Odkryj wszystkie zalety GROHE RED

System kuchenny GROHE Red kryje w sobie zestaw inteligentnych i niezbędnych funkcji. Został zaprojektowany z dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół, uwzględniając troskę o ekologię, wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego wyposażyliśmy system kuchenny GROHE Red w specjalną blokadę Childlock.

WIĘKSZA OSZCZĘDNOŚĆ

Pobierasz tylko tyle gorącej wody, ile potrzebujesz. Dzięki temu oszczędasz nie tylko wodę, ale także energię.

CZYSTY, ŚWIEŻY SMAK

Wyjątkowy smak filtrowanej wody, podgrzanej do 100ºC.

WIĘCEJ MIEJSCA NA BLACIE KUCHENYM

Czajnik nie jest już potrzebny, kiedy wrzątek możesz mieć na życzenie prosto z baterii kuchennej.

TECHNOLOGIA, KTÓRA STAWIA NA BEZPIECZEŃSTWO

Jeżeli w Twojej rodzinie są dzieci, to to znajdziesz kilka powodów więcej na pozbycie się elektrycznego czajnika na dobre. Niestety czajniki wciąż są przyczyną wielu wypadków w kuchni. Na nieszczęście ofiarami tych wypadków najczęściej są małe dzieci w wieku poniżej 5 lat. Zdarza się to na okrągło: dziecko łapie za wiszący kabel lub ściąga na siebie czajnik wrzącej wody. To po prostu nie do pomyślenia. W Wielkiej Brytanii ponad 360 małych dzieci doznaje po ważnych poparzeń każdego roku. To jedno dziecko każdego dnia – a każde dziecko to o jedno za wiele. Kiedy wybierasz system GROHE Red, masz pewność, że stawiasz przede wszystkim na bezpieczeństwo. Produkt przeszedł pomyślnie niemiecki test TÜV, co oznacza, że niezależna instytucja potwierdziła, że wymogi bezpieczeństwa oraz standardy jakości są spełnione.

BŁYSKAWICZNIE 100 °C – BŁYSKAWICZNE BEZPIECZEŃSTWO

GROHE Red zaprojektowaliśmy w taki sposób, by był najbezpieczniejszym z dostępnych systemów kuchennych – nic bowiem nie liczy się bardziej niż zdrowie Twojej rodziny. Nasze baterie wyposażone są w niezawodną blokadę ChildLock i funkcję zabezpieczającą przed oparzeniem. Nie ma również ryzyka rozpryskiwania się wrzątku: system GROHE Red posiada opatentowany perlator, który zapewnia, że strumień wrzącej wody jest równomierny i płynie gładko. Ponadto, w chwili zdjęcia ręki z przycisku, przepływ wody automatycznie się wyłącza.

CHILD LOCK:

Bezpieczeństwo to podstawa w rodzinnej kuchni – dlatego baterie GROHE Red wyposażone są w blokadę ChildLock.

Przytrzymaj przycisk blokady ChildLock przez sekundę, żeby aktywować funkcję przepływu wrzątku.

W trakcie tego procesu dioda LED zaświeci się na czerwono i pozostanie zapalona do momentu wyłączenia funkcji.

Żeby uruchomić przepływ wrzącej wody, naciśnij i przytrzymaj ikonę aktywacji, która znajduje się na dole. Zdejmij palec, żeby zatrzymać przepływ.

ZDECYDOWANIE ZBYT ELEGANCKI, BY CHCIEĆ GO UKRYĆ

Atrakcyjny i minimalistyczny design bojlera GROHE Red sprawia, że prezentuje się on zbyt stylowo, żeby chować go w szafce. Przy tak minimalistycznym wyglądzie, zaskakująca jest jego funkcjonalność. Wnętrze obudowy wykonane z tytanu, czyni ją wyjątkowo odporną na korozję i osadzanie się kamienia, co pozwala na utrzymanie perfekcyjnej wydajności produktu przez długi czas. W odróżnieniu od większości bojlerów, wykonanych ze stali nierdzewnej lub miedzi, bojlery GROHE Red pozwalają uniknąć metalicznego posmaku. Dostępne są w dwóch rozmiarach: M i L, które pozwalają na zaczerpnięcie odpowiednio 3 l i 5,5 l wrzątku na raz.

Oszczędność energii jest naszym priorytetem

Czy możliwe jest oszczędzenie energii, kiedy wrzątek jest dostępny na życzenie? Odpowiedź brzmi: tak. Rozwiązaniem jest bojler GROHE Red, ponieważ doskonała izolacja ciepła oznacza, że potrzeba minimalnej ilości energii, by osiągnąć temperaturę wody w wysokości 100 °C. W porównaniu do ilości zużywanej przy gotowaniu wody za pomocą elektrycznego czajnika lub kuchenki, system GROHE Red jest naprawdę oszczędny.

Wybierasz się na wakacje? Ustaw bojler w trybie wakacyjnym, dzięki czemu woda będzie podgrzewana tylko do 60ºC, co pozwoli na oszczędzenie energii.

