100 °C PROSTO Z BATERII KUCHENNEJ

NOWY GROHE RED: WRZĄCA WODA PROSTO Z BATERII

Pomyśl, jak często w ciągu dnia potrzebujesz wrzątku i jak wiele czasu spędzasz na czekaniu, aż woda zagotuje się w czajniku. A teraz wyobraź sobie, że jednocześnie możesz zaoszczędzić czas, energię i przestrzeń w kuchni. Zrobisz to dzięki GROHE Red: stylowemu i niezawodnemu systemowi kuchennemu, który zapewnia wrzątek prosto z baterii, bezpiecznie i szybko. Gdy tylko odkryjesz wszystkie zalety tego niepowtarzalnego kuchennego pomocnika, już nigdy nie zechcesz wrócić do poprzednich rozwiązań.

ODKRYJ NOWY “GORĄCY” PUNKT W TWOJEJ KUCHNI

WRZĄCA WODA NA ŻYCZENIE <br> NOWY SYSTEM KUCHENNY GROHE RED

WRZĄCA WODA: <br> CO BYŚMY BEZ NIEJ ZROBILI?

JEST W GORĄCYM NAPOJU <br> KTÓRY ROZGRZEWA W ZIMOWE DNI

DZIĘKI NIEJ PRZYGOTUJEMY SPAGHETTI <br>À LA MAISON

ORAZ WYPARZYMY<br> BUTELKĘ DLA DZIECKA PÓŹNO W NOCY

TYLKO DLACZEGO TRZEBA TAK DŁUGO CZEKAĆ, <br>AŻ WODA SIĘ ZAGOTUJE?

KONIEC Z CZEKANIEM! <br>CZAJNIKI STANĄ SIĘ PRZESZŁOŚCIĄ

W szafce kuchennej, tuż pod elegancką baterią GROHE Red, umieszczony jest energooszczędny, tytanowy bojler, będący zawsze w gotowości do dostarczania wrzątku.

Stwórz własny "gorący" punkt

Smukły bojler GROHE Red dostępny jest w 2 rozmiarach i mieści się pod niemal każdym zlewem – zyskujesz więcej miejsca na blacie kuchennym.

Rozmiary bojlerów GROHE Red

Bojler w rozmiarze M (dla 3l wrzącej wody za jednym razem) ma wysokość 37cm, podczas gdy bojler w rozmiarze L (dla 5.5l wrzącej wody) mierzy 49cm. Średnica każdego z nich wynosi 21cm.

WRZĄCA WODA NA ŻYCZENIE? <br> ZOBACZ DO CZEGO MOZESZ JĄ WYKORZYSTAĆ

BŁYSKAWICZNE WITAMINY

Blanszowanie warzyw to najlepszy sposób, aby zachować ich kolor i wartości odżywcze. GROHE Red wskazuje Ci drogę na skróty do zdrowego odżywiania.

BŁYSKAWICZNA HERBATA

Niezależnie od pory dnia - każda chwila jest dobra na kubek herbaty. Dzięki GROHE Red, herbata jest gotowa, gdy tylko o niej pomyślisz.

BŁYSKAWICZNIE BEZ ZARAZKÓW

Czasem chcesz mieć pewność, że udało się pozbyć wszystkich zarazków. GROHE Red daje Ci podwójną pewność.

BŁYSKAWICZNE AL DENTE

Głodni ludzie nie mogą czekać, każda minuta się liczy. Dzięki GROHE Red od satysfakcji dzieli Cię jeden kęs.

Przykłady wykorzystania wrzątku z GROHE Red

Schłodzona, gazowana czy wrząca woda?

GOTOWE ZANIM ZDĄŻYSZ ZAPYTAĆ “CO NA KOLA…”

Po co czekać, kiedy w brzuchach burczy? Kiedy nagle masz ochotę na pyszny makaron? Uważamy, że to wrzątek powinien czekać na Ciebie - zawsze, gdy go potrzebujesz. Innowacyjna technologia GROHE Red oznacza koniec czekania na filiżankę herbaty lub obiad. Krótszy czas oczekiwania na wrzątek oznacza zużycie mniejszej ilości energii na przygotowanie posiłków.

TYLE ZALET,<br> ŻE NAWET BATERIA MOŻE SIĘ ZACZERWIENIĆ

W GROHE ważny jest design. Dlatego baterie GROHE Red są przykładem idealnej symbiozy między formą a funkcją. Żeby zagwarantować Ci pewność, że Twoja bateria pasuje do wyposażenia i aranżacji kuchni, możesz wybierać spośród różnych pięknych modeli. Oferujemy trzy ponadczasowe i eleganckie opcje: wylewki w kształcie: L, C oraz U, które dostępne są z dwoma rodzajami stylowych powłok do wyboru.

BATERIA, KTÓRA ŁĄCZY SIĘ IDEALNIE Z WSZYSTKIMI INNYMI

Być może już posiadasz w swojej kuchni baterię kuchenną wysokiej jakości. Jeśli tak, nie musisz jej wymieniać, co sprawia, że bateria GROHE Red Mono jest idealnym rozwiązaniem. Niewielkich rozmiarów bateria Mono dostarcza wrzącą wodę, dopasowując się jednocześnie do istniejącej baterii kuchennej. Dodatkowo możesz wybierać między dwoma rodzajami eleganckich wylewek.

Warianty produktów

Znajdź salon sprzedaży w swojej okolicy

Zarejestruj swój GROHE RED i skorzystaj podwójnie!

W ramach rejestracji GROHE RED otrzymasz pakiet powitalny zawierający książeczkę z przepisami na wodę z GROHE RED oraz termos GROHE RED z filtrem siatkowym! Zyskasz również dodatkowy rok gwarancji na swój produkt! Wystarczy, że wybierzesz go z listy poniżej, wprowadzisz datę zakupu oraz datę instalacji! To naprawdę proste! Po zakończeniu rejestracji prześlemy Ci kartę gwarancyjną w wiadomości e-mail!

Zarejestruj swoją baterię GROHE Red

Odkryj wszystkie cechy GROHE Red

Read more

Broszura

Pobierz nową broszurę GROHE Red.

Książeczka z przepisami

Pobierz książeczkę z przepisami na wyjątkowe przysmaki z GROHE Red.

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności