Znajdź salony
Showrooms
  • Salony łazienkowe

Moje notatki

Nie przypisano żadnych produktów.

Po dodaniu produktów do notatnika, możesz pobrać ich listę.

0 produktów
Pobierz jako PDF
Delere all

Produkt jest już zapisany w notatniku.

K7 Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

32175000 - K7 Jednouchwytowa bateria kuchenna 1/2″

Opis produktu

Jednouchwytowa bateria zlewozmywakowa GROHE K7 sprawi, że codzienne czynności wykonywane w kuchni przestaną być wyzwaniem, a staną się przyjemnością. Zaprojektowana w oparciu o geometryczny kształt litery „L” niewątpliwie wyróżnia się na tle tradycyjnych baterii. Dzięki czemu Twoja kuchnia stanie się wyjątkowym wnętrzem, a zastosowanie w niej szeregu niezawodnych technologii zapewnią komfort użycia i funkcjonalność każdego dnia. Niezależnie od tego czy zechcesz napełnić garnek wodą, umyć swoje ulubione owoce czy warzywa, wysoka wylewka z możliwością obrotu stanie na wysokości zadania, aby umilić Ci tą czynność. Sprawdzone rozwiązania, które zastosowano przy produkcji GROHE K7 są efektem wieloletniego doświadczenia inżynierów GROHE. Precyzja z jaką wykonano ceramiczną głowicę SilkMove® pozwala w mgnieniu oka ustawić pożądaną temperaturę i intensywność strumienia, a chromowana powłoka StarLight® sprawi, że jej powierzchnia będzie gładka i higienicznie czysta na długo. Zapomnij o niskich bateriach, które utrudniają pracę w kuchni i zamontuj funkcjonalną baterię zlewozmywakową GROHE K7 do swojego zlewu.

Najważniejsze cechy produktu

Wysoka wylewka - idealna do wykonywania kuchennych prac

Łatwe mycie dużych naczyń - z wysoką wylewką, żadne zadanie w kuchni nie będzie dla Ciebie wyzwaniem. Produkty GROHE są perfekcyjne dopasowane do Twoich potrzeb i wymagań - dla Twojego najwyższego komfortu.

Lekka obsługa obrotowej wylewki

Maksimum komfortu i funkcjonalności, przy minimalnym wysiłku, zapewnia płynnie obracająca się wylewka. Idealna do kuchni ze zlewozmywakami dwukomorowymi.

140° zakres obrotu wylewki zapewniający wszechstronność użycia

Wylewka porusza się płynnie w zakresie 140°, dając dużą swobodę działania i zapobiegając uderzeniom w otaczające ją szafki lub ściany.

Lśniąca powłoka GROHE StarLight – łatwa w czyszczeniu, odporna na uszkodzenia i trwała

Po prostu wytrzyj powierzchnię baterii wilgotną szmatką, by zalśniła jak nowa! Pokrywająca ja chromowana powłoka jest odporna na zarysowania, bezproblemowa w konserwacji i wyjątkowo trwała. Ciesz się jej nieskazitelnym blaskiem przez lata!

Ceramiczna głowica GROHE SilkMove – precyzyjne sterowanie baterią i trwałość obliczona na lata

Precyzyjne ustawianie temperatury i ciśnienia wody, dzięki ceramicznej głowicy wykonanej w technologii SilkMove, której trwałość obliczono na nawet 20 lat eksploatacji.

Technologia SpeedClean zapobiegająca odkładaniu się osadów wapiennych

Z technologią SpeedClean, odkładanie się wapiennych osadów na twojej baterii, natrysku lub wyciąganej wylewce nigdy więcej nie będzie już problemem. Wszystkie końcówki natrysków i wylewek są wyposażone w elastyczne silikonowe dysze, które wystarczy delikatnie przetrzeć, żeby usunąć niechciane zanieczyszczenia. Pozbędziesz się ich szybko i bez monotonnego szorowania.

System szybkiego montażu - instalacja baterii w kilka chwil

Maksymalnie skrócony czas instalacji. System szybkiego montażu ogranicza liczbę części i narzędzi do minimum. To, plus elastyczne wężyki przyłączeniowe i czytelna instrukcja sprawiają, że montaż baterii nigdy nie był jeszcze tak prosty i szybki.

Dane techniczne & instrukcje pielęgnacji

Informacje techniczne

Techniczne informacje o produkcie
Rysunek wymiarowy

Instrukcje pielęgnacji

Instrukcje pielęgnacji

Części wymienne

Pos.-nr. Opis produktu Numer zamówienia
* Optional accessories
1 Lever 46729000
2 Cap 46116000
3 Screw coupling 46460000
4 Cartridge 46374000
5 Flow straightener 46718000
6 Shank fastening assembly 46671000
7 Socket spanner 19332000*
8 Mounting wrench 19017000*