Koszt energii potrzebnej do zagotowania jednego litra wody

DZIĘKI FUNKCJI GROHE RED POTFILLER, SZYBKO ZASPOKOISZ GŁÓD

Standardowy czajnik elektryczny może zagotować maksymalnie 1,7 litra za jednym razem. W przeciwieństwie do GROHE Red. System wyposażony jest w przydatną funkcję napełniania garnków, która pozwala uzyskać 3 litry wrzącej wody za jednym razem. Doskonałe rozwiązanie, gdy przygotowujesz ucztę ze spaghetti lub na każdą inną okazję, kiedy potrzeba dużo wrzątku na raz. Kiedy funkcja napełniania garnków jest aktywna, możesz zdjąć palec z przycisku – teraz masz wolne ręce i swobodnie możesz operować ciężkimi garnkami.

Odblokuj funkcję „potfiller” przez naciśnięcie ikony blokady Childlock dwa razy z rzędu, dopóki podświetlenie LED nie zmieni się z czerwonego na żółte.

Następnie naciśnij ikonę poniżej, że uruchomić funkcję „potfiller”.

Teraz wrzątek będzie wypływał przez 60 sekund, maksymalnie do 3 litrów wody, zanim funkcja wyłączy się automatycznie.

USTAWIENIE IDEALNEJ TEMPERATURY – GOTOWE

GROHE Red potrafi dużo więcej niż tylko dostarczanie wrzątku na zawołanie - a to wszystko dzięki zaworowi mieszającemu. Jeżeli Twoja kuchnia wyposażona jest jedynie w dopływ zimnej wody, możesz użyć bojlera GROHE Red, aby zapewnić domownikom ciepłą wodę. Kiedy bojler jest podłączony do zaworu mieszającego, wrzątek miesza się z zimną wodą wodociągową, dzięki czemu możesz swobodnie korzystać z uchwytu odpowiedzialnego za regulację temperatury oraz ciśnienia i cieszyć się pełną funkcjonalnością baterii zlewozmywakowej. Dzięki instalacji coldfill nie ma zapotrzebowania na podgrzewacz wody. Jednak nawet jeśli posiadasz źródło ciepłej wody, wciąż pozostaje czas oczekiwania, zanim ta ciepła woda dotrze do baterii, a w tym czasie zimna woda spływa do kanalizacji. Zawór mieszający wkracza do akcji, mieszając wrzątek z zimną wodą, aby wyrównać temperaturę i utrzymać stałą, kontrolowaną termostatem temperaturę ciepłej wody. Dzięki instalacji hotfill ciepła woda jest dostępna od zaraz. Oszczędzasz dzięki temu czas i wodę. Zawór mieszający jest dostępny jako dodatkowe wyposażenie lub może zostać włączony do każdego zestawu GROHE Red.

INSTALACJA COLDFILL

Wrzątek zostaje wymieszany z zimną wodą z głównego zasobu, aby dostarczyć ciepłą wodę do baterii kuchennej

INSTALACJA HOTFILL

Ciepła woda dostępna natychmiastowo, dzięki bojlerowi GROHE Red z podłączonym zaworem mieszającym

Klasa efektywności energetycznej: A (z zaworem mieszającym 40841001)

GWARANCJA CZYSTEGO SMAKU

WSZYSTKO SPROWADZA SIĘ DO FILTRA

GROHE Red został wyposażony w niezwykle wydajny filtr, który wykorzystuje pięciostopniowy proces filtracji, aby usunąć nawet najmniejszy ślad zanieczyszczeń z wody, zatrzymując wszelkie ważne minerały, mające pozytywny wpływ na nasze zdrowie. Poza gwarancją niezrównanego smaku, filtr pełni również inną ważną funkcję: odfiltrowując kamień zapewnia bojlerowi perfekcyjne działanie przez cały okres użytkowania.

Dowiedz się więcej o wydajnych filtrach

Wypróbuj nowy system GROHE Red. Znajdź najbliższy salon sprzedaży.

Zarejestruj system GROHE Red już teraz!

Jeśli teraz zarejestrujesz system kuchenny GROHE Red, otrzymasz dodatkowy rok gwarancji na swój produkt! W tym celu wybierz produkt z listy poniżej, wprowadź datę zakupu oraz datę instalacji. To proste! Certyfikat potwierdzający przedłużenie gwarancji otrzymasz w wiadomości e-mail.

Zarejestruj swój system GROHE Red

STWÓRZ WŁASNY GORĄCY PUNKT

Instalacja systemu GROHE Red to tylko kilka prostych etapów, które dzielą Cię od stworzenia nowego, centralnego i „gorącego” punktu w kuchni. Smukły bojler GROHE Red dostępny jest w dwóch rozmiarach, co sprawia, że z łatwością mieści się pod zlewem – zapewniając Ci więcej przestrzeni na kuchennym blacie.

Wróć do strony o systemie GROHE Red

Odkryj wszystkie prodkty z oferty GROHE Red

Broszura

Pobierz nową broszurę GROHE Red.

GROHE RED FAQ

Odpowiedzi na wszystkie istotne pytania.

Odkryj nasze

Dowiedz się więcej o GROHE Red