TWOJA KUCHNIA

K7 FootControl

Uwolnij pełen potencjał Twojej kuchni, dzięki profesjonalnej baterii kuchennej GROHE K7 FootControl. Ciesz się niezwykłą funkcjonalnością innowacyjnych rozwiązań – w tym wyciąganej wylewki i technologii pozwalającej uruchomić strumień stopą, które znacząco poprawią Twój komfort. Wzrok przykuwa odważny, architektoniczny design baterii, ale pokochasz ją przede wszystkim za wyjątkowe funkcje, dzięki którym GROHE K7 FootControl przekracza najśmielsze oczekiwania. To bateria stworzona z myślą o kuchniach, w których wiele się dzieje, a wygoda jest najważniejsza. Pozwala zachować pełną kontrolę i wolne ręce.

Essence FootControl

Wprowadź do swojej kuchni minimalizm i ciesz się łatwością wykonywania wielu zadań, dzięki baterii GROHE Essence FootControl. Smukła, elegancka forma doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, gdy technologia FootControl dba o to, by powierzchnia baterii pozostała czysta, a Twoje ręce były wolne. Dzięki wyciąganej wylewce z dwoma strumieniami oraz lśniącemu i odpornemu na uszkodzenia wykończeniu GROHE StarLight®, bateria GROHE Essence FootControl jest idealnym wyborem do harmonijnie urządzonych kuchni, w których liczy się komfort.

Warianty produktów