TOALETY MYJĄCE GROHE

Jak działa toaleta myjąca?

Toaleta myjąca łączy funkcjonalność tradycyjnej toalety i bidetu, oferując tym samym zupełnie nowy poziom komfortu w Twojej łazience. Ramiona natryskowe, w które wyposażono toaletę myjącą, wykorzystują delikatny strumień wody, aby zagwarantować Ci zachowanie higieny na najwyższym poziomie za każdym razem, gdy tego potrzebujesz.

Nowa technologia. Nowy wymiar higieny i komfortu.

Toalety myjące pozwalają zrezygnować z używania papieru toaletowego, a trend ten staje się coraz popularniejszy na całym świecie. Nie powinno to jednak być zaskoczeniem, ponieważ właśnie woda stanowi najbardziej naturalny wybór dla naszej skóry. Jest również bardziej delikatna i higieniczna oraz działa korzystniej niż jakiekolwiek inne rozwiązanie. Przekonaj się, jak niewielkie ramię natryskowe toalety myjącej może zwiększyć Twój komfort i poziom higieny.

Która toaleta myjąca GROHE to najlepszy wybór dla Ciebie?

GROHE SENSIA ARENA

Toaleta myjąca GROHE Sensia Arena to nowy poziom higieny osobistej w łazience XXI wieku. Dzięki czujnikowi, deska sedesowa otwiera się i zamyka automatycznie, a delikatne podświetlenie nocne pomoże Ci bezpiecznie poruszać się w ciemności. Technologia absorbująca brzydkie zapachy sprawia, że Twoja łazienka stanie się jeszcze bardziej higienicznym miejscem. Każdy detal toalety myjącej GROHE został zaprojektowany z największą starannością, aby zapewniać maksymalną czystość pod każdym względem. Specjalne, higieniczne powłoki oraz silny strumień spłukujący utrzymują toaletę w idealnej czystości, podczas gdy antybakteryjne, myjące ramiona natryskowe zagwarantują Ci pełen komfort po każdym użyciu. Poznaj GROHE Sensia Arena i przekonaj się, jak może poprawić Twoje samopoczucie.

Poznaj GROHE Sensia Arena

DESKA MYJĄCA GROHE

Deska myjąca GROHE to sposób na to, aby Twoja łazienka stała się komfortowym miejscem, gdzie higiena osobista i czystość idą ze sobą w parze. Przeznaczona do montażu do ceramicznych toalet, nie wymaga podłączenia do prądu – sterowanie strumieniem myjącym odbywa się za pomocą umieszczonego tuż obok deski specjalnego panelu, która działa dzięki ciśnieniu wody w instalacji. To oznacza, że delikatny strumień, który gwarantuje najwyższą higienę, jest w zasięgu Twojej dłoni. Bez bałaganu, rozchlapań i żadnych kłopotów. Deskę myjącą GROHE wykonano z trwałego Duroplastu, a jej design sprawia, że stanowi nie tylko funkcjonalny, ale również elegancki element w łazience. Sprawdź, jak bardzo komfortowa i czysta może być Twoja łazienka, dzięki GROHE!

Poznaj deskę myjącą GROHE