Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe
  • Instalator

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

Prysznice na zamówienie

ODKRYJ NOWĄ ERĘ KOMFORTU POD PRYSZNICEM

Idealny prysznic to miejsce, w którym najważniejszą postacią, jesteś Ty. Woda wytwarza w nim przestrzeń, która dopasowuje się do Twoich indywidualnych pragnień. To więcej, niż prysznic to gabinet odnowy, w którym kochasz spędzać czas.

AQUASYMPHONY:
PURE LUXURY

Wyobraź sobie, że możesz rozpoczynać każdy dzień od wycieczki do krainy swoich marzeń. Dzięki systemowi prysznicowemu GROHE AquaSymphony przeniesiesz się na moment do zupełnie innego świata. Woda zagra w nim koncert, który sprawi Ci radość i zapewni całkowitą odnowę. Odkryj przyjemność kąpieli w delikatnie kolorowym świetle, przy akompaniamencie kojących, relaksujących dźwięków. Stań się częścią prawdziwej wodnej symfonii dla wszystkich Twoich zmysłów.

NIESKOŃCZENIE WIELE SPOSOBÓW
BY CIESZYĆ SIĘ WODĄ

GROHE AquaSymphony dyryguje wodą . We wszystkich jej wspaniałych kształtach i formach. Delikatny jak morska mgła. Orzeźwiający jak wodospad. Stworzony, by cieszyć się wodą na setkę różnych sposobów. Bądź dyrygentem swojego koncertu wodnych inspiracji. Dzięki GROHE Aquasymphony stworzysz niezapomniane przeżycia pod prysznicem.

Odkryj GROHE Aquasymphony

F-DIGITAL DELUXE:
STWÓRZ SWOJE PRYWATNE SPA

Stwórz spa dopasowane do twoich potrzeb dzięki GROHE F-digital Deluxe. To prysznic, który zadba o każdy zmysł i przeobrazi łazienkę w doskonałą przestrzeń do fizycznej, emocjonalnej i duchowej odnowy. Intuicyjna aplikacja GROHE F-digital Deluxe pozwoli Ci zaprojektować osobistą kombinację oświetlenia, dźwięków i pary, za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth®, by stworzyć wyjątkowe spa w twoim domu.

CHROMOTERAPIA DLA DUSZY

Doświadcz pełni doznań pod prysznicem, otaczając się wyjątkową kurtyną kolorowego światła.

KĄPIEL PAROWA Z KORZYŚCIĄ DLA TWOJEGO ZDROWIA

Znana z pozytywnych właściwości moc pary wodnej jest teraz dostępna w Twoim prysznicu.

NIECH MUZYKA PORUSZY TWOJE CIAŁO

Niech dźwięki Twojej ulubionej muzyki współgrają z rozpryskującą się wodą.

CUDOWNA UCZTA
DLA ZMYSŁÓW W ZASIĘGU TWOJEJ DŁONI

Jedna aplikacja pozwala dyrygować doskonałym zespołem funkcji. Jednostka bazowa F-digital Deluxe oraz urządzenie mobilne z systemem Apple lub Android, na którym zainstalowano aplikację GROHE SPA App, umożliwiają doskonałe sterowanie światłem, dźwiękiem i parą, a także poszczególnymi modułami. Przedstawienie czas zacząć.

Odkryj F-Digital Deluxe
IDEALNY PRYSZNIC
W ZASIĘGU TWOICH DŁONI